masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ljuboje...hajd ba otvori temu za prijave, pog te, ovdje nek budu diskusije,tamo samo prijave, da znamo tacno koliko nas ima...
11.10...za taj datum se javilo vec dovoljno ljudi da se okupimo,ako bude jos, dobro i jest..
 
Početnik
raspitao sam se malo za Smetove, auta bi morali ostaviti pa pjesice do spomenika, sto se prvom meni ne svidja, a mislim i ostalima, odmah nije to to, a i gore puno zenicke mafije...
stoga, ja sam ipak za Bistricak, veliki parking odmah uz izletiste?
Ostali?
 
Legend
bistricak definitivno, ima parking, ima rijecica, ima se gdje lopte igrat, sve blizu, drama !!
 
Član
Bistricak je prelijepa lokacija kao sto vec neki znaju..Ima sve..I terene za kosarku , fudbal , za rostilj prostor, parking..bas sve...tako da...vidimo se dole abd..xD..
 
Član
I ja sam za, ali trebao bi neko prije malo otici pa popricati s nekim ljudima na Bistricaku, da na s ne otjeraju ili da ne seru nesto, jer cemo vjerovatno uzas napravit i sa muzikama i sa rostiljima i ............
 
Član
Bistricak je odlicna lokacija nema sta...Samo se bojim da me u zenici nema :)... Nista vidimo se u mostaru abd...
 
Član
na bistricaku nema izleta bez kise :) Nema kome smetati, izletiste je javno, nema tamo nikoga. Eh jedino bi moglo se desiti da bude kakva skola na izletu...
 

MTR

Član
j*em ga , pa dje sad ocete ? ovo izgleda treba ko u vojsci : dana tog i tog , u toliko i toliko da ste se nacrtali tu i tu , cim se podje dogovarat nista od toga jbt
 
Član
MTR je napisao(la):
j*em ga , pa dje sad ocete ? ovo izgleda treba ko u vojsci : dana tog i tog , u toliko i toliko da ste se nacrtali tu i tu , cim se podje dogovarat nista od toga jbt

ma u pravu si!tad i tad u toliko i toliko sati!
ako hoces prijavi se tu i tu,uplati toliko i toliko
i dovidjenja
 
Član
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR
17._vwfan_(potencijalni)
18. tvrdoglavi
19. Astra
20. JD
21. _Davor
22. aditas

Eto i mene, vidjet cu takodjer i sa Ze tec-om, mozda i on bude htio doci.. vjerovatno cemo doci sa ljepsim polovicama.
 
Početnik
Eh nek ovo bude tema za pitanja, diskusije, prijedloge, otvaramo novu za prijave
i da, nek se posebno jave ovi koji se sa mnom u organizaciju, Kakanjci i Zenicani, jbg, ovih dana imam odbranu zavrsnog rada na faxu, frka mi, pa da mi neko pomogne oko ovoga...
 
Član
ne bi bilo lose da tamo bude jedno 4-5 rostlja...
da ne cekaju svi na jedan rostilj...posebno mi koji dolazimo iz daleka.. :lol:
znaci svako ko ima volje da rostilja i dobar rostilj... :turbo:
 
Član
ja cu veceras da se dogovorim sa dobojlijama,90% da idem......bice ime na spisku kad pude sigurno..... :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top