masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nokke je napisao(la):
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe

ITALY dolazi, znači ima mi neko iz teama, tako da eto mene... ako šta treba oko organizacije tu sam... vazda spreman za pomoći...

Treba nam neko iz Zenice... da nam nađe tačnu lokaciju... a i trebali ste stavit dan prije, ako se ko zapije nek se ostane noćit... a nedjelja na ponedjeljak, teško ko može ostat noćit... ali eto... :)

ITALY, ponesemo šator i ostajemo... zarakijat se ? :D dogovorimo se u Mo tačno...

Deyo, Noke... ili ko već, peti deseti... ajd okupite u Mostaru na pisti par ljudi koji su odgovorni pa izorganizujte to da valja...

pozz.
 
Član
Pa evo ...ako bude ovo sigurno..ja cu ispred nas Zenicana da dodjem momke iz Kaknja i da to sve fino sredimo i organizujemo..znaci samo pare trebaju ..sto znaci da bi deyo moram biti medju prvima u Ze...

A i prosli put kad smo dogovarali...Ja sam isao na kraju ...5 auta bilo..jbg...nismo e mogli dog..dajte da se dog i upoznamo , druzimo itd itd...

pozz i sorry na ovom vazu :p:p
 
Početnik
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel

Eto ga, ima nas 16...
hajmo jo desetak sigrunih i eto, dovoljno da se okupimo..

da ih prozovemo par kojima nije daleko; zenicani: edoze, tvrdoglavi, mirza_mali...
Deyo, Tuzla? Davor_ Doboj? addo_Visoko? hajd mora da vas ima jos...
 
Član
Evo stavite i mene na spisak sigurno dolazim gdje god da bude.
Naravno ako sam dobro dosao.
 

MTR

Član
15. MTR , samo me nemojte da sta organizujem , nema se kad , a ovi ce zenica cuneri ce doc garant
 
Početnik
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR

Eto ga, ima nas 16...
Datum bi trebao biti 11.10.2009. znaci nedjelja poslije Mostara...
Smetovi, Zenica, ili Bistricak, zavisi koliko nas bude.
 
Legend
vidjet cu ja sa srebrom isto, on je nas onda docekao tamo i sve to sredio, pa da nam pomogne na neki nacin, dosao bih sigurno momak :cool:
 
Član
1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR
17._vwfan_(potencijalni)
 
Član
-javio sam i kolegama iz doboja...ako Bog da, dolazi LOWRIDE... :cool:
-ja cu doci sa ljepsom polovinom...valjda necu morati placati za nju ucesce... :icon_biggrin:
-i ovo... ako ko bude htio kakve felge ,mogu dovuci na skup...naravno prevoz gratis... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top