masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljuboje je napisao(la):
sto se tice hrane i pica... to smo zakljucili da je najbolje svako sebi(mislim,snalazi se ko kako zna)jer ce biti poprilicno raje
e jedino u koliko sati,.,,,jbg ja sam poprilicno daleko..
tako da cu najvjerovatnije kasniti...

Pa neka ova raja iz Zenice odluči gdje da se nađemo... neka benzinska pumpa ili nešto slično gdje se može stat malo, sjest... kafa popit... nekih sahatak vremena sačekat dok se raja okupi pa krenut na to mijesto... imam i ja nekih 170km to tamo treba mi preko sat i pol ili 2 sata... nedjelja je pa ima stalno gužve...

Oko 10 okupljanje u Ze na nekom mijestu gdje bih mogli se okupiti... gdje ima parkinga za sve i sl... ?
 
Član
pa ne razumijem st imate ulazit u Zenicu uopce? Samo nastavite naprijed prema doboju, ima benzinska Almy udaljena od zenica kilometar, dva ogroman parking prostor tu cekajte, da ne komplikujemo bezveze ha ja.. tu se svi skupimo i bistricak
 
Član
Aditas je napisao(la):
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR
17._vwfan_(potencijalni)
18. tvrdoglavi
19. Astra
20. JD
21. _Davor
22. aditas

23. mirza_90 :cool::cool::cool:
 
Član
ja bi dosao al nemam prevoza :icon_sad:

ako ima neko iz pravca sarajeva i ima mjesta napred,nazad,u gepeku,na galeriji,u prikolici...meni odgovara :D

(oggy rekao da pitam :cool:)
 
Član
sub3r je napisao(la):
ja bi dosao al nemam prevoza :icon_sad:

ako ima neko iz pravca sarajeva i ima mjesta napred,nazad,u gepeku,na galeriji,u prikolici...meni odgovara :D

(oggy rekao da pitam :cool:)

Ima još do tada... ali vjerojatno će samnom biti mijesto jedno ili dva... tako da bi te mogao povesti iz Sa, samo me na stupu negdje sačekaš da ne ulazim u grad... kod Vize ili poslije pumpa OMW... svejedno... Ali nisam ti obećao ništa, dalko ima do tada još... ispiti me pucaju vikendom u pm, svaki vikend imam barem 2 ispita... tako da moram još sačekat :D

2Astra... tako je, i mi se okupljamo na Almy pumpi... ima prostora za parkirat koliko hoćete ;) Najbolje onda tamo okupljanje... pa otamo krenut u neko vrijeme koje se treba dogovoriti kad tačno da je polazak sa te benzinske pumpe...
 
Član
Ima još do tada... ali vjerojatno će samnom biti mijesto jedno ili dva... tako da bi te mogao povesti iz Sa, samo me na stupu negdje sačekaš da ne ulazim u grad... kod Vize ili poslije pumpa OMW... svejedno... Ali nisam ti obećao ništa, dalko ima do tada još... ispiti me pucaju vikendom u pm, svaki vikend imam barem 2 ispita... tako da moram još sačekat :D

ok..hvala u svakom slucaju..vidjet cemo sta bude :cool:
 
Član
Eto onda neka bude 11.10.2009 godine.
Lokacija: Bistricak.
Dodjite svi na Almy pumpu koja se nalazi 2 km od Zenice prema Doboju.Neko rece da bude okupljanje u 10h s tim da cemo cekati ostale clanove do 11h.
Svako neka nosi hranu i pice i ostale rekvizite.
Ako neko ima dobru loptu za fudbala neka ponese.
 
Član
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR
17._vwfan_(potencijalni)
18. tvrdoglavi
19. Astra
20. JD
21. _Davor
22. aditas
23. mirza_90
24. Don Sonny + ... osoba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top