Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Nissan 350Z Fairlady

olensoner je napisao(la):
Zvuk za 10:cool:
Jel te ovo italijan neki snimao pa vice: vai! :D

:lol: bosanac je i on,odrasli smo ovdje,vjerovo ili ne,vise pricamo na italijanskom medjusobno :icon_smile: a ti u NL,il je zajebancija,a?
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Zvuk za 10:cool:
Jel te ovo italijan neki snimao pa vice: vai! :D

:lol: bosanac je i on,odrasli smo ovdje,vjerovo ili ne,vise pricamo na italijanskom medjusobno :icon_smile: a ti u NL,il je zajebancija,a?

haha
Kakav NL nisam vidi na mapi vec ''Nigdje''zemska, zezancija:lol:
A ja sam ponekad u Italiji takodjer, trebao bi za 15-ak dana mozda u Bolzano, a na ljeto se nadam da cu u Bari. Gdje si ti, Brescia (po tablicama na Celici)?
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

olensoner je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Zvuk za 10:cool:
Jel te ovo italijan neki snimao pa vice: vai! :D

:lol: bosanac je i on,odrasli smo ovdje,vjerovo ili ne,vise pricamo na italijanskom medjusobno :icon_smile: a ti u NL,il je zajebancija,a?

haha
Kakav NL nisam vidi na mapi vec ''Nigdje''zemska, zezancija:lol:
A ja sam ponekad u Italiji takodjer, trebao bi za 15-ak dana mozda u Bolzano, a na ljeto se nadam da cu u Bari. Gdje si ti, Brescia (po tablicama na Celici)?

Bergamo.20 km od Brescie.U Bresci petkom uvece jako dobar tuning party bude.Svasta se nagledas,dobrih masina,dobrih guza,dobre muzike,koncert uzarenih auspuha :icon_smile: a bgm sad mi na um pade,ima tamo i dobrih kandidata za anti tuningrubriku :lol: skoro gledo Megane Coach sa prednjim krajom od A3,pa Punto sa 6 auspuha :) valja mi to poslikat hehe
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

na snimku mi se isto boja čini dobra, još da je onaj dio oko auspuha crn, bio bi pun pogodak....

zvuk mu je odličan....koji je to auspuh na njemu?
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

HrSupra je napisao(la):
na snimku mi se isto boja čini dobra, još da je onaj dio oko auspuha crn, bio bi pun pogodak....

zvuk mu je odličan....koji je to auspuh na njemu?

Boja je jako lijepa pod vedrim nebom,a kad nema sunca djeluje mrtvo nekako...za auspuh,vjeruj da nemam pojma,ne pitah covjeka,a nisam jos zavirio.Na izlazima nista ne pise...mislim da je neki custom
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

heheheh..kakav zvukk... nije to ni nalik na ovim klipovima, kako je jezovito kad sjediš u njemu i zakucas ga u 7k/rpm heheheh...


svaka čast, po koji put već... hehehe, vidjet ćeš ti kad ja kupim GTR-a xD
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

veceras kod nas u gradu zuti nissan 350Z, odmah sam kontao da si ti, ali po nekim dijelovima sam prepoznao da nisi, drugacija je zadnja tablica, ali je skoro isti kao tvoj, zuta boja takodje
jao zvuka majko mila:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Joj druže auto je neopisivo predobro. Ja kad bi sebi ovakvo uzeo vjeruj mi koliko god neudobno bilo ja bi prvih deset noći u njemu prespavao :lol: . Viđao sam nekoliko nissana 350z po sarajevu al danas kad sam vidio ovog tvog svi su u vodu potonuli xD. Svaka čast drug jos jednom. Nadam se da ćeš doći na event 25.6. na stupu. Volio bih ovo auto uživo vidjeti :)
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

ArminM je napisao(la):
veceras kod nas u gradu zuti nissan 350Z, odmah sam kontao da si ti, ali po nekim dijelovima sam prepoznao da nisi, drugacija je zadnja tablica, ali je skoro isti kao tvoj, zuta boja takodje
jao zvuka majko mila:cool::cool::cool:
Hehe nista darago mi je da ti se svidio 350Z od tog momka :lol:
uco_opc je napisao(la):
Ta plava Celica se voza po Cazinu ima deset dana sigurno
Joj jeste,to mi je od druga,on je iz Bihaca,zivi u Italiji ovdje,al sad je dole na godisnjem.Mogu zamislit,divlja jelde? :lol:
meminho je napisao(la):
Joj druže auto je neopisivo predobro. Ja kad bi sebi ovakvo uzeo vjeruj mi koliko god neudobno bilo ja bi prvih deset noći u njemu prespavao :lol: . Viđao sam nekoliko nissana 350z po sarajevu al danas kad sam vidio ovog tvog svi su u vodu potonuli xD. Svaka čast drug jos jednom. Nadam se da ćeš doći na event 25.6. na stupu. Volio bih ovo auto uživo vidjeti :)
Moj auto je u Srebreniku na cokovima,farba se i farbaju se felge,tako da neznam ko je taj drugi.Ne vjerujem da cu igdje doc prije avgusta,tad mi je godisnji ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top