MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
slike...problem.. RED project...CIVIC EG

hvala IGY.. ;)
evo jos malo slika... danas nisam stigao oprati.. pa cu sutra... i abd sutra jos slika..






evo i zajednicka slika moje Honde, i burazovog Pug-a..



vracam se veceras kuci.. i samnom su bila jos dvojica momaka.. uletio sam brze u krivinu i onda sam cuo zapinjanje gume za rub.. :icon_cry:
jel zna netko da li mi mogu pomoc one gume sto se stavljaju u oprugu da nema velikog hoda gore-dolje.. gdje ima kupiti, i otprilike cijene? i da li stvarno pomazu?:icon_question:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

odbojne gume,cini mi se da oko 12km dodje. bilo je i na forumu,neko je to prodavao,samo ne znam koliko davno je to bilo
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

fino je ispala Honda koliko vidim auto nije polirano mada slike uvijek varaju i to bi trebao da uradis.Sto se tice zapinjanja Hoces ti mijenjat RUBOVE eto vids sad sta si napravio heheheh :cool: sala mala.To sto ti zapinje nije nista strasno ja se tako vozam vec duze vrijeme to ti je samo u naglim krivinama i kada imas tereta nazad a desaje ti se iz tog razloga sto imas opruge a nemas odgovarajuce amontizere odnosno imas stock verziju amontizera i ona sve opruga trpi do njega pozzz
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Super je ispala druze, svidja mi se ovaj wrc fazon felni,samo jos da pocupas taj motor i stavis drugi, da bude prava honda;)
 
Član
update SLIKE... RED project...CIVIC EG

:lol: hvala svima...ma smeta mi.. a i zao mi.. sredio je.. a zapinje.. sto se tice opruga i amortizera, sve je stock... samo podrezane opruge...a da li bi mo pomogl te odbojne gumice? i jel to utjece ista na visinu auta??:icon_question:

a szo se tice motora.. sanjam da ubacim VTi.. :lol:

evo obecanih slika...:icon_smile:
taman ja ustao iz kreveta, izasao vani da je operem.. kad dođe kolega sa svojom.. pa sam morao uslikati obje... :



i evo poslije pranja..slike su amaterske.. al vidi se ono bitno.. :icon_smile:












 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Kod tebe u komsiluku svi vozaju crvena auta!? Vidim i Fico je u istoj boji! :lol:
Super slike! Eh sad mi reci cija je ovo Honda? Jer neki dan sam vidio u Visokom cicu nekog da je vozi! Jeli ovo ona crna sto je bila, automatic?
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

addo je napisao(la):
Kod tebe u komsiluku svi vozaju crvena auta!? Vidim i Fico je u istoj boji! :lol:
Super slike! Eh sad mi reci cija je ovo Honda? Jer neki dan sam vidio u Visokom cicu nekog da je vozi! Jeli ovo ona crna sto je bila, automatic?

nije ova crvena je u vlasnistvu jednog cice koji ima 72-3 godine :lol: ona je 97god, 1.4
a ona crna je 2001god uvoz iz amerike 1.6 automatik.. vlasnik je jedan momak.. stalno dolazi u visoko..[/align]
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

mario05 je napisao(la):
addo je napisao(la):
Kod tebe u komsiluku svi vozaju crvena auta!? Vidim i Fico je u istoj boji! :lol:
Super slike! Eh sad mi reci cija je ovo Honda? Jer neki dan sam vidio u Visokom cicu nekog da je vozi! Jeli ovo ona crna sto je bila, automatic?

nije ova crvena je u vlasnistvu jednog cice koji ima 72-3 godine :lol: ona je 97god, 1.4
a ona crna je 2001god uvoz iz amerike 1.6 automatik.. vlasnik je jedan momak.. stalno dolazi u visoko..[/align]

Eh eh taj cica je prosao sa Hondom, stariji je a nbi mu ja dao toliko godina, ali koliko god ima on vozi auto koje mi se jako svidja! :D
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

addo je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
addo je napisao(la):
Kod tebe u komsiluku svi vozaju crvena auta!? Vidim i Fico je u istoj boji! :lol:
Super slike! Eh sad mi reci cija je ovo Honda? Jer neki dan sam vidio u Visokom cicu nekog da je vozi! Jeli ovo ona crna sto je bila, automatic?

nije ova crvena je u vlasnistvu jednog cice koji ima 72-3 godine :lol: ona je 97god, 1.4
a ona crna je 2001god uvoz iz amerike 1.6 automatik.. vlasnik je jedan momak.. stalno dolazi u visoko..[/align]

Eh eh taj cica je prosao sa Hondom, stariji je a nbi mu ja dao toliko godina, ali koliko god ima on vozi auto koje mi se jako svidja! :D

:lol: auto je u dosta dobrom stanju, ima nekih sitnica, koje je on prekrio naljepnicama :lol:
 
Top