More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

Član
GOLF TZ je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Ma imam ja vala vremena, mogu naci 10-tak dana za odmor, ali nemam para da negdje odem na more jbg...obidjem ova nasa lokalna jezera, Snijeznica, Basigovci, PanoMsko...:D

ja na panonsko vec 2 godine nisam otisao... :D dodje ciganije previse, prljavo bude...:D lijepe terme... na vratima pise: romskoj populaciji ulaz zabranjen...:)
Vjeruj da sam se ja u panonskom okupao zadnji put kad se tek otvorilo ono drugo jezero, otiso s curom, i ona sutradan dobije neku infekciju uha od vode...a ovako ponekad prosetam po "kompleksu" i to je to, na Snijeznici mi roditelji zive, pa sam tamo cesce, mada se ni tamo ne kupam, uglavnom povedem psa i onda lagano kraj vode s njim setam...:icon_smile:
 
Početnik
Budva-Rafailovici jedno mjesto blizu Budve!

Plaze :cool: Predivne pjescane plaze ljepota doduse za ove malo porodicnije, jer se nema gdje izaci , ali navece se fino strpas u auto i do Budve provod koke . Ma sve 5 ! :D

Moja preporuka Rafailovici! :))

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.rafailovici.adriatyk.info/RAFMNE/2/city/large/rafailovici.jpg&imgrefurl=http://www.rafailovici.adriatyk.info/&usg=__krSYJfEWoOtVdmMsI8pvj_zaztc=&h=960&w=1280&sz=166&hl=bs&start=50&zoom=1&tbnid=woBl2-XYQ8cARM:&tbnh=166&tbnw=219&ei=BSWwTdiVPNCI4ga6p9joCw&prev=/search%3Fq%3Drafailovici%26um%3D1%26hl%3Dbs%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D893%26tbs%3Disz:l%26tbm%3Disch0%2C1100&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=770&vpy=547&dur=774&hovh=194&hovw=259&tx=152&ty=131&page=3&ndsp=20&ved=1t:429,r:3,s:50&biw=1280&bih=893
 
Član
Pretprosle CG u Herceg Novi (i rekao nikad vise)
Prosle Pula i bilo mi ok (ali para nemoes nanjet')
Ove godine Budva i jedan poseban plan
 
Član
Pao dogovor da se ide u neki gradic makarske rivijere. Koji grad je pored Makarske dobar sto se nocnog zivota tice? Gradac je truba to znam, Drvenik takodjer? jeli neko bio licno, nemojte samo price bila kazala.
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Pao dogovor da se ide u neki gradic makarske rivijere. Koji grad je pored Makarske dobar sto se nocnog zivota tice? Gradac je truba to znam, Drvenik takodjer? jeli neko bio licno, nemojte samo price bila kazala.

vec 10 godina me baska voda nemasa,stalni sam gost villa vide u doticnom gradicu i preporucam ti taj smjestaj,ako bude popunjen odma kod villa vide skrenes lijevo i nakon nekih 50 metara skreni desno i sdesne str ima onako razvucena kuca,gazdarica se zove natasa,takodje suvlasnik joj je veoma veoma zanimljiv i drag covjek,mi ga odmilja barba zovemo,tako da neces pogrijesiti koji god smjestaj uzmes ako se odlucis na privatni,a udaljeni su od plaze svega 50 metara,inace villa vida se nalazi na kraju baske tj gdje jednosmjerna skrece ulijevo i vraca se ka magistrali,plaza prelijepa i cista,nocni zivot zadovoljavajuci,takodje imas i mnostvo jos privatnog smjestaja ali moja preporuka su ova dva

po mom izboru je za 10 puta bolja od makarske
tako da sve amam bas sve preporuke imas za basku ;)
 
Član
Nama ce trebati trokrevetna soba sa friziderom i koherom jer cemo svakako najmanje tu biti. Koliko je para po osobi?

A nocni zivot kakav je u baskoj vodi? to nam je najbitnije, mada cemo ici na jednodevne tripove u Split, Makarsku...
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Nama ce trebati trokrevetna soba sa friziderom i koherom jer cemo svakako najmanje tu biti. Koliko je para po osobi?

A nocni zivot kakav je u baskoj vodi? to nam je najbitnije, mada cemo ici na jednodevne tripove u Split, Makarsku...

