MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: RED project...CIVIC EG

CoL3 je napisao(la):
samo da pitam ,mislis li je tamniti,fino bi leglo nekih 30% na tu boju,ovjde ima samo zadnja stakla na ovoj,skoro ista kao tvoja,fino izgleda
http://www.pik.ba/artikal/702010/automobil-honda-civic/
da mogu prodat jettu osmah bi ovo uzimao

gledao sam maloprije ovu.. ovo je nesto prejeftino..
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

hvala svima.. jucer kad je auto bio cist, kisa padala pa nisam mogao lijepo uslikati, a sad je auto prljav.. sutra pranje pa slikanje... :icon_smile:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

extra ispala 'ondica! Svaka cast na odabiru boje, felge ispale vrh ^! Samo naprijed! Sad je na redu jedan fotosuting! :lol:
 
RE: RED project...CIVIC EG

Bravo kolega, meni, mom ukusu se ne svidja toliko boja fela,al jbg, ne obaziri se na mene, ja na proljece kontam furat bijelu hondu sa pink felama :D tako da.. nego boja auta super, u svakom slucaju napredak u odnosu na prije, pogotovo na felge, meni se nikako nisu svidjale one wanna be Hanzo
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

erol_brcak je napisao(la):
Bravo kolega, meni, mom ukusu se ne svidja toliko boja fela,al jbg, ne obaziri se na mene, ja na proljece kontam furat bijelu hondu sa pink felama :D tako da.. nego boja auta super, u svakom slucaju napredak u odnosu na prije, pogotovo na felge, meni se nikako nisu svidjale one wanna be Hanzo

:lol: felge su trebale bit puno svjetlije, al sta je tu je.. valjda tamna podloga.. sve u svemu ja sam prezadovoljan :icon_smile: mozda nekad ne proljece ofarbam u svijetlu zlatnu.. zasad nek stoji ovako..
 
Top