Policija je postala opasna

Policija je postala opasna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
.nOKe je napisao(la):
ne zvanican podatak da su murijaci dobili jos 20 kamera, koji su ugradjeni u njihova civilna auta (ne petice vec civilna auta policijskih sluzbenika koji su pokazali najbolje rezultate * napisali najvise kazni) i da sada i na taj nacin mogu kontrolisati saobracaj..


pozdrav


vozim ja prema stupu vidim neki bordo Vento crna stakla i vidim ima upaljenu rotaciju i blica nekom liku ispred sebe haj ja se napravim lud upalim i ja rotaciju kontam da ga sjebem kad lik sva cetri zmigavca i poce lagano kociti stanem ja kad izlazi drot ...
posljedice toga oduzimanje rotacije i 20km na kafu

tako da znate poZZ
 
Član
Baš navalili da uzmu raji pare..Navlače i onda pišu kazne...Vrbanju ogradili-naplaćuju,parking kod Koševa ogradili-naplaćuju,naplatne kućice,kamere na svakom koraku..Dragi milicajci,GDJE IDU TE SILNE PARE? ŠTA OD TOGA KONKRETNO IMA UTICAJA ZA POBOLJŠANJE USLOVA U SAOBRAĆAJU? KOLIKO JE ZAPRAVO LEGALNO TO ŠTO RADITE? JEL TO RADITE ZA VOZAČE ILI PROTIV NJIH? Reko,da postavim koje pitanje pošto drugovi milicajci redovno prate forum,nebi li se koji javio da dadne koji odgovor.
 
volio bih doci do tog propisa - akta na osnovu kojeg ti "policajci" smiju koristiti rotacije, instalirati kamere na civilnom vozilu i sl....

Ako tako nastave sa rotacijama u civilnim autima (ali ne onih standardnih - Golf, Passat i sl) bice tu svakakvih za*ebancija :D


@TDI - extra si prosao... mogao si najebati k'o zuti :D
 
Član
elmir je napisao(la):
policija je napisao(la):
Pozdrav i za sve Vas.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
aaa ljudi ako se zadesite u kiseljaku il prema kiseljaku pazite se bijele petice zatamljena je sva, kad sam se vracao iz fojnice s bazena imao sam cast da porazgovaram s njima jer nisam imao tablice na autu.. ivukao sam se s opomenom ii receno mi je da parkiram auto..:icon_biggrin: 2 dana nakon toga u travniku me zaustavlja druga petica iii neoprasta;) .. ljudi ima ih ko ****** pazite se..:icon_biggrin:


cuj sva zatamljena petica:icon_question: imajul oni atest serem im se na vrh jezika;)
 

JD.

Član
GrandMaster je napisao(la):
volio bih doci do tog propisa - akta na osnovu kojeg ti "policajci" smiju koristiti rotacije, instalirati kamere na civilnom vozilu i sl....

Ako tako nastave sa rotacijama u civilnim autima (ali ne onih standardnih - Golf, Passat i sl) bice tu svakakvih za*ebancija :D

e jebiga jarane kad te uhvate da vozis brzo kroz grad onda se pitamo po kojem propisu stavljaju kamere u auto

za 10 godina cemo svi na nekom drugom forumu pisati kako bi trebali povecati kazne i vise hvatati ove sto voze brzo, da nam nasu djecu ne bi neki kreten pregazio sto brzo vozi...

nikad udovoljit svima jbg :icon_smile:
 
Član
TDI_full_power je napisao(la):
vozim ja prema stupu vidim neki bordo Vento crna stakla i vidim ima upaljenu rotaciju i blica nekom liku ispred sebe haj ja se napravim lud upalim i ja rotaciju kontam da ga sjebem kad lik sva cetri zmigavca i poce lagano kociti stanem ja kad izlazi drot ...
posljedice toga oduzimanje rotacije i 20km na kafu

tako da znate poZZ

:lol::lol::lol: kralju;)
btw,cuvajte se po zenici sivih nissan patrola,cike specijalci se u njima drajvaju po citavu noc:cool:
konkretnije,ovoga :
i397466_i.nissan.patrol.dx.2005.04oct.jpg

:cool:
samo su ovi od specs-ova zatamnjeni ;)
 
Legend
Death_beat je napisao(la):
nesto kontam, ima li po tuzli ovih policajaca sa "normalnim" autima i kamerama u njima??
ovo je info za sarajevski kanton, i to narocito opstina centar.. ovaj smetljar radi u centru sto mi je rekao
 
Član
Death_beat je napisao(la):
nesto kontam, ima li po tuzli ovih policajaca sa "normalnim" autima i kamerama u njima??

Po Tuzli nema kamera u autima policijskim a kamoli u privatnim 100% tacna info:icon_smile:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Baš navalili da uzmu raji pare..Navlače i onda pišu kazne...Vrbanju ogradili-naplaćuju,parking kod Koševa ogradili-naplaćuju,naplatne kućice,kamere na svakom koraku..Dragi milicajci,GDJE IDU TE SILNE PARE? ŠTA OD TOGA KONKRETNO IMA UTICAJA ZA POBOLJŠANJE USLOVA U SAOBRAĆAJU? KOLIKO JE ZAPRAVO LEGALNO TO ŠTO RADITE? JEL TO RADITE ZA VOZAČE ILI PROTIV NJIH? Reko,da postavim koje pitanje pošto drugovi milicajci redovno prate forum,nebi li se koji javio da dadne koji odgovor.

Ovo je dobro pitanje ;) POTPIS :icon_smile:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Anee je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
nesto kontam, ima li po tuzli ovih policajaca sa "normalnim" autima i kamerama u njima??

Po Tuzli nema kamera u autima policijskim a kamoli u privatnim 100% tacna info:icon_smile:


Da se onda ja preselim u tuzlu bezbjednije je !!!!

et umal ti ne reko :lol::lol::lol: ....


BTW neka ih ba nek fataju babu za muda, a jebo sve da imam auto jaze od njihovog il bar priblizno jako njihovom i da me recimo navuku, nikakav problem, pisite, al ja bi se prvo doooobro izganjo s njima vec kad su oni kreteni da budem i ja ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top