PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

Član
RE: Problem !!

E moj edo kako ti to radis backup svaka 2 mjeseca .... to se radi bar 1 sedmicno !!!!!!
 
Član
RE: Problem !!

Ne radim ga ja nikako a trebala su biti 2 diska u raidu po dogovoru i nikada se nebi desilo ovo..
 
Član
RE: Problem !!

neznate vi nosa obrisat a kamoli drzati jedan forum........


cuj ne znaju da nisu bila dva diska u raidu, pa gdje to dejo drzi hosting. u supi kod djeda?
 
Član
RE: Problem !!

jok eto sa mojim cacom ima. pa ko ce radit bekap ako nece dejo ili onaj ciji je forum?


nisu ljudi duzni radit bekap za njega ciji je server. znas li ti sta je zapravo hosting?
 
Član
RE: Problem !!

Hahahah hajde ado ne provaljuj se ;) ti ces meni govorit sta je hosting hahahah :) dobar si !
 
RE: Problem !!

e j*iga. nestao mi je oglas da prodajem polir masinu haha :D sad mogu formirat novu cijenu :lol::lol:
 
Član
RE: Problem !!

hej moj sljamu jedan. dok sam ja pravio server u sobi na 1mb konekciji ti si u pelenama hodo. ustalom vidim koliko maloumni ljudi ovdje borave i ja idem
 
Član
RE: Problem !!

ado_89 je napisao(la):
hej moj sljamu jedan. dok sam ja pravio server u sobi na 1mb konekciji ti si u pelenama hodo. ustalom vidim koliko maloumni ljudi ovdje borave i ja idem

ado 89 ? 89 godiste ?? Izvini deda nisam te prepozno da imas toliko iskustva o serverima.


...
Ps ima nacina da se vrati podaci .... Kod koga je disk koji je imo podatke ? Neka me kontaktira ako moze
i peugeot206 koliko para polir masina i koja je javi na PM
Poz
 
BHT Ovisnik
RE: Problem !!

sto se sekirate,nek forum radi,projekte je lako nadopuniti,a i onako stare teme se ne otvaraju...idemo dalje;)
 
Top