Policija je postala opasna

Policija je postala opasna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI 16V je napisao(la):
Anee je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
nesto kontam, ima li po tuzli ovih policajaca sa "normalnim" autima i kamerama u njima??

Po Tuzli nema kamera u autima policijskim a kamoli u privatnim 100% tacna info:icon_smile:


Da se onda ja preselim u tuzlu bezbjednije je !!!!

Fakat nemaju kamere u autima;) imaju one nove pistolje sto se nemogu brisat snimci i ima jedna postavljena kamera koja prati prolazak kroz crveno na semaforu i nalazi se kod Inter auta na trotoaru:icon_smile:

PS.Eto ako je nekoga iz TZ snimila murija kamerom koja je postavljena u auto neka se javi:icon_question:

UH UMALO DA ZABORAVIM NAPISATI NESTO ZA SARAJEVO ILITI HADJICE :icon_question:

Isao ja na more sa naze i u Hadjicima na raskrsnici zeleno i ja jedno 70 naze spavala i reko da je nebi ljuljao ispovracat ce mi auto polako:icon_smile:
Prosao ja semafor i jedno dva kilometra poslije vidim ja u retrovizor eto rotacija:icon_question: kad drotovi meni zmigavac i kad sam izasao kaze frajer prosao si kroz crveno:icon_question::icon_question:
Uze 20 OJRA i udure je sve :icon_mad::icon_mad:
Pazite se tog semafora a ja od sada kad idem kroz sa POD OBAVEZNO KAMERU UKLJUCIM NA SNIMANJE I STAVIM NA INSTRUMENT TABLU I TEK JE ISKLJUCIM POSLIJE TARCINA:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top