Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
od 10.6 do 16.6 jedan od tih dana,samo ne znam koji :D zuti 350z momak neki vozio,malo ga okrenu polukruzno i pun gas,malkice ga zanesse i odee :D
 
lov2xlr8 je napisao(la):
od 10.6 do 16.6 jedan od tih dana,samo ne znam koji :D zuti 350z momak neki vozio,malo ga okrenu polukruzno i pun gas,malkice ga zanesse i odee :D

Ima neki lik iz Doboja isto zutog,dolazio je i u Srebrenik,vec mi je napravio problem sa policijom :D
 
Član
danas taj zuti bio na praonici iza one zute pumpe u doboju, ja isao da predam felge, tu se nadjem s covjekom kad taj zuti nissan na praonici, trljaju ga oni radnici
to je onaj kojeg sam i ja vidio tu u gradu, vidio sam ga u gradu ovdje, gasao ga je pravo, i danas u doboju takodje, ode prema gradu punog gasa
 
Imam godisnji u avgustu,i bas sam se konto provozat Bosnom...nesto mi govori da nece bit ugodan trip :lol:
Nermine ofarbane felge vec i kupljena zuta farba vec.Manje mi je zajebancije,al i ok mi je zuta.
 
Član
s obzirom kakvu frku stvara taj lik sa slicnim autom mislim da nece biti ugodno

nego ti napravi naljepnicu: " JA NISAM ONAJ!!!":lol::lol::lol::cool::cool:
 
Da mu znam adresu poslo bi mu ovu naljepnicu
5361_insane1_1.jpg
 
BlackPrince86 je napisao(la):
Imam godisnji u avgustu,i bas sam se konto provozat Bosnom...nesto mi govori da nece bit ugodan trip :lol:
Nermine ofarbane felge vec i kupljena zuta farba vec.Manje mi je zajebancije,al i ok mi je zuta.

nisam upratio,sorry :D

ma zuta onda,samo nabaci ovu nalju sto armin kaze "ja nisam onaj" ,hehe
 

rs6

Član
na 180 mph ti vuce ulijevu stranu i volan trese ..... :D trebas to servisirat :p

kad je dos'o iza sna sam se vozio u njemu i bas me ono razbudio momacki :D mislio sam da sanjam ehehe
 
rs6 je napisao(la):
na 180 mph ti vuce ulijevu stranu i volan trese ..... :D trebas to servisirat :p

kad je dos'o iza sna sam se vozio u njemu i bas me ono razbudio momacki :D mislio sam da sanjam ehehe
Ma nemoj da vuce na 180mph? :p Provozam te ja kad dodjem,al bochno :D

Dejan 16v je napisao(la):
Veliki respekt za vozilicu!:cool:

Hvala :icon_smile:
 

rs6

Član
BlackPrince86 je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
na 180 mph ti vuce ulijevu stranu i volan trese ..... :D trebas to servisirat :p

kad je dos'o iza sna sam se vozio u njemu i bas me ono razbudio momacki :D mislio sam da sanjam ehehe
Ma nemoj da vuce na 180mph? :p Provozam te ja kad dodjem,al bochno :D

hehehehehe dogovoreno :D airbag radi, pojas radi :p sto je bitno bitno je :D
 
rs6 je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
na 180 mph ti vuce ulijevu stranu i volan trese ..... :D trebas to servisirat :p

kad je dos'o iza sna sam se vozio u njemu i bas me ono razbudio momacki :D mislio sam da sanjam ehehe
Ma nemoj da vuce na 180mph? :p Provozam te ja kad dodjem,al bochno :D

hehehehehe dogovoreno :D airbag radi, pojas radi :p sto je bitno bitno je :D
...profi drifter je za volanom :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top