Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Nissan 350Z Fairlady

Danas u Tuzli vidjeh identicnog zutog,mislio sam da si ti,ali evo vidim da felge nisu na tvom autu,znaci imas dvojnika:icon_biggrin:
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

@code:KR:svaka cast fino odradjeno,hvala :cool: mogu zmaislit koliko ce ga "otvorit" ovaj novi look felgi :icon_smile: jos jednom,odlicno rocko ;) kad ih montiras?
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

izvini na offtopic al interesuje me dal je moguce da sam te vidjeo 3ili4 ovog mjeseca u doboju ili ima isti tvoj auto u doboju
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

dado...c::: je napisao(la):
izvini na offtopic al interesuje me dal je moguce da sam te vidjeo 3ili4 ovog mjeseca u doboju ili ima isti tvoj auto u doboju

Nije moguce brate,nisam bio odavno u Doboju.Ja koliko znam ima u Doboju jedan zuti sa crnim felgama,samo originalni branici.
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

pa to je taj sto je bio u zenici, to je onaj kojeg sam ja vidio neko vece kod nas u gradu, vidio sam ga jos jednom poslije, svijetlija mu je boja od tvoje, za nijansu je svjetlija
nisu iste karambolke, nisu iste tablice, drugi put kad sam ga vidio uocio sam par razlika koje nisam vidio prvi puta, ili nisam htio da vidim

govorim curi reko ovo je nas lik s foruma, kaze ona O yeah:lol::lol::lol:
reko odo ga zaustavit, kaze idi mu se baci pod auto, pravo mi ga suknula:lol::lol::lol:
al et nisi bio ti:icon_biggrin:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
dado...c::: je napisao(la):
izvini na offtopic al interesuje me dal je moguce da sam te vidjeo 3ili4 ovog mjeseca u doboju ili ima isti tvoj auto u doboju

Nije moguce brate,nisam bio odavno u Doboju.Ja koliko znam ima u Doboju jedan zuti sa crnim felgama,samo originalni branici.

Evo ga trenutno ispred moje zgrade stoji,neko je u kafancugi:lol::lol::lol:
 
Član
znaš šta nebi bilo loše, da mu odradiš krov i dio gepeka u crno, matt... folije, pa ako ti se ne svidi odguljuj...
 
Salle je napisao(la):
znaš šta nebi bilo loše, da mu odradiš krov i dio gepeka u crno, matt... folije, pa ako ti se ne svidi odguljuj...
Razmisljam o tome jos otprije,vidjet cu.Gdje bi imalo da se kupe tako veci komadi folije,a da nisu pretjerano skupi?

GTI FAN je napisao(la):
;) Black Prince Imas bolida svaka cast.
Hvala brate,al daleko je od bolida,teska mrcina ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top