Policija je postala opasna

Policija je postala opasna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
vidio sam ja danas crnu peticu sa kamerom... tablice 940T ... tako nesto

al ono lole sjede u onim fluoroscentnim prslucima, svjetle iznutra nije ih tesko skuziti pogotovo navece :cool:
 
imaju tih petica pravo punoooo,al sad se trebate cuvati onih niva,kazu da su im 1.7 masine,cuveni trkaci su gotovi!:lol:
eh kad bi nam bili realni politicari pa im umjesto vjerovatno novih sestica dali sve nive,pa da se i te penzije nekad isplate ;)
sve mi se cini da oni cim cuju kako ce izaci novi golf,ove stare preko noci uniste i jedva cekaju nove:icon_evil:
 
Član
Ne znam koliko je istina ali sam cuo da policija posjeduje i audija S4, bijele boje sa alu felgama i tamnim staklima , pa eto ako ga sretnete pogledajet i javite broj tablica
 
jes vala najbolje vam se ne ganjat s peticama :lol::lol::lol: prejaki smo :D nego ima 2 ,3 mjeseca da je isto tako jedan idol stao iza mene na semaforu i blica mi a ja degenerik po gasu samo sam imao srece da je isao jos jedan prijatelj iza mene tako da im se stalno on ubacivao u snimak i zaustavise njega a ne mene :lol: kasnije mi on prepricavao snimak kaze ides ti i samo odjednom ulijecem ja, oni lijevo da opet ganjaju tebe kad opet ja ispred njih hahaha.....a jes vam ovo furka sa a.c.a.b. mislim lol
 
Član
policija je napisao(la):
Pozdrav i za sve Vas.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
aaa ljudi ako se zadesite u kiseljaku il prema kiseljaku pazite se bijele petice zatamljena je sva, kad sam se vracao iz fojnice s bazena imao sam cast da porazgovaram s njima jer nisam imao tablice na autu.. ivukao sam se s opomenom ii receno mi je da parkiram auto..:icon_biggrin: 2 dana nakon toga u travniku me zaustavlja druga petica iii neoprasta;) .. ljudi ima ih ko ****** pazite se..:icon_biggrin:
 
Član
danas sam vidio tu peticu kod muzeja, jedino su prepoznatljivi po prslucima i moze se skuzit onaj monitor na zadnjoj sajbi na kojem napisu da stanes:D
 
Član
guster je napisao(la):
al im dobar onaj dvd unutra drama :D a sve se nema love mamu im pozdravim....

pa sto prije nevidjo ovu temu nego navukose i mene mater im ***** usta...odsad kad vidim ticape samo laganini moze blicati do mile volje...
acab- all caps are bastards
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top