More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Zadnjih 10 godina sam na Pelješcu. Nema boljeg mjesta za ljetovanje, bar meni:icon_biggrin:

Malo fali noćni život, al šta povedeš, s tim se zabavljaš:D

takoder i ja idem na Peljesac meni bas fino budea sa drustvom,malo je mjesto al jbg nama odgovara mjesto je Sreser ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Zadnjih 10 godina sam na Pelješcu. Nema boljeg mjesta za ljetovanje, bar meni:icon_biggrin:

Malo fali noćni život, al šta povedeš, s tim se zabavljaš:D

takoder i ja idem na Peljesac meni bas fino budea sa drustvom,malo je mjesto al jbg nama odgovara mjesto je Sreser ;)

E onda ste ne plivaci ako je sreser:D
jednom u prolazu za Orebic (ja mislim) svratimo u sreser, kad ono plicak 8575843787539 metra dug
:D
 
Član
Chuza je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Zadnjih 10 godina sam na Pelješcu. Nema boljeg mjesta za ljetovanje, bar meni:icon_biggrin:

Malo fali noćni život, al šta povedeš, s tim se zabavljaš:D

takoder i ja idem na Peljesac meni bas fino budea sa drustvom,malo je mjesto al jbg nama odgovara mjesto je Sreser ;)

ja bio u orebicu, jbg dobro je sto je otvoreno more, lose je nema nocnog zivota...:)
 
Član
ja sam dugo boravio na Borackom jezeru, provodio sam po mjesec dva tokom ljeta. Fkt je mjesto za odmora dusu dalo, svi koji nisu bili a iole vole kampovanje neka probaju, nece se pokajat. Oni koji nisu za satora imaju bungalovi:cool::cool:
Ja ove godine izmedju ostalog planiram i u Ulcinj ako Bog da:cool::cool:
 
Član
ljudi, budimo realni... http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/foto-dvije-ruskinje-zaludile-tursku.html
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam dugo boravio na Borackom jezeru, provodio sam po mjesec dva tokom ljeta. Fkt je mjesto za odmora dusu dalo, svi koji nisu bili a iole vole kampovanje neka probaju, nece se pokajat. Oni koji nisu za satora imaju bungalovi:cool::cool:
Ja ove godine izmedju ostalog planiram i u Ulcinj ako Bog da:cool::cool:

i ja sam svako ljeto tamo na boračkom kampujem, već 6-7 godina, za odmora pravo, ko voli da dušu odmori
 
Član
superman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam dugo boravio na Borackom jezeru, provodio sam po mjesec dva tokom ljeta. Fkt je mjesto za odmora dusu dalo, svi koji nisu bili a iole vole kampovanje neka probaju, nece se pokajat. Oni koji nisu za satora imaju bungalovi:cool::cool:
Ja ove godine izmedju ostalog planiram i u Ulcinj ako Bog da:cool::cool:

i ja sam svako ljeto tamo na boračkom kampujem, već 6-7 godina, za odmora pravo, ko voli da dušu odmori

mozda se ove godine i sretnemo:icon_smile:
 
Član
Kako se krecu cijena za bungalove i smestaj na Borackom jezeru,planiram da odem pa malo informacije?
 
Član
mislim da ti bungalov dodje oko cjenera sada, opet nisam siguran, ja imam gore privatni smjestaj. Poprilicno sam siguran da je oko cjenera,
meni se gore extra svidja, odmor je samo takav, priroda odlicna, jezero predobro za kupanja, a bude i dosta turista, tako da bude i extra druzenja gore
 
Član
buraz dok sam zavrsavao dif imao sam gore ronjenje sa bocama polagao . Da znate vi kako je na dnu ne bi se niko nikada okupao . Ja sam se ukenjao od straha , a bas volim da ronjam :D
 
Član
meni je ok na borackom samo kad sam ja zadnji put bio pun k zmija a nisam ih ljubitelj

serialgf je napisao(la):
buraz dok sam zavrsavao dif imao sam gore ronjenje sa bocama polagao . Da znate vi kako je na dnu ne bi se niko nikada okupao . Ja sam se ukenjao od straha , a bas volim da ronjam :D

sto sta je problem :icon_question:
 
Top