More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

Član
Limpi je napisao(la):
ruskinje ba, njih 98% lude stoposto :D... al oprezno...mi mogli izvuc deblji kraj, sekunda falila... al belaj kad dodjose rusi jedan ko gromada sa sibira, medjed :icon_eek: :lol: :lol:

jel bio RUTAV....:D ma lude cure ba, jedna me safatala ja pobjegao, bjezi reko kakvu bolescuru zaraditi... :lol::lol::lol:

@MTR, sjednes na avion za 2 sata si u turskoj, kombi te ceka koji te vozi do hotela...:) ti samo prst u uho i razgledaj... :D
 
Član
al rusi... sjede za stolom, metar i po(moj te ne pipo) :D praznih flasa alkohola, a jedan jede ko slon, samo trpaju ko bure bez dna...u klubu mogli fasovat samo tako, ne smijes ni dirat svaku :D treba razmotrit pazljivo situaciju :lol:
 
Član
ja cu ove godine u tursku aBd, ili u CG, vidjecu gdje jarani budu htjeli...:D

a vecinu ljeta provedem ovdje...
215321_10150263079659922_835114921_9283541_4991756_n.jpg
 
cg ubjedljivo najpoganija, kupas se a pored tebe pluta govnasce, uloscic, kondomcic..........

cistoca fuj, ali kao da je vama to i bitno :D:D
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
cg ubjedljivo najpoganija, kupas se a pored tebe pluta govnasce, uloscic, kondomcic..........

cistoca fuj, ali kao da je vama to i bitno :D:D

Potpis;) Samo je Herceg Novi od tih "većih" gradova koliko toliko čist, ostalo je strahovito prljavo, a da ne krećemo priču o nadaleko čuvenoj (ne)gostoljubivosti u CG....
 
ja od HN jos uvijek nosim zarazu, tako da toliko i o toj cistoci, zaljev u koji se ispusta kanalizacija, to samo crnogorci mogu ;)
 
Član
Palma de Mallorca standardno

http://www.youtube.com/watch?v=NUNhm2X2H-E

najjaca destinacija u Evropi definitivno :)
 
za dvije sedmice odoh do barcelone (na brodu 2 dana), pa vam javim utiske :D
ovog ljeta planiram sa ekipom sa satorom obici hrvatsku obalu, malo drugacije da profuramo more..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
za dvije sedmice odoh do barcelone (na brodu 2 dana), pa vam javim utiske :D
ovog ljeta planiram sa ekipom sa satorom obici hrvatsku obalu, malo drugacije da profuramo more..

Vjeruj mi jedan od najboljih nacina da provedes ljeto, ja sam prethodnih godina isao tako, znao sam po mjesec dana da budem, obidjem raznorazna mjesta, ima i kod nas u BiH finih mjesta za kampovanja, ono da se provedes bas extra:cool:
i hrvatska obala je extra po tom pitanju, stvarno se moze napraviti extra ugodjaj i odlicna atmosfera:cool::cool:
 
Član
Zadnjih 10 godina sam na Pelješcu. Nema boljeg mjesta za ljetovanje, bar meni:icon_biggrin:

Malo fali noćni život, al šta povedeš, s tim se zabavljaš:D
 
Top