Od nove godine skuplje cigarete

Od nove godine skuplje cigarete

Član
ja ovo podrzavam samo radi djece... taman posla da mi pusaci smetaju... ko god odluci da pusi u "zrelim godinama" to je njegova stvar i ja ne ulazim u to...

znam sta je mladost ludost...stari mi pusi 2 kutije marlbora na dan...uvijek mi je brojao "nemoj cigaru u usta" ali opet sve zavisi od drustva... u ilijasu rodjak mi pusi ima 17 godina...90 % njegove generacije pusi cigare....rodjak poceo pusiti u 6 osnovne....:D
 
Član
dobro vas je BA neznate kako je debala zajebana hocete da fasujem :icon_question:
:lol::lol::lol:
 
Član
Ćejf nikad nije skup, ma koliko da dižu cijenu......
Al bolje je na odvikavanje radi sebe...
 
BHT Ovisnik
meni ni u dzep ni iz dzepa,sve je dobro dok gorivo ne poskupljuje,ne pusim,skoro pa i ne pijem,samo ložu konzumiram:D
 
Član
Mamu im samo poskupljenja preko glave vise toga ionako daje 4 KM koliko sad na 5 aj breco sta cu treba sve ovo izmoci
 
Član
Vi meni dopremajte gorivo, ja vama cigare:D Sverc komerc....Mislim da je bolje udariti veliku cenu na cigare, nego na gorivo;)
 

DLS

Početnik
ja sam bogam dobro zaradio od prosle godine.. cim sam cuo za poskupljenje odma sam sa ovim jednim svercerom poslovo,,covjek nabavio 140 steka orginal drine po manjoj cijeni(neznam kako) i ja fino ostavim na tavan .. doslo prvo poskupljenje i ja sav sretan ..svi ovi stari puse drinu ,,a ja im reko mogu ja nabavit malo jeftinije (a znate kakvi su penzioneri fala bogu ,gledaju u fening ) tako da sam za mjesec dana sve rasprodo ,zaradio laku lovu bez imalo znoja :)
 
Član
DLS je napisao(la):
ja sam bogam dobro zaradio od prosle godine.. cim sam cuo za poskupljenje odma sam sa ovim jednim svercerom poslovo,,covjek nabavio 140 steka orginal drine po manjoj cijeni(neznam kako) i ja fino ostavim na tavan .. doslo prvo poskupljenje i ja sav sretan ..svi ovi stari puse drinu ,,a ja im reko mogu ja nabavit malo jeftinije (a znate kakvi su penzioneri fala bogu ,gledaju u fening ) tako da sam za mjesec dana sve rasprodo ,zaradio laku lovu bez imalo znoja :)

;)
 
Top