M3 vs RS4 vs C63amg

M3 vs RS4 vs C63amg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se mene tice,tesko bi se odlucio izmedju BMW-a i AUDI-a,iako je mecka najjaca i najbolje ubrzava,ali ima kompresor i motor 6.3 a ovo su atmosferski motori bez kompresora i td...
Zvuk je bitan,jbg...
Prijatelj ima novu RS4 , kad udari po gasu , zemlja se trese , a da ne pricam kako ide...
Po gradu na nekim pravim ulicama po 180 km/h razvuce,sta dalje reci...

Zelio bih uzivo cuti negdje zvuk novog M3 ... :icon_biggrin:
 
Član
moje misljenje.Audi je extra dobar i meni jako drago auto bez obzira koji tip, BMW Takoder kao i audi, al ljudi mercedes je mercedes, to je uvjek bilo i ostace.Samo ime mercedes podsjeca na snagu,luksuz,prestiz itd... da ne nabrajam vise.po meni Mercedes C63 AMG je najbolji.Imas i Luksuznu limuzinu i sportsko auto u jednom.imaju to i audi i bmw al ne kao mercedes.opet to je samo moje misljenje
 
Član
Meni kad neko kaze mercedes ja odma zamislim S klasu i cickicu od 60 godina kako se drajva . A kad kazes BMW M 3 zamislim sebe sa pickom, najboljom sponozrusom u gradu :)

Odosmo u off ali samo da se nadovezem :D
 
Član
Mercedes je nekad bio Mercedes, al danas su mu se i priblizili, a mozda i prestigli ga Audi i BMW...eto i sam kazes prije se Tito vozo u njemu, papa se vozo, a danas, u Srbiji sva auta za vladu BMW-i, kod nas vecinom Audiji, u Hrvatskoj Mesica vozi BMW, njemacku kancelarku BMW, cak mislim i da je Benedikt sad preso na X5, al nisam siguran...tako da...nije vise ni Mercedes ko sto je nekad bio, il su se to ovi popravili...
 
Legend
Vise je cinjenica da se konkurencija popravila, nego sto je Mercees opao. Primjera radi, ŠKODA nekad i danas, eto u zadnje vrijeme i FORD, OPEL. Sve su to marke koje su okarakterisale 80te godine kao truhlezi. A da kako da zaboravim FIAT :)

Sada se u igru polako ukljucuju i korejci, i moram priznat da mi je CEED i I30 dva pre pre mocna auta.
Mazda 6 definitvno postavlja nove standarde i nju bi kupio prije nego li i BMW, Audi ili Mercedesa. Cijena, izgled, kvalitet, pouzdanost, funkcionalnost. A u BMW, AUDI i manje vise i Mercedesu si samo jos jedan lik, a Mazde su definitvno na nasem trzistu manje vidjene.
 
Član
daki je napisao(la):
Vise je cinjenica da se konkurencija popravila, nego sto je Mercees opao. Primjera radi, ŠKODA nekad i danas, eto u zadnje vrijeme i FORD, OPEL. Sve su to marke koje su okarakterisale 80te godine kao truhlezi. A da kako da zaboravim FIAT :)

Sada se u igru polako ukljucuju i korejci, i moram priznat da mi je CEED i I30 dva pre pre mocna auta.
Mazda 6 definitvno postavlja nove standarde i nju bi kupio prije nego li i BMW, Audi ili Mercedesa. Cijena, izgled, kvalitet, pouzdanost, funkcionalnost. A u BMW, AUDI i manje vise i Mercedesu si samo jos jedan lik, a Mazde  su definitvno na nasem trzistu manje vidjene.

U potpunosti se slazem s tobom! Japan pa sve ostalo...
 
Član
Ma dajte C63 je izmislio svijet za ova dva(balavca pored njeg)!
Razlog zasto skoro svi bosanci i vlada BiH kupuje Audije je sljedece, zato sto je audi jeftin! Mnogo mnogo jeftiniji od Mercedesa! i zato sto je Audi kod nas toliko "navikan" da je to nepodnosljivo, a Audijevom (ne)kvalitetu necu ni govoriti, to i sami vidite skoro svaki dan pored ceste, stao najnoviji A6 ili A8 pa i poneki A4(sa malo jacim motorom,krenuvsi od 2,5tdi...pa nadalje)

Mercedes za klasu ispred ovih!
Poslije njega nije toliko ni bitno, al ipak BMW prije Audija!Audi je plasticno auto;) unutrasnjost, ma fuj!
Prava gospoda(ljudi koji nisu fukare) vozaju Mercedesa, i nikad se nece zvijezde odreci zasigurno!
Pozdrav
 
idji nosi te djava seljacino nisi nikad u nista sjeo neg u penzionerski mercedes ,,bas sam bio u servisu i gledam 5 e klasa na poravljanju,.a to za izjavu da se Audi kvari mozes zabit u supak kvarljiviji je mercedes soli pamet svojim 10-godisnjim vrsnjacima!!!!!!
 
Član
I Mercedes W123 ( svi modeli )
Mercedes-w123-230-coupe-ld4P.jpg
 
Član
Zasto nisu uporedjeni Audi S5 vs. BMW M3 vs. CLK AMG! Mislim da su to auta u istoj klasi, svi su kupei s dvoja vrata! Ovdje necemo da poredimo nikakve limuzine, govorimo o cistokrvnim sportasima i koji su namjenjeni za to a ne o autima u kojima cemo prevoziti svoju djecu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top