Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

Legend
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

VR6Boki je napisao(la):
scaneru ba, znam skoro svaku Deltu iz Bih. Ta od krajinovica je bila trkaca 8V Integrale, vidis da ima rollbar. Ova zuta dole je cestovna - Integrale Kat. model, bila je u Tuzli i dugo se prodavala. Imam ja slike tog auta prije nego je lik obojio, bila je sive boje. Kad je obojio u zuto prodao je nakon nekih godinu dana.

I ako se prodaje ova druga zuta, daj mi broj lika :icon_biggrin:

stara ljubav zaborava nema a :icon_biggrin:
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Extra vozilica a felge super sjele hehe ..Btw ova iz capljine se voza i sada samo manje uvjek je moguce vidit parkiranu kad se ide za omv pumpu:)
 
RE: napokon i ja da predstavim, naravno Lancia Delta HF_turbo (evo malo slika)

HFintegrale je napisao(la):
eh evo legle i nove felge..

auf prijatelju ove felge su ti strahota . u mjestu auto ide 300 kmh :) sretno jedno od boljih auta sto su proizvedeni uopce respect ... pozz
 
Legend
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Nisam citao sve od pocetka, ali sto boki rece ova je 100% iz tuzle, bila crvena pa prefarbana, znam ja sam je vozo, znam i cija je bila znam ovog lika sto sjedi u kolima.
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

hvala drugari za pohvale... radio sam jos dosta stvari na njoj nesto sam i slika al sam zamjenio mob pa ostao bez slika, ako koju nadjem ubacit cu...
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

uu ekstra zujalica svaka cast daj nam jos slika....usput ja sam imao lanciu y10 1.3GTi.e 75 konja...ljudi to auto je isloooo aaaa nije bilo brze zujalice :D sorry za OFF
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

;) Delta HF,jedno od meni omiljenih auta pa moram napisati nesto,extra autic,svaka cast,prelijepa je.
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

GTI FAN je napisao(la):
;) Delta HF,jedno od meni omiljenih auta pa moram napisati nesto,extra autic,svaka cast,prelijepa je.

ej drug ja i zaboravih da je i kraljica na forumu upravo teku neki radovi na njoj, kontam ako bude ista od ovog streetrace-a sad u Mostaru da je malo provoramo pistom.... :123:
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

HFintegrale je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
;) Delta HF,jedno od meni omiljenih auta pa moram napisati nesto,extra autic,svaka cast,prelijepa je.

ej drug ja i zaboravih da je i kraljica na forumu upravo teku neki radovi na njoj, kontam ako bude ista od ovog streetrace-a sad u Mostaru da je malo provoramo pistom.... :123:
;) Jesi li joj zadavao dosad na nekom streetraceu,kakvo je vrijeme,ima ona i finih konjica to je ie turbo .
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

GTI FAN je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
;) Delta HF,jedno od meni omiljenih auta pa moram napisati nesto,extra autic,svaka cast,prelijepa je.

ej drug ja i zaboravih da je i kraljica na forumu upravo teku neki radovi na njoj, kontam ako bude ista od ovog streetrace-a sad u Mostaru da je malo provoramo pistom.... :123:
;) Jesi li joj zadavao dosad na nekom streetraceu,kakvo je vrijeme,ima ona i finih konjica to je ie turbo .
ima oko 140ks nisam je vozio jos nijednom na 402. Ev sad kontam ako sredim mjenjac da je probam lagano... 17 ja sam zadovoljan ;)
 
Član
Sta si zadovoljan, bude li 17, odmah je zapali. 17 voze auti sa 100 KS, uz to tezi od tvoje Lancie.

Ova Lancia ako je ok, trebala bi ici oko okruglih 16...
 
VR6Boki je napisao(la):
Sta si zadovoljan, bude li 17, odmah je zapali. 17 voze auti sa 100 KS, uz to tezi od tvoje Lancie.

Ova Lancia ako je ok, trebala bi ici oko okruglih 16...

pa dobro nije mi to toliko bitno, kontam da vozim cisto bezze rekreativno... a evo trudim se da bude ispravna.. a ona je tesko oko 1300kg...
 
Član
Ma okej je to voziti klasu 17 recimo, al auto mora imati vrijeme oko 16 sec :icon_biggrin:

A nije tako teska HF Turbo. Moja HF 4WD imala je nesto malo ispod 1200 kg po papirima. A tvoja nema ni 4x4, mora bit laksa :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ma okej je to voziti klasu 17 recimo, al auto mora imati vrijeme oko 16 sec :icon_biggrin:

A nije tako teska HF Turbo. Moja HF 4WD imala je nesto malo ispod 1200 kg po papirima. A tvoja nema ni 4x4, mora bit laksa :D
U pravu si,teska je oko tone stock i ide oko 16 sec ravno ili malo i brze kraj 15,jos je olaksati,zvijerka je to.
 
Top