masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a sta mislite da se ljudi sami snalaze za rostilj i pice...? :icon_rolleyes:
ono,.svi smo tu ,ali svako se snasao za pice i rostilj...?ovaj sa ovim,onaj sa onim,onaj sam...ali svima u sustini Ok
lakse je i za oggy-a a svi zadovoljni...
a nerce sigurno kasnije biti ljutnje..
u svakom slucaju kako hocete...
 
Član
ljuboje ti sa okupljanja u tuzli ode na okupljanje u Zenicu...mogo si jos malo pa i za mostar


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

LSD

Član
ljuboje je napisao(la):
a sta mislite da se ljudi sami snalaze za rostilj i pice...? :icon_rolleyes:
ono,.svi smo tu ,ali svako se snasao za pice i rostilj...?ovaj sa ovim,onaj sa onim,onaj sam...ali svima u sustini Ok
lakse je i za oggy-a a svi zadovoljni...
a nerce sigurno kasnije biti ljutnje..
u svakom slucaju kako hocete...

ovo sam ja na pocetku kontao,al reko da ne ispadnem rogonja suticu!
ko hoce jest piletinu nek sebi ponese ko hoce teletinu nek ponese,a i za pice isto tako!
i od mame,zene,sestre,cure platu sa sporeta skini i pones jos 2 cigle i raspali!
najlakse svima i svi zadovoljni
ha ya:cool:
 
Početnik
ITALY je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
sto bistricak opet???zar nisu smetovi??

Imas gore objasnjenje ;)

kad mognes alene dodji dole pa cemo mi iz Kaknja sjesti da sta dogovorimo, bilo koji dan eto iza podne.

Sutra kad se vratim iz Sarajeva, doci ce taman i fanki, pa cemo sve dogovorit uz kafu i da skontamo sta i za malog Vedada, da skupimo sta para i uplatimo na racun ;)

ljuboje je napisao(la):
a sta mislite da se ljudi sami snalaze za rostilj i pice...? :icon_rolleyes:
ono,.svi smo tu ,ali svako se snasao za pice i rostilj...?ovaj sa ovim,onaj sa onim,onaj sam...ali svima u sustini Ok
lakse je i za oggy-a a svi zadovoljni...
a nerce sigurno kasnije biti ljutnje..
u svakom slucaju kako hocete...

I meni je ideja ok...prvo sto ja necu da imam nikakvu obavezu, drugo, i kad skupimo, ne znam ja sta ko jede i koliko ce pojest...
nek svako ponese koliko moze da halali, mi iz Kaknja cemo ponijto 3 kile cevapa i jos piletine, i pivaaaa ;)

Jel zdogovoreno?
 
Član
Got2b je napisao(la):
ljuboje ti sa okupljanja u tuzli ode na okupljanje u Zenicu...mogo si jos malo pa i za mostar


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

jesi vidio sta mi masa uradi... :icon_smile:
ja predlozih,pa na kraju zamalo i batine da dobijem.. :lol:

za ovu hranu,
ja bih da bude ko sta ponese to ce i pojesti... :icon_smile:
sta misle ostali...?
 

LSD

Član
LSD je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
a sta mislite da se ljudi sami snalaze za rostilj i pice...? :icon_rolleyes:
ono,.svi smo tu ,ali svako se snasao za pice i rostilj...?ovaj sa ovim,onaj sa onim,onaj sam...ali svima u sustini Ok
lakse je i za oggy-a a svi zadovoljni...
a nerce sigurno kasnije biti ljutnje..
u svakom slucaju kako hocete...

ovo sam ja na pocetku kontao,al reko da ne ispadnem rogonja suticu!
ko hoce jest piletinu nek sebi ponese ko hoce teletinu nek ponese,a i za pice isto tako!
i od mame,zene,sestre,cure platu sa sporeta skini i pones jos 2 cigle i raspali!
najlakse svima i svi zadovoljni
ha ya:cool:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
a sta mislite da se ljudi sami snalaze za rostilj i pice...? :icon_rolleyes:
ono,.svi smo tu ,ali svako se snasao za pice i rostilj...?ovaj sa ovim,onaj sa onim,onaj sam...ali svima u sustini Ok
lakse je i za oggy-a a svi zadovoljni...
a nerce sigurno kasnije biti ljutnje..
u svakom slucaju kako hocete...

Ovo je najbolja ideja... nisam se htio miješat... ali ideja je za deset... jer ne zna svak svakog od prije i slično... ako ima mjesta za postavit 5-6-7 roštilja, onda što da ne... najbolje bi bilo...

