Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aha to je od Topica ovde je na forumu , naravno profesionalno odradjeno auto bez mane ako mislimo na istu narandzasto crnu bijelu :)
 
Član
Odlično na kraju se posložilo sve, bez žurbe kao i do sada, i sve pet hehe

3.2 SE ako već hoćeš V6 pod haubu :) no turbo no problem.

Za svoj motor, možeš dovest stranca kompletnog, ne žuri :)

pozz.
 
reko sam ja ce bit extra ;)

samo ja nisam upratio koji ti imas motor u njoj? a kako mislis staviti iz omege motor kad je rwd? ili mislis i to pakovat da bude astra rwd? :icon_eek:
 
trenutno je 2.0 opc 160ks , a stavis ga u isti polozaj kao i trenutni i bude FWD :lol:

http://www.gh-dynamics.de/content/galleries/k-img2617ji.jpg
 
Član
e drug imam ja jedno pitanje, posto vidim da si ukinuo osvjetljenje tablice i one bocne zmigavce, mozel se imat zbog toga problema na tehnickom i da li policija zajebava zbog toga. jer ja isto planiram da lakiram citavo auto pa sam konto udarit par ovih clean look detalja :icon_biggrin:
 
Tehnici sam prosao bez problema , neka auta fabricki nemaju bocne zmigavce tako da mislim da to nije problem , a hvala bogu policija me nije zaustavljala do sad pa ne znam sta da ti kazem za osvljetljene tablice
 
Ma brate bahatost ovog svijeta , kako sam ofarbao felge ostala ona kao prasina od boje a guma posto je uska malo se razvuce i onda mi na falcu pusta zrak , trebalo je fino ocistiti felgu i namazati onim crnim qurcem al jok ljudi to samo natakare i vozi , do sad za montazu tacno dao 80km kolko su mi i ovde trazili tako de me izaslo isto i opet mislim da mi nisu rijesili :S
 
Little Dragon je napisao(la):
trenutno je 2.0 opc 160ks , a stavis ga u isti polozaj kao i trenutni i bude FWD :lol:

http://www.gh-dynamics.de/content/galleries/k-img2617ji.jpg

joj my bad, ja kontam na redni sestak iz omege, znam da nemoze drugacije stat :D a onda shvatim da je MV6 :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma brate bahatost ovog svijeta , kako sam ofarbao felge ostala ona kao prasina od boje a guma posto je uska malo se razvuce i onda mi na falcu pusta zrak , trebalo je fino ocistiti felgu i namazati onim crnim qurcem al jok ljudi to samo natakare i vozi , do sad za montazu tacno dao 80km kolko su mi i ovde trazili tako de me izaslo isto i opet mislim da mi nisu rijesili :S

Ništa ako ne bude uredu reklamiraj im i gotovo. Istina je da su počeli fušeriti u tom servisu opasno, jbg otišao ovaj momak Aldin sa foruma a on se jedini znao potruditi da sve ispadne kako treba.
Uglavnom ja se 2 puta vraćao da mi ponovo rade špuru jer nije valjala u tom servisu Ferhatović, na kraju završio u Delti.

Usput auto ti je perfekcija vidi se da je dosta truda uloženo ;)
 
Hvala svima , a kazu da se Aldin vratio pa cemo ga cekati ako opet ne bude ok a mislim da nije vec mi se cini da su opel pale
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top