PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

Član
RE: Problem !!

kakav problem nema problema:cool:
doduse vratili ste mi avatar starog auta :)
doduse i ukrali 3 rate-a:)
 
Član
RE: Problem !!

Ljudi ima program za pronalazenje izbrisani ili ti izgubljenih stvari sa diska vjerobatno neki znaju o cemu se radi ja sam samo nacuo o tome bitna stvar je samo da se taj disk ponovo ne napuni tj. da nakon brisanja nekih podataka isto toliko memorije ostane slobodno,ako je bas hica mogu se ja raspitati za to kod jednog kolege...
 
Član
RE: Problem !!

M A R E X je napisao(la):
Ljudi ima program za pronalazenje izbrisani ili ti izgubljenih stvari sa diska vjerobatno neki znaju o cemu se radi ja sam samo nacuo o tome bitna stvar je samo da se taj disk ponovo ne napuni tj. da nakon brisanja nekih podataka isto toliko memorije ostane slobodno,ako je bas hica mogu se ja raspitati za to kod jednog kolege...

Ako je po tom principu, vjerujem da i oni to znaju, a program je extra. Povrati fajlove stare 100 god. Ne prodajite nikad telefone sa mem. karticama ako ste imali nešto intimno na njima.
Šta sam sve ja iskopao sa polovnog kupljenog telefona od neke "fine" cure.:D
 
Član
RE: Problem !!

Program se zove GetDataBack ... Imam ga radi super sve ok. AKo je disk crko to je problem... Ali opet ima nacina ako je otisla elektronika samo moze se sa drugog diska skinuti ele i vratiti podatke.

Uglavnom moze se sve vratiti. Ako neznate javite pomoci cu ...
 
RE: Problem !!

Lol. Kao prvo svako od admina moze da uradi backup na svoj racunar. Vjerujem da je baza velika, pa se zbog toga nije ni radilo. Mijenjanje elektronike na disku je tesko, nije nemoguce, ali to je skup proces.

http://www.helpdisc.rs/cenovnik.htm

Uostalom ima ljudi koji se brinu o tome, i da je to sve tako lahko svi bi ovdje bili IT eksperti. Misle svi da IT nije nikakva struka, pa se mjesaju u to, a ne vidim da se iko igra doktora i daje dijagnoze ako mu to nije struka. Manite se corava posla i pustite ljude zaduzen za to da rade na rjesavanju problema.
 
Član
RE: Problem !!

Drago mi je bilo kada sam vidio da je forum proradio, ali se trenutno osjećam kao da sam potkraden. 2 mjeseca tema i postova je mnogo. Tu ne mislim na sami broj postova, nego na sve što se na forumu događalo, napisalo... Sve u svemu, velika šteta i minus
 
Član
RE: Problem !!

Ma svi znamo kako to ide sa HDDovima,nesto se spasi nesto ipak nemoze no najbitnije da smo svi tu i idemo dalje ;) dok je nas ima i tema nemam razloga zaliti za starim,nismo se culi 3-4 dana hahahah ima sad da nagrnemo pisat ko blentavi ;) tu sam ako treba pomoc ekipi !
 
Član
RE: Problem !!

batali ga, otislo svega ali... :icon_sad:
sto se tice vracanja, zavisi, moguce, ali nije jeftino...

neka ovo bude "lekcija" za ubudece, redovitiji backup, promijeniti hosting... naravno, necu da ulazim tamo gdje ne treba ;)
 

IGY

Član
RE: Problem !!

fakat ne znam sta ste zapeli, sta fali 2 mjeseca i fali
nije pao secer u vodu, sta bi bilo da se sve srusilo da sve ide iz pocetka, zivot ide dalje, ovo je online life, i neka tako i bude nismo mi izgubili 2 mjeseca zivota sto nema podataka sa foruma unazad 2 mj....
 
RE: Problem !!

puno se stvari napisalo u zadnja 2 mjeseca to bez govora, ali ko je krivac i zasto je do toga doslo bi valjalo znati, a i malo mi je cudno da na serveru radi samo jedan disk :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

mislim ako je to iakakv server, pa zna se zasto je RAID izmisljen, bas zbog ovih stvari....

Ako zatreba elektronika za kakav stariji disk (ako je ona u pitanju) javite mozda nesto i imam u podrumu :lol::lol:

al ozbiljno, mozda i imam elektroniku ako je do nje, samo javnite ;)
 
Član
RE: Problem !!

Znam drug, kada sam predao masinu bez diskova receno je da ce biti stavljeni skazi diskovi u raid.. Sve do prije par dana sam vjerovao da su odradili raid :icon_sad:

Najvise mi je zao ovih SR tema
 
Top