M3 vs RS4 vs C63amg

M3 vs RS4 vs C63amg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast i RS4 i AMG-u ali niko meni nemoze reci da su bolji od BMW-a M3 CSL! To je za mene auto predobro! Moje misljenje! Ne mora on biti brzi ni od audija ni od merca, meni je uredan i volio bi ga imati vise nego i RS4 i AMG!
 
e ovako s4 vs m3 to mogu testirati ali to nisu pravi konkurenti,,a s4 ima 344ks i 1656kg,a m3 ima 343ks i 1530kg i sta ce bit brze normalni m3 laksi gotovo 100kg,a isto konjskih snaga prema tome za to kada pocmu okukice jesi gleda test m3 i s4 pravci i okuke s4 dobio za 1s necu ti nista vise govori je m3 m3,ali s4 bi uvjek prija kada v8 bruji ispod tebe plus quatrro dosta!!!
 
Član
Na masini je malo nesto uradjeno, tacnije ima 360KS! Ali zato su neki djelovi karoserije olaksani tj. uradjeni su od karbona; hauba, krov, zadnja hauba itd. uglavnom olaksan je oko 120kg,mislim! Ali u autu ne postoji audio uredjaj jer niko ne zeli slusati muziku pored takvog zvuka motora! Urazumio se davno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
addo je napisao(la):
Na masini je malo nesto uradjeno, tacnije ima 360KS! Ali zato su neki djelovi karoserije olaksani tj. uradjeni su od karbona; hauba, krov, zadnja hauba itd. uglavnom olaksan je oko 120kg,mislim! Ali u autu ne postoji audio uredjaj jer niko ne zeli slusati muziku pored takvog zvuka motora! Urazumio se davno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To bash i ja mislio napisati. Dakle BMW M3 csl je ultrasportski kupe, prerada m3 bmw-a. Uglavnom olaksan, malo motor doradjen i kocnice. Taj bmw zakoci sa brzine od 100 km/h za 33 metra, sto moze malo koje auto danas (osim porschea).
E sad to su nijanse, izmedju rs4, amg-a ili m-a. Bolje receno ukusi.

@daki- taj bmw je izasao 2002 godine. Imam novine ako hoces dacu ti. Ustvari su olaksali, i jos malo dotjerali postojeci m3. ;)
@eres6_89 DA DA ISTO KONJSKIH SNAGA, SAMO STO JE BMW TO IZVUKAO IZ 3.2 SESTAKA, A AUDI IZ 4.2 V8 MOTORA. I TO STO JE AUDI TEZI KRIV JE QUATTRO. I KOLIKO JE UMIJECE NABRIJATI KONJSKE SNAGE, ISTO TAKO JE UMIJECE NAPRAVITI STO LAKSE AUTO, SA VEOMA JAKIM KOCNICAMA, I BOLJIM LEZANJEM. PRICAMO O SPORTSKIM AUTIMA, NE O OKLOPNIM VOZILIMA.
 
Član
eres6_89 je napisao(la):
je m3 csl masina ali to je covjece prerada isto kao RS4 MTM ili c63 brabus urazumi se,.¨!!!!
Opet ti zabe i babe mjesas. Kakav bolan brabus i rs4 mtm. Pa nije m3 csl Alpina. M3 CSL je uradjem u M odjelu bmw-a isto ko i svaki drugi M. I to je isto sto i za mecku AMG, ili audija RS i S verzije..
Maxuz selam:icon_smile:
 
Legend
Ne, nismo se razumili, nadji na naetu komplet ovaj test kad pocinju od pocetka pricu, prije nego ce doci na stazu, i pored karakteristika automobila navedeno je i godiste.

Imajte u vidu rayliku izmedju CSL i CS. Ovaj bmw je samo CS. CSL nema klimu, krov je od karbona, gepek je od kartona, nema radio, nema elektricna stakla, zadnja sajba je od posebno konstruisane plastike... itd... Test tog auta imate na TopGear vozi ga Jerremy Clarkson.

RS4 je limuzina sa 4vora vrata i gepekom od 400 litara.
 
Član
Ma da, CSL je za sebe klasa. Neg ti si pomenuo cs, odma gore slijedeci post navode csl..Al ajd nebitno.. Nego ovaj rs4 treba da saceka ovog m3 sad sto je dosao pa da vidimo. Slicni motori.
Audi RS4 V8 4.2 quattro 420 ks
BMW M3 V8 4.0 420 ks
To ce bit zanimljivo..;)
 
Član
daki je napisao(la):
Imajte u vidu rayliku izmedju CSL i CS. Ovaj bmw je samo CS. CSL nema klimu, krov je od karbona, gepek je od kartona, nema radio, nema elektricna stakla, zadnja sajba je od posebno konstruisane plastike... itd... Test tog auta imate na TopGear vozi ga Jerremy Clarkson.

Sta ti treba vise? Imas stroj pod haubom, dobre kocnice... a kako tek robusno izgleda! A uzivo sam vidio RS4 ali opet nije ni blizu BMW-u! A gledao sam i ja taj test! CSL je brzi sekundu po krugu od M3!
 
Legend
C_A_T_T_O je napisao(la):
Ma da, CSL je za sebe klasa. Neg ti si pomenuo cs, odma gore slijedeci post navode csl..Al ajd nebitno.. Nego ovaj rs4 treba da saceka ovog m3 sad sto je dosao pa da vidimo. Slicni motori.
Audi RS4 V8 4.2 quattro 420 ks
BMW M3 V8 4.0 420 ks
To ce bit zanimljivo..;)

To je vec nesto...
 
Član
Pa dobro nisam toliko smotan d ane znam razliku izmedju A4 i S4 a pogotovo RS4! Ne treba meni naljepnica da mi kaze koje je auto u pitanju!
 
Član
kod mene 1. M3, 2. RS4, 3. C63...jedino volim c63 vise od audija zbog zadnjeg pogona, a ostalo mi je bolje kod audija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top