Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

Član
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

Italijan zakon!!! samo naprijed buraz :)
 
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

vw_tuner je napisao(la):
ima potencijala pod haubom ak ciljas na konjice barem tako sam cuo
extra je autic svaka cast uzivaj u njemu

pa ima sasvim solidno za ceste 140ks a kontam raditi jedan bolid ponovo italijanski za race... samo polako

tvrdoglavi je napisao(la):
jesi mozda razmisljao o okruglim duplim farovima,ako ih ima gdje nabavit :icon_rolleyes:

ma razmisljao sam o tom mogu se naci kostaju oko 300KM al ne znam jos to je na razmatranju :icon_rolleyes:

_FreaK je napisao(la):
Italijan zakon!!! samo naprijed buraz :)

ma tale su zakon, solo italiano ;)
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

ljep stroj ! Izabrao si jako rijetku dimenziju gume za staviti ali zato extra izgledaju na felgama ! ! samo tako nastavi
 
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

dario_sb je napisao(la):
ljep stroj ! Izabrao si jako rijetku dimenziju gume za staviti ali zato extra izgledaju na felgama ! ! samo tako nastavi

hvala drug :icon_smile: a sto se tice guma moze se naci imam 195/45 nove s montazom po 130KM mislim da je to fina cjena
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

definitivno jedno od lijepsih auta na forumu top3 ;)
 
Član
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

Drug, nesto gledam ovu prvu sliku i cini mi se u pozadini hercegovacka brde,da nije ispred Hercegovina Auta slucajno.
Usput vidio sam jednu HF u gradu, ocuvana perfektno, bijela sa okruglim farovima cini mi se, mislim da bi bili odlicna investicija,jest da kosta ali eto. I mos misliti neka teta od svojih 50 i kusur je vozi :))))
Da mi je jednu takvu uz moju alfu i ne bih nista vise pozelio.
 
RE: napokon i ja da predstavim Delta HF_turbo +(novi tockovi)

dumpors je napisao(la):
Drug, nesto gledam ovu prvu sliku i cini mi se u pozadini hercegovacka brde,da nije ispred Hercegovina Auta slucajno.
Usput vidio sam jednu HF u gradu, ocuvana perfektno, bijela sa okruglim farovima cini mi se, mislim da bi bili odlicna investicija,jest da kosta ali eto. I mos misliti neka teta od svojih 50 i kusur je vozi :))))
Da mi je jednu takvu uz moju alfu i ne bih nista vise pozelio.

Jest dobro si upratio na slici, u automatskoj praoni u remontu, ima bijela HF integrale iz željuse al rijetko je u gradu vidjo sam je i ja par put procao sam s likom sto je njegova, kaze dugo je trazio to auto dao za njega 10 milja i ne bi je dao za drzavu :icon_smile:
 
Član
RE: Delta HF_turbo +(novi tockovi)

Hahaha,e to je ta jer sam je ja preciznije vidio u Bijelom polju. Moram i ja doletiti to te praonice,cuo sam da je dobra,ahhahah, mada ja volim to sve laganice pred kucom odraditi:lol:
 
RE: Delta HF_turbo +(novi tockovi)

eh priroda se budi proljece cvjece ovo ono i to... i ja se malo trznuo iz zimskog sna, pa da se sta odradi na bibiju, kako vam se cini hauba od modela HF_integrale na mom bolidu :icon_smile:
uskoro i farbanje
 

Prilozi

  • Slika001.jpg
    Slika001.jpg
    55,7 KB · Pregleda: 31
  • Slika002.jpg
    Slika002.jpg
    51,9 KB · Pregleda: 39
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

De poslikaj čitav auto, možda mu bolje leži ovako crna.
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

OggyBoy je napisao(la):
De poslikaj čitav auto, možda mu bolje leži ovako crna.

stoji mu ovako extra, sad je ovo zelena boja, ici ce ovih dana u mat crnu pa ce ako Bog da na ljeto da se farba u crvenu.... ;)
al uslikat cu je citavu pa da se vidi fino
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Vidi stvarno, zelenkasta, a monitor mi malo nakrivljen, pa na oko učini mi se crna. Meni se extra svidja crno-crvena kombinejšn.;)
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

Moras okrugla svjetla nabavit, nista ovako. A ovo je hauba od Integrale 16V :cool:
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

OggyBoy je napisao(la):
Vidi stvarno, zelenkasta, a monitor mi malo nakrivljen, pa na oko učini mi se crna. Meni se extra svidja crno-crvena kombinejšn.;)

je drug i meni se svidja, u mraku kad se ne primjeti da je hauba zelena, lijepo izgleda zato ce malo u crno izdanje da ide ;)

VR6Boki je napisao(la):
Moras okrugla svjetla nabavit, nista ovako. A ovo je hauba od Integrale 16V :cool:

znam buraz da moram, hauba je od integrale jedva sam je nasao i strasno je skupa... farovi se mogu naci i oni su poskupi pa polako ;)
 
Top