M3 vs RS4 vs C63amg

M3 vs RS4 vs C63amg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jasta nego M3...a ti CocaCola si se malo previse zanio Mercedesom...jebes 1/4 mile vrijeme, bitnije je kakvo je auto na stazi...gdje je Mercedes od ove trojice na zadnjem mjestu...
 
Član
samo sam dokazao, da je mercedesovo serijsko auto brze i jace, od serijskih bmw i audia....
nisam se uopste zanio,samo sam dao argumente i dokaze a ne suplje kao vecina ovdje...
 
Član
CocaCola je napisao(la):
samo sam dokazao, da je mercedesovo serijsko auto brze i jace, od serijskih bmw i audia....
nisam se uopste zanio,samo sam dao argumente i dokaze a ne suplje kao vecina ovdje...
Ma vecina vas je suplja....nemogu vam mozgovi svariti da je sve to u pet deka i stvar ukusa pa se slomiste namecuci jedni drugima svoje zelje jer vecina u zivotu nije ni sjela ni u M-a ni u RS-a itd....ko ono sastali se i raspravljaju o voznji bicikla a niko nikada nije vozio????
 
Član
vozao se u M-u, vozao sam AMG-a, a i vozao se u S-u,nije RS,ali je S...
neko rece nece ni jedan od nas ni jednog provozat, ja hocu za ostale ne znam nit me zanima...
Al neka ako Bog da, budem imao zdravlja i vremena dodjem u sarajevo na street race pa se vidimo;-)naravno ako budem dolazio doci cu sa serijskim autom;-)
pozdrav
 
Član
Har3 je napisao(la):
Pa gledao sam bas testiranje na discoveriju. Audi RS4 protiv BMW M3. Audi ga je pobjedio u svemu. Radili su tri testa, brzina na pravcu - ubjedljiva pobjeda audija. Trkanje po cijeloj stazi u krugovima - oderao ga audi, i bio je jos i drift, gdje je naravno BMW M3 pobjedio jer je kod audija quattro pogon.

Da gledao si to na discovery ,uraden je test extra nema sta.Ali nisi uzeo da je audi bio 2005 godiste,novi model i da ima 414KS quattro,a bmw m3 je bio 2000.godina e46 s 80 konja manje i nije imao pogon na sva cetri tocka.Tako da je i bilo razumljivo da ce ga poderati.Trebali su uporedivati modele iz istih generacija i godina,pa bi onda bilo realno za ocjeniti sta je bolje.Audi je stvarno strava,ali bih ipak prije uzeo m3.A merc nek se nastavi baviti tamo gdje je najbolji,u pravljenju sporih i udobnih limuzina za guzonje. :D
 
Član
Fawaay je napisao(la):
Har3 je napisao(la):
Pa gledao sam bas testiranje na discoveriju. Audi RS4 protiv BMW M3. Audi ga je pobjedio u svemu. Radili su tri testa, brzina na pravcu - ubjedljiva pobjeda audija. Trkanje po cijeloj stazi u krugovima - oderao ga audi, i bio je jos i drift, gdje je naravno BMW M3 pobjedio jer je kod audija quattro pogon.
A merc nek se nastavi baviti tamo gdje je najbolji,u pravljenju sporih i udobnih limuzina za guzonje. :D
i zaboravio si rec, da budu pogonjeni diesel motorom...
 
Član
Hahaha cuj sporih limuzina:) Opet vas moram razocarati, da je S65 AMG, brzi(jaci) od i jedne 7-ice i A8... samo toliko o tome, koliko su oni spori...
 
Član
CocaCola je napisao(la):
Hahaha cuj sporih limuzina:) Opet vas moram razocarati, da je S65 AMG, brzi(jaci) od i jedne 7-ice i A8... samo toliko o tome, koliko su oni spori...

Nemozes ba porediti S65 AMG sa sedmicom! Uzmi i 7 Alpine pa poredi sa AMG-om ili Brabus-om! I zavrsite raspravu!:icon_twisted:
 
Član
addo je napisao(la):
CocaCola je napisao(la):
Hahaha cuj sporih limuzina:) Opet vas moram razocarati, da je S65 AMG, brzi(jaci) od i jedne 7-ice i A8... samo toliko o tome, koliko su oni spori...

Nemozes ba porediti S65 AMG sa sedmicom! Uzmi i 7 Alpine pa poredi sa AMG-om ili Brabus-om! I zavrsite raspravu!:icon_twisted:

ah ti poredjenja veze nemas...Govorimo o serijskim autima...Prema tome niko nije kriv sto BMW nije uveo M u sedmicu...Audi jeste S8,ali nije ni blizu jako ko S65 AMG...Prema tome svi koji ste ljubomorni, mozete samo govoriti da mercedes pravi spora auta....ja sam vam dao dokaze da pravi jaca i od bmw i od audia...
i necu se vise raspravljati dao sam dovoljno dokaza...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top