Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

CoL3 je napisao(la):
zar je ovo jos u tebe,ja vec pomislio da je prodana:cool:
ona zuta iz capljine sto je jos davnoo zezala struja integralka mescini,je sada u mom selu pod ceradom,cini se da se cekaju potrebni dijelovi:cool:

jasta je druze stoji u garazi po malo se provozalo po nekad sad joj sredjujem mjenjac i jos nekih sitnica. A jesi siguran da je ta zuta integralka Bobina iz Čapljine ja sam isao kod njega par puta i prije 20-ak dana molio ga da je proda al nema sanase nije je dao nizasto, malo kucnuta naprijed stajala mu pred praonom...

GTI FAN je napisao(la):
Ona zuta iz Cp je bas integralka jeli tako ;)

jest

BaXRS4 je napisao(la):
Bobo je razgulio pošteno u Čp, nadam se da je u dobrim rukama. Ono je legenda od auta.;)

ja nisam siguran da je to Bobina Lancija jer prije nekoliko dana nije htio da je proda ni pod razno, nije htio da prica o tome uopste, ja isao par puta molio ga da mi je proda. :icon_confused:

dellas je napisao(la):
obozavam ovaj auto, malo je falilo da ga kupim, na zalost nisam, puno srece 16 og. U ovo vredi ulagati.
hvala druze
ee steta sto nisu uzeo ovako nesto... ja sam je imao i prije i svasta sam vozao poslije ali Lanciu kupim opet 2009god. stvarno mi se svija auto neopisivo..
 
BHT Ovisnik
jest to je ta,evo je pod ceradom,borbet a felge na njoj,pod ceradom viri integralkina hauba,kaze da je iz capljine,ima nesto malo vise od mjesec dana da je ovdje
 
Mirza, kako te ja nisam vidio u ovom autu nikako u Mostaru ? Samo te vidim na kawasakiju ili koji je ono brend, i u SUV-u sa 3 vrata :cool: Ova lancia je drama pravo.

Off: Integrale je sva cetri pogon ? Rally auto ?
 
CoL3 je napisao(la):
jest to je ta,evo je pod ceradom,borbet a felge na njoj,pod ceradom viri integralkina hauba,kaze da je iz capljine,ima nesto malo vise od mjesec dana da je ovdje

:icon_confused:

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Mirza, kako te ja nisam vidio u ovom autu nikako u Mostaru ? Samo te vidim na kawasakiju ili koji je ono brend, i u SUV-u sa 3 vrata :cool: Ova lancia je drama pravo.

Off: Integrale je sva cetri pogon ? Rally auto ?

a ko si ti druze, nemogu skontat:icon_question:
vozao sam je jedno vrijeme stalno, prije par godina, al odavno je u garazi, sad vozam džipa i motor upravu si ;)
 
:icon_mad::icon_mad: katastrofa... juce sve sklopljeno, mjenjac prva liga, auto nastelovan leti, i da ga sinoc malo oprobamo malo kako se ponasa ode set kvacila u 3pm... :icon_evil:

sad opet skidanje mjenjaca.. dabogda da sve sredim za race :(
 
Član
Nije Bobina, nečija druga je u pitanju..... nažalost ona stoji....... a stojat ću Bog zna koliko onako.......

A ti samo naprijed u sklapanju svoje;);)
 
BaXRS4 je napisao(la):
Nije Bobina, nečija druga je u pitanju..... nažalost ona stoji....... a stojat ću Bog zna koliko onako.......

A ti samo naprijed u sklapanju svoje;);)

znao sam da je nemoguce da je bobo prodao svoju..


a evo taman iz garaze skinuo opet mjenjac.. sve otislo lamela, potisna, i zamajac moram sutra nosit na obradu, katastrofa...
jbg izgledalo dobro al vjerovatno stara i kad sam spakovao mjenjac i nastimo motor i turbinu pokido lamelu ko papir :cool:
 
ado_d je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Nije Bobina, nečija druga je u pitanju..... nažalost ona stoji....... a stojat ću Bog zna koliko onako.......

A ti samo naprijed u sklapanju svoje;);)

Da nije onda ova?

eee za ovu mi je neko na forumu obecao dati broj od vlasnika ja je mislio kupit al nisam nikad dobio broj, ova je bila u sarajevu?
 
Član
Pa preko mene si za nju saznao al mislim da je vec tada bila prodata ovom liku i cekalo se da dodje po nju.
 
ado_d je napisao(la):
Pa preko mene si za nju saznao al mislim da je vec tada bila prodata ovom liku i cekalo se da dodje po nju.

heheh znam da si mi ti rekao da je u tvom komsiluku i da ces mi pokusat naci broj od vlasnika, ajd sad cu gonjat ovog malca u mostaru da mi je proda nije ovo za njega :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
neznam jel moze bit to ta,ova mi se vise sjaji sto je u mene,mozes doci do Ortijesa,pa da odemo do momka,inace pola nekog voza,nije mi izgledao neki fanatik za vozila,al koliko znam da je rekao iz capljine :icon_confused:
 
CoL3 je napisao(la):
neznam jel moze bit to ta,ova mi se vise sjaji sto je u mene,mozes doci do Ortijesa,pa da odemo do momka,inace pola nekog voza,nije mi izgledao neki fanatik za vozila,al koliko znam da je rekao iz capljine :icon_confused:

ajd brate svega ti sibni mi broj u pp da se cujemo sutra da odemo vidit o cemu se radi
 
Član
U Čp je u zadnjih 20god ušla jedna žuta i ta je i sada dolje, bila je super super, čak je i Hota malo radiona njoj, pojela M3 na 402 ko tamo si... iako je bila poluispravna...

Bila je i trkaća od Krajne u nas jedno vrijeme.... išla je jako dobro...

Tko ćeznat Cole šta ti je taj kupio :) daj je uslikaj miša joj :)


HF: Kad turbo otvori NM kaže menjaču PA PA haha;)
 
Top