MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: RED project...CIVIC EG

Lijepa Hondica, svaka cast ;)
sve lijepo sjelo, osim ovih zimulja :D

doduse s ratkapama mozda bude i fino, samo pokusaj, da ofarbas ovaj znak na ratkapi u crveno, ako uhvatis vremena, mislim da bi bilo odlicna sitnica, a uklopilo bi se u ostatak :cool:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Dobar Civic pravo...jest da je ljepsi sa aluminijskim felgama al sta ces, valja trpit zimu....
Slikaj ga sa ratkapama da vidimo kako stoje...
 
RE: RED project...CIVIC EG

panajotis je napisao(la):
heh neki i nece skidati alu , tj ja :)

I ja :)

Nego Mario, mani se ba ovih rora, nego nabavi kako spada auspuh - jap style topinu ;)

Meni nije jasno kako si rezanjem opruga spustio auto ovoliko naprijed, koliko si ti to krugova sjecno? Ovako je i kod mene naprijed,ako ne i nize ,a kod mene su neke tam zute sportske opruge.
 
Član
stiglo NESTO NOVO :D RED project...CIVIC EG

hvala svima, bit ce za koji dan s rtkapama...
@kavaz - pa i mislio sam ovaj znak u crveno, al nisam mogao odmah, jer nis bile suhe...
@erol - naprijed sam odrezao cini mi se 3 ili 3,5kruga... a sto se tice topa.. bit ce kad se malo popravi situacija...
usput stiglo nesto novo :icon_smile: :
38014_443573156973_603866973_6165267_5338270_n.jpg
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ArminM je napisao(la):
sada ce tek da legne;);););)

gewinde namontirane naprijed.. i podignut prednji kraj sa 9 cm, na 19cm :lol:
a zadnje nisam mogao stavit na one amortizere,:icon_cry: pa cu ovih dana nabavit druge amortizere, ili napravit podloske... slike kasnije...
 
RE: RED project...CIVIC EG

Cekaj, ne kontam ovo za amortizere zadnje, sta nisi mogo stavit gewinde na zadnje amortizere, ne kontam. Nego ovako odokativnom metodom ovo mi se cini kao da bi pasalo i meni, zadnje kacanje je identicno mojim lafetama, kao i prednje.

Nego obavezno mi reci gdje ih uganja, koliko plati i budes li cuo ima li jos gdje, javi obavezno ;)
 
Legend
RE: RED project...CIVIC EG

ooooo na ljeto se ide niskooo,samo tako dalje ,hondica zasluzuje velike pohvale
 
Član
gewinde problem: RED project...CIVIC EG

erol_brcak je napisao(la):
Cekaj, ne kontam ovo za amortizere zadnje, sta nisi mogo stavit gewinde na zadnje amortizere, ne kontam. Nego ovako odokativnom metodom ovo mi se cini kao da bi pasalo i meni, zadnje kacanje je identicno mojim lafetama, kao i prednje.

Nego obavezno mi reci gdje ih uganja, koliko plati i budes li cuo ima li jos gdje, javi obavezno ;)

na ovoj su slici ovo zadnji amortizeri sto su dosli bili sa gewindama, al ja sam uzeo samo gewinde.. onda kad stavim na svoj amortizer gewinda upadne unutra oko 4,5cm (dok na ovim samo 1cm).. onda sam uzeo i ta 2 zadnja amortizera, al sad opet imam problem, inaj dio sto ide na lafetu je uzi od starog amortizera, znaci morao bih sad obrusit selene, i stavit krace sarafe... i to bi bilo to...:icon_cry:
 
Član
RE: gewinde problem: RED project...CIVIC EG

na ovoj su slici ovo zadnji amortizeri sto su dosli bili sa gewindama, al ja sam uzeo samo gewinde.. onda kad stavim na svoj amortizer gewinda upadne unutra oko 4,5cm (dok na ovim samo 1cm).. onda sam uzeo i ta 2 zadnja amortizera, al sad opet imam problem, inaj dio sto ide na lafetu je uzi od starog amortizera, znaci morao bih sad obrusit selene, i stavit krace sarafe... i to bi bilo to...:icon_cry:
[/quote]

inaj dio sto ide na lafetu je uzi od starog amortizera, znaci morao bih sad obrusit selene, i stavit krace sarafe... i to bi bilo to.

To ti je radi toga sto imas amortizere od 6 generacije ako si ih dobio uz one Gewinde jer sam ja te gewinde gledao u Sarajevu nisu isti amortizeri na 6 i 5 gen al da se to prepraviti nije to nista strasno i ne stavljaj te amortizere sto su dosli vjerovatno su poderani do jaja jer znam na kom su autu bili
 
Član
RE: gewinde problem: RED project...CIVIC EG

Esmir_crx je napisao(la):
na ovoj su slici ovo zadnji amortizeri sto su dosli bili sa gewindama, al ja sam uzeo samo gewinde.. onda kad stavim na svoj amortizer gewinda upadne unutra oko 4,5cm (dok na ovim samo 1cm).. onda sam uzeo i ta 2 zadnja amortizera, al sad opet imam problem, inaj dio sto ide na lafetu je uzi od starog amortizera, znaci morao bih sad obrusit selene, i stavit krace sarafe... i to bi bilo to...:icon_cry:

inaj dio sto ide na lafetu je uzi od starog amortizera, znaci morao bih sad obrusit selene, i stavit krace sarafe... i to bi bilo to.

To ti je radi toga sto imas amortizere od 6 generacije ako si ih dobio uz one Gewinde jer sam ja te gewinde gledao u Sarajevu nisu isti amortizeri na 6 i 5 gen al da se to prepraviti nije to nista strasno i ne stavljaj te amortizere sto su dosli vjerovatno su poderani do jaja jer znam na kom su autu bili
[/quote]

sta predlazes, da ostavim ove amortizere a napravim podloske koje ce uci u solju od amortizera, ,da bi gewinde otisle gore?
 
RE: RED project...CIVIC EG

Pa cek ovo znaci nisu gevinde, nego oni kako to ljudi zovu gewinda/coilover nastavak, dobijes samo opruge i ovaj klinac preko kojeg ces stimat visinu, u biti dobra stvar, haj koliko plati ako nije tajna? Nove su oko 650 km, ali od Skunk2
 
Top