Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Trebu dobijes uz pojacalo i remot dodje da joj mos stimat svaki ton :D

A pogotovu ovakve idu uz 350z :D:cool::D
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

svaka cast i puno srece s auticem bolest je ziva, eto imas san vecine nas pa uzivaj...
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

raja tek ćete šiznuti kad čujete zvuk auta... a jojj....to me najviše fasciniralo na njemu, kad sam ga vozio...
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Meni se svidja i bas je Premocan :D 5+ za njega
Samo naprijed Ne izgleda mi nimalo anti Tuning ni Seljanluk neki bas mi se svidja.Sretno u nastavku a i vrlo bitno sto je razbijan koliko raje voza autice na forumu razbijane pa sta ,sve se da lijepo uraditi!pozz
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Evo par snimaka auta,posto su neki od vas trazili
http://www.youtube.com/watch?v=SHoh_KdLEGU
http://www.youtube.com/watch?v=YcKcEmtQEdc
i jedna slicica :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

svaka cast ja tek sad vidjeh da je ovo garaza tvoja,hehe..
ja mislim neko pstavio kakav japanski projekat negdje sa speedhunters-a,heheh
ma drama,nemam sta reci ovaj body stojene njemu je najljepsi sto ide na nissana mislim da je ovo Veilside ili je bar kopija,nekad sam se ja lozio nenormalno na ovo auto pa znam malo za ovaj body....hhe
sve najbolje i javni kad budes bio u srebreniku da se srkne gdje kafica i malo ti pokazem i provozam u svom bora karavanu :lol:
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

nermin suljagic je napisao(la):
svaka cast ja tek sad vidjeh da je ovo garaza tvoja,hehe..
ja mislim neko pstavio kakav japanski projekat negdje sa speedhunters-a,heheh
ma drama,nemam sta reci ovaj body stojene njemu je najljepsi sto ide na nissana mislim da je ovo Veilside ili je bar kopija,nekad sam se ja lozio nenormalno na ovo auto pa znam malo za ovaj body....hhe
sve najbolje i javni kad budes bio u srebreniku da se srkne gdje kafica i malo ti pokazem i provozam u svom bora karavanu :lol:

Hehe vazi drug,uskoro bi trebo doc malo do Bosne.A sto se tice karavana,dva sam promijenio prije mercedesa i nissana,dobar nacin da se ustedi na motelu :cool:
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
svaka cast ja tek sad vidjeh da je ovo garaza tvoja,hehe..
ja mislim neko pstavio kakav japanski projekat negdje sa speedhunters-a,heheh
ma drama,nemam sta reci ovaj body stojene njemu je najljepsi sto ide na nissana mislim da je ovo Veilside ili je bar kopija,nekad sam se ja lozio nenormalno na ovo auto pa znam malo za ovaj body....hhe
sve najbolje i javni kad budes bio u srebreniku da se srkne gdje kafica i malo ti pokazem i provozam u svom bora karavanu :lol:

Hehe vazi drug,uskoro bi trebo doc malo do Bosne.A sto se tice karavana,dva sam promijenio prije mercedesa i nissana,dobar nacin da se ustedi na motelu :cool:

ma karavan je zakon ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top