Od nove godine skuplje cigarete

Od nove godine skuplje cigarete

Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Pusaci izvinite ali neka je poskupilo!Dao ce biti i 100 KM!!!*ebo te odem u grad,na sijelo,dodjem kuci,usmrdio se kao stoka!Odjecu peri,a ja na kupanje,sve radi je*enih cigara!A alkohol...e to bas ne godi!:-D

sljivovica ce se uvijek moci napraviti...:D
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Pusaci izvinite ali neka je poskupilo!Dao ce biti i 100 KM!!!*ebo te odem u grad,na sijelo,dodjem kuci,usmrdio se kao stoka!Odjecu peri,a ja na kupanje,sve radi je*enih cigara!A alkohol...e to bas ne godi!:-D

nemoj ici na sijela :lol:

Da vas malo uplasim:

15 posto muškaraca i 53 posto žena koji obole od raka pluća nikada nisu pušili (ili su popušili manje od 100 cigareta u čitavom životu). To znači da se četvrtina slučajeva te bolesti u svijetu odnosi na nepušače.
Jedan od poznatih čimbenika rizika u nepušača je pasivno pušenje...

Nebi ni za kakav ceif mjenjao jutarnju kahvu i cigaru...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Pusaci izvinite ali neka je poskupilo!Dao ce biti i 100 KM!!!*ebo te odem u grad,na sijelo,dodjem kuci,usmrdio se kao stoka!Odjecu peri,a ja na kupanje,sve radi je*enih cigara!A alkohol...e to bas ne godi!:-D

nemoj ici na sijela :lol:

Da vas malo uplasim:

15 posto muškaraca i 53 posto žena koji obole od raka pluća nikada nisu pušili (ili su popušili manje od 100 cigareta u čitavom životu). To znači da se četvrtina slučajeva te bolesti u svijetu odnosi na nepušače.
Jedan od poznatih čimbenika rizika u nepušača je pasivno pušenje...

Nebi ni za kakav ceif mjenjao jutarnju kahvu i cigaru...

ehehe 15 posto nepusaca dobije rak pluca...a 85% pusaca...mene nisi uspio uplasiti...:D:icon_smile::icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Pusaci izvinite ali neka je poskupilo!Dao ce biti i 100 KM!!!*ebo te odem u grad,na sijelo,dodjem kuci,usmrdio se kao stoka!Odjecu peri,a ja na kupanje,sve radi je*enih cigara!A alkohol...e to bas ne godi!:-D

nemoj ici na sijela :lol:

Da vas malo uplasim:

15 posto muškaraca i 53 posto žena koji obole od raka pluća nikada nisu pušili (ili su popušili manje od 100 cigareta u čitavom životu). To znači da se četvrtina slučajeva te bolesti u svijetu odnosi na nepušače.
Jedan od poznatih čimbenika rizika u nepušača je pasivno pušenje...

Nebi ni za kakav ceif mjenjao jutarnju kahvu i cigaru...

ehehe 15 posto nepusaca dobije rak pluca...a 85% pusaca...mene nisi uspio uplasiti...:D:icon_smile::icon_smile:

ne nego 15% muskaraca i 53% zena = 68% ne pusaca, samo je 32% oboljelih pusaca ;)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
ne nego 15% muskaraca i 53% zena = 68% ne pusaca, samo je 32% oboljelih pusaca ;)

cek cek malo....kad se statistika radi radi se posebno...znaci ako je 15% nepusaca od muskaraca onda je 85% pusaca oboljelih...eh kod zena je malo obrnuto...ako je 53% onih koje nisu pusile i oboljele onda je 47% zena koje su pusile i oboljele rak pluca.. po nekoj mojoj logici terba biti ovako...nemozes sabrati muskarce i zene u statistici...:D
 
Član
ljudi pusite ukrasno bilje :)

purple-haze5.jpg


em lijepo izgleda u stanu em i dobro djeluje pozitivno na organizam :)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
ne nego 15% muskaraca i 53% zena = 68% ne pusaca, samo je 32% oboljelih pusaca ;)

cek cek malo....kad se statistika radi radi se posebno...znaci ako je 15% nepusaca od muskaraca onda je 85% pusaca oboljelih...eh kod zena je malo obrnuto...ako je 53% onih koje nisu pusile i oboljele onda je 47% zena koje su pusile i oboljele rak pluca.. po nekoj mojoj logici terba biti ovako...nemozes sabrati muskarce i zene u statistici...:D

:lol: ;)
ipak si se ... ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
hahaha...nisam pusac i odobravam ovo...neka cigare budu luksuz a ne da djecurlija pusi u 7 osnovne...

dajte ljudi kako su cigare sad skupe..kod nas kutija marlbora 4 marke a u italiji npr 5 eura... u njemackoj je zanimljivo to sto su sve cigare gotovo isto para i sve se krecu oko 5 eura..neke su 5,10 neke 4,90 ali uglavno svi su tu oko 5 eura neovisno koja cigara bila...

a gdje ti zivis lave u njemackoj ili tuzli i kakav je nas jebeni standard a kakav je njemacki
 
Član
Neka poskupi ko je navikao pusit pusit ce opet samo ce svjet bit zivcaniji:cool: luksuz je uvjek skup:icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
ne nego 15% muskaraca i 53% zena = 68% ne pusaca, samo je 32% oboljelih pusaca ;)

cek cek malo....kad se statistika radi radi se posebno...znaci ako je 15% nepusaca od muskaraca onda je 85% pusaca oboljelih...eh kod zena je malo obrnuto...ako je 53% onih koje nisu pusile i oboljele onda je 47% zena koje su pusile i oboljele rak pluca.. po nekoj mojoj logici terba biti ovako...nemozes sabrati muskarce i zene u statistici...:D

upravo tako. mozda je ovih 15% puno vece od ovih 53%. tako da se ne mogu sabirat kruske i jabuke :D

upravo je to bekire ono sto sam ja rekao. da hoce vam zabranit pusenje na javnim mjestima, pa ako hocete da pusite, pusite kuci gdje trujete samo sebe, a ne i druge oko vas... :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
ne nego 15% muskaraca i 53% zena = 68% ne pusaca, samo je 32% oboljelih pusaca ;)

cek cek malo....kad se statistika radi radi se posebno...znaci ako je 15% nepusaca od muskaraca onda je 85% pusaca oboljelih...eh kod zena je malo obrnuto...ako je 53% onih koje nisu pusile i oboljele onda je 47% zena koje su pusile i oboljele rak pluca.. po nekoj mojoj logici terba biti ovako...nemozes sabrati muskarce i zene u statistici...:D

upravo tako. mozda je ovih 15% puno vece od ovih 53%. tako da se ne mogu sabirat kruske i jabuke :D

upravo je to bekire ono sto sam ja rekao. da hoce vam zabranit pusenje na javnim mjestima, pa ako hocete da pusite, pusite kuci gdje trujete samo sebe, a ne i druge oko vas... :icon_biggrin:

Znaci da u kafani ti ces sjediti samo sa nepusacima i cugati dok ce pusaci biti u drugom dijelu i cugati i pusiti, tako cemo se fino odvjati po klanovima pusaca i nepusaca... ;)
Hajmo sad Off Topic dio za pusaci i Off Topic dio za nepusace da se ne zadime slucajno :)
 
Top