Poslusaj me uzmi apartman,imas sve,ja sam 10 god u jednom te istom,kosta te 45 eura dan ali koliko god vas je,imas veliko kupatilo,kuhinju,dnevni spavacu,terasu kao fudbalski teren sa najboljom hladovinom na svijetu,ja bukvalno igro fudbala na male,spavaca je sa jednim velikim za dvije osobe i 1 malim pomocnim krevetom za jednu osobu,ali ima u dnevnom super sofa koja je pre pre udobna,sve ti je ukljuceno u cijenu,osigurana garaza,koristenje klime,bla bla sat tv internet,sve amam bas sve pogodnosti modernog zivota za 45 eura noc,taj sto mi uzimamo je najveci u toj vili ali sve ijdena su radjeni na isti kalup samo je razlika u velicini,i sve je novo i svake godine covjek ulaze u objekat,znaci imas ulaz,kljuc od ulaza i kjluc od apartmana i hadzija si,,,ako hoces potrazim br pa ti sibnem pa se cuj i sl ;)

nocni zivot za onako mali grad je predobar,doduse ako ti nije dosta imas uvijek makarsku u koju dodjes za tren oka autom a i citav dan i noc imas minibuseve koji voze tu relaciju za sitnis ;)
 
Član
ja jucer otisao u Neum i vratio se isti dan.. :D slabo raje ima.. nisam znao da se za 2 i po sata iz neuma moze stici do sarajeva.... :D
 
Član
ja sam proslo ljeto bio u Herceg Novom i bilo mi je fenomenalno. plaze nisu nesto aman zaman, al je sve ostalo ekstra. ono sto me najvise odusevilo su cijene. sve je kao kod nas ili jeftinije, tako da je za mladje ljude kojima nije bas svejedno hocel platit pice 2 ili 4 eura odlicno mjesto. smjestaj nam je bio par minuta hoda od plaze, svaka soba je imala bukvalno sve, svoj wc, klima uredjaj, balkon sa pogledom na more, lcd televizor sa kablovskom, wi-fi internet, ma sve ono bas i to nas je doslo 10 eura po noci. a nakon malo istrazivanja saznali smo da se moze naci cak i jeftinije. takodjer ne mora se nosit od kuce nikakva hrana jer tamo ima sve sto vam moze zatrebat, a kao sto sam gore spomenuo cjene su kao kod nas. ne znam kakva je situacija u ostatku crnogorskog primorja al herceg novi je nama bio ekstra.

eto od mene pozz. ;)
 
Član
ja samo kazem Zakynthos Grcka ko maledivi u evropi..pola Srbije je dol cak ljudi sa autom dolaze..cjene jeftinije no u hrvatskoj,nocni zivot ko Ibiza
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Pao dogovor da se ide u neki gradic makarske rivijere. Koji grad je pored Makarske dobar sto se nocnog zivota tice? Gradac je truba to znam, Drvenik takodjer? jeli neko bio licno, nemojte samo price bila kazala.

vec 10 godina me baska voda nemasa,stalni sam gost villa vide u doticnom gradicu i preporucam ti taj smjestaj,ako bude popunjen odma kod villa vide skrenes lijevo i nakon nekih 50 metara skreni desno i sdesne str ima onako razvucena kuca,gazdarica se zove natasa,takodje suvlasnik joj je veoma veoma zanimljiv i drag covjek,mi ga odmilja barba zovemo,tako da neces pogrijesiti koji god smjestaj uzmes ako se odlucis na privatni,a udaljeni su od plaze svega 50 metara,inace villa vida se nalazi na kraju baske tj gdje jednosmjerna skrece ulijevo i vraca se ka magistrali,plaza prelijepa i cista,nocni zivot zadovoljavajuci,takodje imas i mnostvo jos privatnog smjestaja ali moja preporuka su ova dva

po mom izboru je za 10 puta bolja od makarske
tako da sve amam bas sve preporuke imas za basku ;)

imal ta vila kakvu internet stranicu da se to pogleda..imas li broj telefona...Trazim konkretno apartman za 5 odraslih osoba i 2 djece...
 
Član
wp_Sexy_girl_on_the_beach_1600x12001.jpg

girl%20on%20the%20beach%20s.JPG
 
Top