Od nove godine skuplje cigarete

Od nove godine skuplje cigarete

Član
znam dje se moze nabaviti grudjanskog marlbora po 10 km steka malo smrdi ali sta fali marlboro je :p
a uglavnom ja volim da poskupljuju dedo duhan sadi pa ce bolje ici prodaja :) ajmo primam narudzbe za duhan domaci hercegovacki :=)
 
Član
za 5 godina mi valja prec na orahov list,,to kad povuces dlake na supku pletu carape :icon_biggrin:
 
Legend
sad vala svaka susa pusi, kad vidim onu djecurliju sa 10 godina da puse, najradije bih stavio da su cigare 10 maraka pa gore..

(i ja sam pusac, ali bih volio da su 10, onda bi mi bilo zao :D)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
za 5 godina mi valja prec na orahov list,,to kad povuces dlake na supku pletu carape :icon_biggrin:

:lol::lol::lol::lol::lol:

a fakat sto se tice djecurlije... prvo pocnu pusit, pa tek onda progovore rijeci kao "mama" i "tata" :icon_mad:
 
Član
To što djeca puše nije problem normalne cijene cigara nego nedovoljne brige roditelja. Šta drugo reći za roditelja koji ne može (ne želi, nema vremena) provaliti svoje dijete od 14-15 godina kako puši!! Nije pomogao ni cool status pušača i reklamne kampanje industrije cigareta.
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
djecurlija misli da je cool ako nosi kutiju drine i zapali iza skole ili u nekom kaficu....

vecina misli da ne postoji, niti zna, drugi nacin da budes cool ili da skrenes paznju na sebe;)to jest zalosno kad je to kao postalo mjerilo 'zrelosti'...pa osim toga, i onoga sto uglavnom ide uz to, djeca se ne znaju 'izraziti' na drugi nacin


stoga je ovo odlican zakon;)
 

MTR

Član
pa ispade da je sad jeftinije fumat vuznu :smajli24::smajli24: hojlalaaaaaaa


:lol::lol::lol:
 
Član
kome se duva nek duva.... :D

i garantujem da niko nije poceo pusit zato sto mu se pusi... mozda neke djevojke....:lol:
 
Član
pusenje skracuje cigaru :lol::lol::lol: ne pravi pitu ko ima vec ko je naucio :cool:
Ne drogiram se ne pijem ne kurvam se i ta cigara mi je sav luksuz u zivotu Mater im lopovsku :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Nepusaci voz iz ove teme :lol:
skeneru valjal cemu taj duhan? Moracemo se dogovoriti da mi deda spremi jednu teglu sa liskom kupusa ozgo ;)
 
niksa je napisao(la):
pusenje skracuje cigaru :lol::lol::lol: ne pravi pitu ko ima vec ko je naucio :cool:
Ne drogiram se ne pijem ne kurvam se i ta cigara mi je sav luksuz u zivotu Mater im lopovsku :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Nepusaci voz iz ove teme :lol:
skeneru valjal cemu taj duhan? Moracemo se dogovoriti da mi deda spremi jednu teglu sa liskom kupusa ozgo ;)
:icon_eek: :icon_eek:

cak i drzava poskupljenjima podstice da izaberete pravi porok :D
 
Član
niksa je napisao(la):
pusenje skracuje cigaru :lol::lol::lol: ne pravi pitu ko ima vec ko je naucio :cool:
Ne drogiram se ne pijem ne kurvam se i ta cigara mi je sav luksuz u zivotu Mater im lopovsku :icon_mad::icon_mad::icon_mad: Nepusaci voz iz ove teme :lol:
skeneru valjal cemu taj duhan? Moracemo se dogovoriti da mi deda spremi jednu teglu sa liskom kupusa ozgo ;)

au jebeno ovo za tebe...pocni se kurvati i piti sad namjerno oboje:D
 
Top