More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

BHT Ovisnik
Knezho je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
p.s.
zna li neko gdje je ovo?

Brela kod Makarske
kako mi ovo nije upalo u oko,ljeto provodim u Baškoj i Brelima

inace ljetujem u Baskoj Vodi,meni taman,fine plaze,cisto more,navecer imas gdje izaci za provod,a i za prosetat,tu je onda Biokovo tko voli prirodu...
 
Član
ovo ljeto je zadar ili split na repertoaru.
a isao sam u crkvenicu,zadar,split,Rjeka,neum svake godine negdje drugo ako je ljepo repriza slj, godine;)
 
Legend
crna gora definitivno, isao sam do sada svake godine u duborvnik, i mogu reci samo da prvo plaze ne valjaju (konrektno mlini-srebreno) vec 10 godina tuseve nisu postavili, da ne pricam dalje..

drugo, cijene su abnormalno velike, za nas skromne bosance koji cinimo mozda cak i preko 80% ukupne populacije turista koji dolaze..

tako da definitivno crna gora :)
 
Član
meni se Ulcinj svidio nenormalno, a i prihvatljivo je definitivno
ove godine planirao sam tamo da idem:cool::cool:
 
Član
isao sam svugdje, isao sam u dubrovnik, bude turista puno... makarska nije losa, budva, puno cura...:D prosle godine se opametim i odem u tursku, cura ko u prici, hotel sa 5 zvjezdica, dj napolju, muzika, 80 posto populacije u hotelu osobe do 30 godina... isto para potrosio kao i u hrvatskoj ... :icon_smile:
 
Član
Crna Gora definitivno.ludi provodi,mogo bolje nego u Hrvatskoj,bar po meni. Licno,more mi je u drugom planu kad odem na isto ::icon_smile: Dosadi nakon 2 dana,i onda udzem ili ne udzem u vodu jednom na dan.Ali zato izlasci,setnje,plaza,folovi golovi,nocna kupanja,diskoteke,kafici,tu je car mora :)
Rekao bi i ljetne seme,al posto idem sa djevojkom uvijek i ne zelim da se modar vracam sa mora,ne konzumiram takvu vrstu zabave, :icon_biggrin: ,sem kad ugrabim vikend pa odem sa drustvom na more,a izvlakusa da moram na seminar u Neum :) :icon_smile:
 
Član
da izvinete ebo makarsku rivijeru, kao na crkvice na bazen da odem... sve ista raja :lol: :lol:

@cviler potpisujem za tursku, nista ne izadje skuplje nego hrvatska, cak veci luksuz jeftinije nego na jadranu... a provod super, seka puno, klubova, ali rusa ubjedljivo najvise, samo brate sto ne parlaju engleski, "hou jes nou" :D zato turci svi uce ruski :lol: :lol:
 
Član
Ja idem sad 12. Maja u Suncev Breg u Bugarsku, pa cu vam preneti iskustva. Tamo je duplo jeftinije nego u CG, provod bi trebao biti dobar, jedino sto je Jadransko more lepse ...
 
Legend
sto se tice nocnog provoda budva, vec zadnjih par godina idem a i ove cu a i u Herceg N. nocni provod nije los ;)
 
Član
ma turka rulez, poslije turske crna gora, u CG je stvarno dobar i nocni zivot, i zabave po danu i sve ali zna nekad da bude prljavo...

a cure, sto kaze limpi ruskinje su najjace, ja jednom ostao u sobi i sjedim na terasi hotela, pusim nargilu kad izasle su dvije potpuno gole cure preko puta na terasu, slikaju se, fataju :D
 

MTR

Član
GOLF TZ je napisao(la):
ma turka rulez, poslije turske crna gora, u CG je stvarno dobar i nocni zivot, i zabave po danu i sve ali zna nekad da bude prljavo...

a cure, sto kaze limpi ruskinje su najjace, ja jednom ostao u sobi i sjedim na terasi hotela, pusim nargilu kad izasle su dvije potpuno gole cure preko puta na terasu, slikaju se, fataju :D

sta si pusio :D

more ko more svudje isto , plavo i slano :D , uvjek i zauvjek Dalmacija , svudje sam bio al Dalmacija je zakon :cool:

trebam se jebavat citav dan na putu do CG ili Turske , ma nisam poludio ba , sjednem u auto i eto me na moru za 3 sata .

NISTA KONTRA SPLITA :cool::cool::cool:
 
Član
ruskinje ba, njih 98% lude stoposto :D... al oprezno...mi mogli izvuc deblji kraj, sekunda falila... al belaj kad dodjose rusi jedan ko gromada sa sibira, medjed :icon_eek: :lol: :lol:

mtr, pa brze si u turskoj na moru, nego na jadranu... :D krenes u pola 2, u pet se kupas, avionom ko dingospo ... a opet sredozemno bolje, cisce, nema toplo/hladno, vrijeme uvijek suncano, i sto je najvaznije nisi "sirotinja" iz bih...
 
Top