Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto poslije svih problema sto sam imao odlucio sam se malo pocastiti nekim sitnicama

Uzeo sam K&N filter panelni za Astru G , nemam slike al evo jedna s neta samo onako da se nadje zaboravio slikati komsija me zapricao dok sam postavljao i et tako :D



i stigao i Schroth Asm autocontrol II po mojim predpostavkama , duga sam trazio ove boje da se slaze uz auto i et ga , sad treba naci jos jedan al otom potom



toliko za sada :cool:
 
Sutra pranje , opet se danas iznervirao , od sunca na jednom dijelu mi popustio onaj sajba spojler uvio se drama bio ja reko evo ga ode u qurac i ovo kad cim je malo zahladnilo on se sam vrati i ko zaljepi , sutra ocekujem isto :D
 
Little Dragon je napisao(la):
Sutra pranje , opet se danas iznervirao , od sunca na jednom dijelu mi popustio onaj sajba spojler uvio se drama bio ja reko evo ga ode u qurac i ovo kad cim je malo zahladnilo on se sam vrati i ko zaljepi , sutra ocekujem isto :D

Svasta haha...hoce te ti baksuzluci drama , operi sto prije, da se mogu ogledat kad prodjem :D
 
Little Dragon je napisao(la):
da nemas slucajno malo ljepila za sajbu :D sutra pranje pa kod Konzuma na malo slikanje bujrum pa se ogledaj :D

imao sam u podrumu , hajd pogledacu sutra pa ti javim porukom :D ma nema me nigdje istekla mi registracija prije 8 dana xD a ja kontao da mi sutra istice , sreca pa me nigdje nisu zaustavili :D
 
Legend
a u pm,.......steta za branik ali ti si picajzla , smiris se malo i to rijesis druze ;)
auto je perfektno odradjeno , opet cu reci ........NIKAD ljepsu astru vidio ni na slikama nisam !!!
 
Hvala brate , naravno da cu rijesiti , nek prodje ovo ljeto divljanja i meet-ova u okakvom stanju a kad sve prodje ide farbanje ponovo branika a mozda i dodje drugi branik vidjet cemo jos ovaj poliester mi se malo zgadio plastika je plastika , takodje imam jos neke djidje da odradim uglavnom ti si mi dao inspiraciju svojom pedantnoscu i zelim sve da rastavim da ocistim znaci da bude sve cisto da se moze jesti sa Astre :D
 
Evo ga slike montiranog pojasa , i spojio sam cukicu radi probe , sve radi extra samo jos nosac da se ofarba i jos malo zbrusi jer su mu stranice malo podebele pa mi se ne svidja kako izgleda al to je za cas malo brusenja i kao novo . Na farbanje cu da nosim Slaji taman da vidim kako ce da odradi ovaj detalj i farba se naravno u crno da se stopi sa kederima .




 
Član
euedq9.jpg
 
Član
sjela cukica pravo na mjesto .... koliko te je dosla i ko ti je postavljao trebala bi i meni za temp motora ...
 
@NeverMind - Nadji samo cukicu sto se tice nosaca ili bilo cega od fibera sto ti treba prijatelj (najbolji plasticar u gradu) moj ce ti napraviti ako hoces citavu skodu od poliestera :D

@Boki dog . cemo se i oko toga jednom :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top