Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
brate razumijem te, ja sam bukvalno u istoj situaciji, trenutno mi je bas dobro udareno auto sa suvozaceve strane i to mi se desilo jednu noc subota na nedjelju, neki lola vjerovatno pjan nabro uz logavinu, a ja kako sam na blagoj okuci garant ga je zanjelo i sjebo mi auto, majke mi stid me vozit onako udareno auto, da bi ga sredio kako treba moram ispravljat i lakirat citavu jednu stranu. to su ljepote i cari zivota u starom gradu, koliko god ga ti cuvas i sredjujes, uvjek ima neko koga boli ku*ac i za svoje i za tudje i onda ti se desi tako nesto. :icon_cry:
 
Vidjet cemo jel ga boli kad ja kameru stavim na prozor pa cu ih zoljom skidat mamicu im bezobraznu partijanersku nece se na mom autu izivljavati , jebo te od hljeba odvojim i da dodje neki iskvarcani ala jersey shore derpe i spuca me babinim autom ,e neces mamicu ti ima da ga kasikom izbodem
 
Član
Mater jebali mehljavu :icon_sad:, isto se i meni desilo dva dana nakon farbanja branika, ne mozes od stoke retardirane, najbolja solucija fino kameru nabaviti, i ja cu isto to uradit i onda mlatit po komsiluku...
 
Razumijem te u potpunosti... sto je najgore ne moze covjek ni parkirati kako treba, nadjes mjesto dobro, ogradis se, ostavis im prostora koliko mozes, bez obzira sto ces se ti jebati da izadjes, i opet se nadje neki idiot da te zakaci... Em ne kontam kako ne znaju voziti, kako im je tesko vratiti se nazad pa pokusati ponovo, a druga stvar, shvatio sam da ih boli k za njihovim, za tudja auta ne trebam ni spominjati :icon_mad:
 
Član
isto da gledam svoje branike, majkemi kod mene isto ovako, ubio narod maksimalno:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
meni se slicno par desilo, s tim da je debil bio veci pa je nogom (vjerovatno) udario u auto...znaci bolje da je mene nabio :icon_biggrin:

debila nedefinisanih, neki su nesposobni pa ne znaju da voze, drugi voze krseve pa ih boli ***** i za njihova auta, a mos' misliti onda koliko ih boli za tudje, treci pijani itd.itd....nekad ce se i uhvatiti pa onda ce da bude lom :cool:
ja prvenstveno mislim na svoje auto da ne ostetim i sl...znaci vratima nebi da udarim a daleko sta ozbiljnije, gluho i daleko bilo...
steta stvarno
 
Little Dragon je napisao(la):
ma haos brate majke mi ja ne znam sta vise ciniti , nije to vise ni do auta da vozis bilo sta ovo bi se desilo

Ma znam... postavi ti tu kameru, pa dobro gledaj... Definitivno za nas se ne isplati nista drzati bez garaze, a opet kada ostavljas auto belaji budu, ne mozes ga uvijek ni pred okom drzati... Ja sto radim, pamtim ili pisem registracije auta oko sebe... ali sta ces...Jedino na djelu uhvatit pa dobro ogulit
 
Član
Kako mrzim ove stvari pa to je za pricu, jebo nanu u kicmu eto dabogda mu se mozak ogrebo! Fuj jebemti papka :icon_mad:
 
Član
jedna od gorih stvari sto se moze na autu desit :icon_rolleyes:... i meni je ovdje na internom, naslonio dobro neko nazad, ispucalo isto... jednostavno briga ih za svoje, a tek za tudje
 
A sta ces bogalji , da sam ja udario bilo bi mi lakse , a ja se parkiram ko bahile po 5 minuta vidi vamo vidi tamo pazi felgu i na kraju me 10ti lik opali
 
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

a mamu jebali..... a jbg znas i sam da ti je jeben parking ondje,,,, kod mene je manji promet pa me isto kucnuo neko bio, ali hajd, sve se da popraviti ;)

ubuduce kameru na prozorce i lagano, i kod mene je tako, sada lagano kamerica radi, koga snimi jebo je nanu, cekic od sto grama i svo mu auto iskuckati :icon_evil::icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top