Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Aha, ajd skupit ces to :icon_biggrin: Ev jedna slicica moje bivse Lancie :cool:

 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Razbio je i prodao takvu rasturenu, od udara se "usinula", 2 tocka skoro otkinuta. To bilo 2002 godine. Uzeo je lik iz Zenice, popravio, pa opet dosla u Sarajevo kod Billya nakon nekog vremena - on ima Integrale 8V sad, pa nakon njega je uzeo neki drugi lik malo gasao po Sarajevu i cuo sam da je nakon njega otisla u Lukavicu - tamo se valjda sad voza, lik je neki veci turbo stavio il sta vec, kazu da ide strasno. Nisam je vidio nikako od prije neke 2 godine. To je HF 4WD model, 166 KS serijski, pogon na sva 4 kao kod Integrale 8V. Fino je isla, posebno su zanimljiva ispucavanja zbog 4x4 :cool:
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

VR6Boki je napisao(la):
Razbio je i prodao takvu rasturenu, od udara se "usinula", 2 tocka skoro otkinuta. To bilo 2002 godine. Uzeo je lik iz Zenice, popravio, pa opet dosla u Sarajevo kod Billya nakon nekog vremena - on ima Integrale 8V sad, pa nakon njega je uzeo neki drugi lik malo gasao po Sarajevu i cuo sam da je nakon njega otisla u Lukavicu - tamo se valjda sad voza, lik je neki veci turbo stavio il sta vec, kazu da ide strasno. Nisam je vidio nikako od prije neke 2 godine. To je HF 4WD model, 166 KS serijski, pogon na sva 4 kao kod Integrale 8V. Fino je isla, posebno su zanimljiva ispucavanja zbog 4x4 :cool:

ma to je prava strojnica, vidim da je stariji model nema prosirene blatobrane al je i ovako machina ;)
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Da, to je ko Integrale 8V sa 20 KS manje i bez prosirenih blatobrana, 1987-a godina, a 1988 je stigla INT 8V :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

extra extra:cool:

bila je jedna u capljini,sad je vise ne viđam,dolazila je i na SR,ovakva žuta,preedobra:cool:
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

VR6Boki je napisao(la):
Moras okrugla svjetla nabavit, nista ovako. A ovo je hauba od Integrale 16V :cool:

potpis;) biće sex od auta:icon_smile::cool: ima jedna siva u Srebreniku, samo je neka slaba mašina
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

VR6Boki je napisao(la):
Da, to je ko Integrale 8V sa 20 KS manje i bez prosirenih blatobrana, 1987-a godina, a 1988 je stigla INT 8V :icon_biggrin:

jest, ma znam ih sve napamet, volio bi imat integrale bilo kakvu...

CoL3-99 je napisao(la):
extra extra:cool:

bila je jedna u capljini,sad je vise ne viđam,dolazila je i na SR,ovakva žuta,preedobra:cool:

zuta integrale Bobina iz capljine bila 8V pa ubacio 16v dolazio na race, gledao sam je nedavno zapustio je u zadnje vrijeme pravo ja ga pito da mi proda... lijepo mi zao auta, al valjda ce on to sredit znao on sta je to i on voli to auto...

zlajaaa je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Moras okrugla svjetla nabavit, nista ovako. A ovo je hauba od Integrale 16V :cool:

potpis;) biće sex od auta:icon_smile::cool: ima jedna siva u Srebreniku, samo je neka slaba mašina

bit ce i farovi ako Bog da... siva je ja mislim masina ko u mene HF-turbo 140ks ako je sve u dure ne bi trebala bit slaba... ako je to ta, prodavala se jedno vrijeme na piku.... a ima momak i na forumu poceo bio nesto pisat pa nesta...
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Je ima ta iz Capljine, mislim da je to najnovija u BiH. To je Evo 1 Kat, mehanika od 16V sa motorom od 8V, bar serijski. A ovaj je ubacio masinu iz Fiat Coupea 2.0 16V u nju, vozila je oko 14,5 na 402 metra ak se ne varam, sasvim solidno vrijeme za takav autic. Nekad je bila u Tuzli, znam je ja jos dok je siva bila, prodavala se nekih 12000 KM dugo vremena, ako je ovaj lik toliko dao za nju, onda mora i da zna kakav je to auto. Sumnjam da bi neko dao tolike pare za auto, da ne zna sta je to. Bila je jos i ona trkaca u Capljini, vozio je Krainovic na brdskim trkama, neka zuto-zelena boja, prodavao je za 5000 KM prije neke 3-4 godine. Ne znam sta je sa njom sad i jel jos medju zivim. I u Sarajevu imaju jos dvije Integrale 8V, jedna od Drazena i druga od Gorana, obje crvene. Plus to, sto ja znam od Delti 4x4 u BiH, ima jos Hotina, dvije HF 4WD i u Sarajevu sam jednom il dvaput vidio sivu Deltu Integrale, nazalost uvijek negdje iz daljine i u prolazu, nikad nisam uspio to upratiti da vidim jel prava il nije, al prosirene blatobrane sam skuzio. Imaju i dvije ala Integrale 1,6 Turbo u Sa, jedna zuta od Evolutiona body kit i ona crvena od Saleta, sto izgleda kao obicna Integrale. A onih obicnih 1,6 turbo ima vise...

Sjetih se da je bila i u Mostaru jedna crvena Integrale, ja je isao gledati jos 2001 godine. Imala je super uradjenu karoseriju, al je bila ubijena do bola u svemu ostalom. Nisam siguran, al moze bit da je to ova sto je sad kod Drazena, jer je on rekao da je svoju nabavio negdje iz tih krajeva i dovukao je na slepi do Sarajeva, gdje je skroz restaurirao i sad je u mnogo finom stanju. Mislim i da se prodaje, nekih 10000-ak KM il tako nesto.
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Sjela joj je hauba pravo jos kad se ofarba :cool:
Samo ako budes okrugle farove stavljo moras skontat
zmigavce gdje staviti i da znas da su
okrugli farovi dosta slabi jes da je ljepse
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Ak su ok okrugli farovi na Delti, onda su odlicni, to su najbolji farovi koje sam imao na bilo kojem autu.
 

MTR

Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

sorry za off , Boki ima jedna u Zenici , ako nije najbolja u BiH onda je medju prve 3 garant , ( osim ako je nije prodao ) bila je kod Kale u garazi i povremeno je provoza ( valjda moji Zencosi znaju koja je ) , strahota :cool:
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Da, znam i za tu, zaboravih je. Al ne znam kakvo je stanje te... :icon_biggrin:
 
Top