Policija je postala opasna

Policija je postala opasna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
arminnn je napisao(la):
to su oni presretaci na autoputu
LESINARI:lol:

Zar toga ima kod nas :icon_question: zar imaju koga uopće uhvatiti na ono malo puta koji se zove autoputem i još pored kamere s obje strane, šta hoće više :icon_rolleyes:
 
Legend
postavljao sam ja davno slike te petice
2.0 FSI 4 motion
meni su blicali od RTVa do kruznog na ilidzi, navlace raju tako..

cuvajte se
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
poznata je ta ticaPE odavno. nema me sta navlaciti
poznata odakle ?
sa prednje strane ista kao i ostalih 2132132132121 crnih petica u gradu, sa kad je vidis sa zadnje strane vec je kasno..

tako da se nemojte zavaravati..
:icon_exclaim:
 
.nOKe je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
poznata je ta ticaPE odavno. nema me sta navlaciti
poznata odakle ?
sa prednje strane ista kao i ostalih 2132132132121 crnih petica u gradu, sa kad je vidis sa zadnje strane vec je kasno..

tako da se nemojte zavaravati..
:icon_exclaim:

zar nije najjednostavnije bilo da je ispred ili iza obratiti pažnju na antenu na njoj kakva je, pogotvu ako ima dvije :D mada ja od jedne crne (kojoj sam kasno skužila antenu) najradije volim ignorisati sve petice oko sebe koje god boje bile :D
 
Legend
djavolica je napisao(la):
zar nije najjednostavnije bilo da je ispred ili iza obratiti pažnju na antenu na njoj kakva je, pogotvu ako ima dvije :D mada ja od jedne crne (kojoj sam kasno skužila antenu) najradije volim ignorisati sve petice oko sebe koje god boje bile :D
pa ako u mraku, pod sticajem okolnosti mozes vidjeti antenu,onda svaka cast, ja je po danu nisam vidio :))

kako god, bolje se ne ganjati sa peticama nikako, jer ih imaju vise (2-3 crvene, 2 tamno plave TDI i jedna ta crna 2.0 FSI)
 
upoznao sam se sa "vlasnicima" petice neku noc...;)

P.S-jel iko gledao spisak "trkaca" u MUP-u....???I znate li da nas forum citaju MUPovci...???

Pazite sta pisete;-)))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top