M3 vs RS4 vs C63amg

M3 vs RS4 vs C63amg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovo je auto bild poredjenje ako si cuo za auto bild prodaje se u cjeloj evropi i nekim djelovima sveta a ovo za merca sto pisu ma nezna merc da napravi sportistu bez 6000cc a to ne valja za sport
 
HONDA POWERR je napisao(la):
ma udi je smece i gotovo a ti si bas strucnjak za audija ti mu motor izvadis turbinu zamjenis sigurno daj ti performanse od audija i sve ostalo

1. ja nisam rekla sta smatram smecem tako da moje izjave ne mozes komentarisati jer svoje misljenje drzim za sebe
2. za Hondu narocito nisam rekla da je smece jer kad bi nasla jednu kvalitetnu sigurno bi bila drugi izbor nakon Audija
3. vidis kako pise velikim slovima Audi i Honda to znaci da nesto postujem, ono sto ne postujem vecinom pise malim slovima;)
4. Audi da je smece ne bi bio na cijeni na kojoj jeste...nije perfekcija naravno, al daleko od toga da je smece...no ako cemo konkretno ni jedan od navedena 3 auta nije perfekcija, svaki ima svoje mane i prednosti.
Toliko od mene
 
Član
ma daj malo HONDA POWERR ohladi. koji ti je klinac??? ti si strucnjak za sve. a u stvari si strucnjak za surfanje po razno-raznim stranicama odakle nalazis razno-razne informacije. da neko ne prati forum, reko bi da si strucnjak kojeg nema nadaleko, a u stvari samo jedan od onih koji se KITE TUDJIM PERJEM... hvalis nesto sto nisi ni "okusio", a pricas protivno necega sto takodje nisi ni vidio, a kamo li probo...

toliko od mene...
 
za djavolicu pa normalno je da sva auta imaju mane i vrline. nismo se razumeli odnosno ja te nisam razumio za hondu za to imas izvinjenje posto sam mislio da si rekla da je honda smece.IZVINJENE
 
Član
ne bi plaho da se uplicem, al djavolice, to kako koje auto drzi cijenu nema apsolutno veze s njegovim kvalitetom...znaci Jaguari, Aston Martini, i evo neki normalniji Alfe ne valjaju...ja bi recimo uvijek prije alfu i smatram da je dobro dobro kvalitetna, ako se naravno odrzava u servisu, a za 5 godina nema ni trecinu cijene jednog Golfa...pa zar je to Golf sad 3x bolji, jer ima 3x bolju cijenu...?
over and out
 
za emira sta ja surfer ha sala mala sigurno registovan sam ovde na hrvatskom forumu i nigdje vise sta prics kad ne znas.Znaci ja se kitim tudjim perjem a kako to objasni sa cime hondu nisam vozio al sam se vozio u njoj acord 2.2 170 ks ide ko avion 230 moze jos. u civicu i crx-u se nisam vozio
al cujem od ljudi koji imaju komentare a i vidio sam sta rade ta auta.A za ovo sto kazes da pricam protivno necega pa i to se moze procitati i testovi pogledati i sve ostalo a ti kao znas da je dobar a nisi ga vidio ko ni ja.mozes reci da je dobar i to je tvoje misljenje ali gledaj realno ima statistika zadovoljstva vlasnika vozila i tu su japanci medju zuzeli prva tri mjesta
 
Faya_M5 je napisao(la):
ne bi plaho da se uplicem, al djavolice, to kako koje auto drzi cijenu nema apsolutno veze s njegovim kvalitetom...znaci Jaguari, Aston Martini, i evo neki normalniji Alfe ne valjaju...ja bi recimo uvijek prije alfu i smatram da je dobro dobro kvalitetna, ako se naravno odrzava u servisu, a za 5 godina nema ni trecinu cijene jednog Golfa...pa zar je to Golf sad 3x bolji, jer ima 3x bolju cijenu...?
over and out

Slazemo se apsolutno-nije sve u cijeni naravno, nego mislim na pocetnu cijenu auta...to je drugo sto kasnije nekima drasticno padne cijena a nekima se odrzi...jedan primjer-prije par dana sto sam gledala cijene nekih audija kao sto je moj-ljudi ih cijene kao neke golfove 2...nikad ovo auto ne bi dala ni za kakvu dvojku...no...:icon_rolleyes: a ovo upravo moram naglasiti sto je povecano...tacno receno
 
jebote golf 2 koji kosta 4 do 5 hiljada a za te pare mozes da uzmes punta 2000 godiste pa sad vidi
ja bi pre uzeo punta eto koliko golfovi drze cjene a meni su bezveze auta pogotovi diseli
 
Član
Stvarno se smarate bezveze. Ovo je ko da neko zapocne temu benzin vs dizel, i bez argumenata bi se natezali jos pola godine. Stvar ukusa, stvar imidza, i gotovo. Jedni nude jedno, drugi drugo, prvo isprobajte sva ta auta pa pricajte ko je bolji a ko nije :) Svi zaboravljaju jednu stvar, a to je da se na forumima i sl. boardovima sirom neta prijave ljudi koji imaju PROBLEMA sa svojim autom, i traze pomoc, i ti onda kad pratis, lupam, audijev forum, auu kako se oni samo kvaree, vidi svi koji su ovdje imaju neku gresku :D, a koliko je onih prezadovoljnih nikog nije briga :D
 
Član
jojj i ove teme koje je auto boljee bas preko k...vise.,,,i komentarii i samo svade neke ispadaju daj ljudii oladiteeee...svako auto je isto sranje samo drugo pakovanje,,,,,..:)
 
Član
Za eresa..Decko ohladi malo, evo odma da ti kazem koje je auto i brze i jace, od tvog RS6, to je recimo CL65AMG,S65AMG,SL65AMG, SL600(ne AMG)! Zato se pokriji dekom i na spavanje!
o tome sto pricate da mercedes nije jako auto,evo vam dokaz da je sasvim suprotno..
http://www.autofacts.ca/classics/fast.htm
izvolite...
a ti erese daj meni dokaz da je RS6 brzi od i jednog gore navedenog!
samo toliko.... Ja sam dao dovoljno dokaza
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top