masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
To bi onda bio 20.09...meni i to odgovara,ne znam sta je sa rajom..

Nezz i meni bi odgovaralo jer sam svakako kontao ici za mostar, bio ovaj u zenici meet il ne bio.... Al vec kad pomislim 11.10 to je mal kasno, blagdani ofo ono... :)
 
Legend
momci nemojte sad 10 datuma pravit, ako je vecina za ovaj 11.10 onda cemo uzeti taj dan
26 je mostar
3-4 je gorazde (california meet)
znaci ovaj bi isao 11.10 i to je to..
20 je vec pre blizu da se ista organizuje.. (bar po meni) no et.. kako hocete
lanci u 10om mjesecu je cista glupost, moze eventualno biti kisa kao i svaki dan sto moze past..

2arminn, ma moze razbu, samo pazi (no fat chicks - will rub) :D


2damir : eo sad cu ja postavit i tamo na njihov forum..
 
Član
Ako odgodite za poslije nove godine doci cu i ja:D

Steta, uvijek propustam ove druzilice...vise nego odlicna ideja...uzivajte :cool:
 
Član
LJUBOJE javi se na msn da dogovorimo to!Pa da bude to kako treba!
A sto se tice ekipe iz Low Ride-a bice tu jos dosta auta i dobre akipe znam par izjedica i pijanista koji ce sigurno doci samo radi druzenja
 
Član
juce mi oggy rece da idem, pa eto :D ja nisam znao ni sta ni kako, ali eto... natjera me :) vidimo se momcine :)
 
Početnik
nek bude 11.10.2009, ako bi i padalo bicemo u zenici u gradu,kad prestane (a prestace), pravac na smetove...
eto vecini se svidja datum,jbg,ne mozemo ni gledati da svima ugodimo, bitno je da je vecina za...
 
Član
iz Doboja dolazi najmanje 4 ili 5 auta...pa tako da nas racunate....znaci lijep prijedlog za ovo....ljuboje svaka cast....
 
e jbg..od tolkog ljeta vi cekate kraj...3mjeseca ja u bosni i po bosni svugdje...nigdje u bh ne bi mi bilo problem doc...a sa mnom automatski i Faya_M5 (buraz)...al jbg 1.10 sam vec u becu...fakultet jbg...a belaj je sto znam da to ne moze prije...ima muslimana koji do bajrama ne piju, a dje okupljanje ima bez alkohola...ako se nesto pomjeri odma poslije bajrama da bude ja dolazim nikakva frka...
 
Član
jbg moramo gledati kad vecini odgovara.. :icon_sad:
a ako Bog da,ako ovo bude sve kako smo zamislili,mozemo sledece godine napraviti bar tri "masovna okupljanja" .
preko tri bi bilo previse...

kad tito spomenu alkohol..
oggy,ima nas koji nikako ne pijemo alkohol...racunaj nas na sokice... :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top