ITALY računaj i mene tamo negdje oko vašeg roštilja jer ja dolazim izdaleka sa kolegom... ili nas 3-4 ako budu ove djevojčice rahat :)
 
Član
Vidim da je tema malo otisla u zaborav.
Jel datum definitivno 11.10.2009. godine, lokacija Bistricak.
Procitao sam sve od svog zadnjeg posta.
Neko rece da bi trebali otici i pitati jel mozemo dole biti.
Ja vam mogu reci da necemo imati problema, samo da ne ostavljamo smece iza sebe i da ne bude muzika do daske da ne bi drugima smetali.
Sto se tice kise, dole ima jedan objekat koji je natkriven, a ja cu pokusati da sredim da to dobijemo na koristenje za ovaj datum.
Ljuboje rece da bi trebali jedan krug po gradu napraviti, pa imal smisla da svi dodjete u Zenicu a da to ne uradimo.
Svi dodjite u Zenicu, trebali bi samo otici na jedan veci parking da slikamo to sve i onda da idemo na Bistricak.
Ponesite svi makar po stolicu.
Rostilja ima dovoljno treba vam samo resetka.Ponesite ugalj i logistiku.
 
Član
Berza je napisao(la):
Vidim da je tema malo otisla u zaborav.
Jel datum definitivno 11.10.2009. godine, lokacija Bistricak.
Procitao sam sve od svog zadnjeg posta.
Neko rece da bi trebali otici i pitati jel mozemo dole biti.
Ja vam mogu reci da necemo imati problema, samo da ne ostavljamo smece iza sebe i da ne bude muzika do daske da ne bi drugima smetali.
Sto se tice kise, dole ima jedan objekat koji je natkriven, a ja cu pokusati da sredim da to dobijemo na koristenje za ovaj datum.
Ljuboje rece da bi trebali jedan krug po gradu napraviti, pa imal smisla da svi dodjete u Zenicu a da to ne uradimo.
Svi dodjite u Zenicu, trebali bi samo otici na jedan veci parking da slikamo to sve i onda da idemo na Bistricak.
Ponesite svi makar po stolicu.
Rostilja ima dovoljno treba vam samo resetka.Ponesite ugalj i logistiku.
jbg ja sam mislio da ce biti jos zainteresovanih...ali nista... :icon_cry:
a za te krugove po zenici... bice to j*eno organizovati... :icon_rolleyes:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Vidim da je tema malo otisla u zaborav.
Jel datum definitivno 11.10.2009. godine, lokacija Bistricak.
Procitao sam sve od svog zadnjeg posta.
Neko rece da bi trebali otici i pitati jel mozemo dole biti.
Ja vam mogu reci da necemo imati problema, samo da ne ostavljamo smece iza sebe i da ne bude muzika do daske da ne bi drugima smetali.
Sto se tice kise, dole ima jedan objekat koji je natkriven, a ja cu pokusati da sredim da to dobijemo na koristenje za ovaj datum.
Ljuboje rece da bi trebali jedan krug po gradu napraviti, pa imal smisla da svi dodjete u Zenicu a da to ne uradimo.
Svi dodjite u Zenicu, trebali bi samo otici na jedan veci parking da slikamo to sve i onda da idemo na Bistricak.
Ponesite svi makar po stolicu.
Rostilja ima dovoljno treba vam samo resetka.Ponesite ugalj i logistiku.
jbg ja sam mislio da ce biti jos zainteresovanih...ali nista... :icon_cry:
a za te krugove po zenici... bice to j*eno organizovati... :icon_rolleyes:

Teško za krugove... nemojte planirat to po Zenici... mi smo se razdvajali kad smo pravili u Zenici meet... bilo nas 10-12 auta kad smo se skupili da krenemo na Smetove ujutru... semafori, gužva i td... pa se samo razdvojili bezze... jedino neki krug okolo negdje da se zaobiđe ona raskrsnica ispod nadvožnjaka jer je ondje najveća gužva a semafori prebrzi...

Lako se negdje okupiti, neka benzinska ili slično... to je najmanji problem...

Daj ko je preuzeo na sebe odgovornost, ima li 3-4 čovjeka da to urade... smao da postave neka pravila po kojima će se raja orijentisati... npr. Svak sebi nosi meso i piće... i sl... ili kako već... da se tačno zna.

pozz.
 
Član
sto se tice hrane i pica... to smo zakljucili da je najbolje svako sebi(mislim,snalazi se ko kako zna)jer ce biti poprilicno raje
e jedino u koliko sati,.,,,jbg ja sam poprilicno daleko..
tako da cu najvjerovatnije kasniti...

u sustini bitno da je da nas bude dosta... i citav dan smo tamo...
a ako Bog da..sledece godine kamp!auto,sator,dusek,kampprikolica...kako god i kako ko hoce...
i bilo gdje,...
to mora biti ili mene nece biti u tuningu... :icon_smile: ( a bice ovo drugo... :icon_smile: )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top