Policija je postala opasna

Policija je postala opasna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mislim da nemoraju imat 2 antene sad noviji, mislim ovi bmw-i, audiji i to u HR, jer imaju samo onu jednu za svoj radio, auto sam po sebi nema ogromnu vanjsku antenu

btw prezajebancija vozat se u crnom passatu kod nas u HR po autoputu hahahah već meni samo 2-3 čovjeka odma u desnu traku i usporili, starom puno više.. samo se ubaciš iza nekog u brzu traku i po gasu, ovaj odma brije da je murja
 
Član
srecom nisam blizu Sarajeva...pa mi je svejedno...ovi odavde, ko mulci...sve im svejedno...bitno samo da ima goriva i grijanja...:lol::lol::lol:
 
Član
guster je napisao(la):
al im dobar onaj dvd unutra drama :D a sve se nema love mamu im pozdravim....

Ja sam ih jednom ljubazno zamolio nakon zaustavljanja na autoputu, da mi posalju kopiju snimke na kucnu adresu :D:lol:
A oni su jednostavno ljubazno odbili, ali su prihvatili da ih castim ruckom :D
 
Član
koliko sam cuo kad su mene uhvatili i kad sam poceo zvati ovamooo nestoooooo da se snimak odnnosno slika i ta sranja nemogu izbrisati jer kad te uslika-snimi nazovite kako hocete, kasno je.. bio sam ih zamolio daa odem brzo do kopirnice da sebi iskopiram sliku sto su mi pokazali:lol::lol::lol::lol: da imam za uspomenu.. nista, odkako su me to nasamarili samo gledam u retrovizore, a po noci usporim cim vidim u retrovizoru slicne farove-svijetla kao u PETICE pa da je i caca iza mene..
 
Član
nego sta je s ovim ''policija'' ako je zajebancija neka ga banaju a ako je fkt neka prismotra foruma e onda ...... :D
 
Član
sana bihac kljuc....skode oktavije zajebane pravo ...bijele boje ...nigdje rotacionog nista....samo displej na zadnjima staklima ...ali tesko se vidi ....
 
Legend
ne zvanican podatak da su murijaci dobili jos 20 kamera, koji su ugradjeni u njihova civilna auta (ne petice vec civilna auta policijskih sluzbenika koji su pokazali najbolje rezultate * napisali najvise kazni) i da sada i na taj nacin mogu kontrolisati saobracaj..


pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top