Lancia Delta HF_turbo

Lancia Delta HF_turbo

BHT Ovisnik
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

evo te krajinović
2zogm79.jpg



a evo iz capljine,stvarno je extra bila,dugo je ne viđam
5w9eg5.jpg



sorry za off
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

E za tu ne znam, vjerujem da ima jos ponegdje neka skrivena :icon_biggrin:

Zuta iz Sarajeva, 1.6 Turbo sa body kitom od Evolutionke :icon_biggrin:

 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

e ova je extra na oko evolucione je propasna, a moze turbak fino povuc ;) jes da bi bolje bilo da je integrale..
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

da se javim da sam tu, opet se druzimo ;)
Evo slikice moje Kraljice.. okrecio sam haubu... i da vam kazem uzeo sam jos jedan "bolid" radit ce se malo za race, pa ce bit nova tema, mislim da ce bit zanimljivo :123:
 

Prilozi

  • 02092010187.jpg
    02092010187.jpg
    133,7 KB · Pregleda: 68
  • 02092010188.jpg
    02092010188.jpg
    107,5 KB · Pregleda: 101
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

CoL3 je napisao(la):
evo te krajinović
2zogm79.jpg



a evo iz capljine,stvarno je extra bila,dugo je ne viđam
5w9eg5.jpg



sorry za off

ovo je jedno te isto auto na obe slike :) i sad je to auto nazalost tako u qrcu da treba brdo love da se to dovede na stare staze slave i da uopce bude vozljivo vidjam je skoro svaki dan po capljini
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

necu da spamam kolegi temu :) ali ovo auto u capljini je kupljeno od krajine za nekih 3 000 km i restaurirano i onda se jedno vrijeme prodavalo za 7000 u oglasima i nije prodan i trenutno je citavo ocerupano i nikakvo
a krajina sad cini mi se ima jos jednu ili 2 komada nisam siguran i ima crvenu M3 kocku koja je u tako losem stanju da je samo za staro zeljezo dobra a on pita 10 000eura LOL
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

scaneru ba, znam skoro svaku Deltu iz Bih. Ta od krajinovica je bila trkaca 8V Integrale, vidis da ima rollbar. Ova zuta dole je cestovna - Integrale Kat. model, bila je u Tuzli i dugo se prodavala. Imam ja slike tog auta prije nego je lik obojio, bila je sive boje. Kad je obojio u zuto prodao je nakon nekih godinu dana.

I ako se prodaje ova druga zuta, daj mi broj lika :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

delta je odlicna,viđam te cesto po gradu,bas je nekako agresivna izgledala s onakvom haubom :)
 
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

VR6Boki je napisao(la):
scaneru ba, znam skoro svaku Deltu iz Bih. Ta od krajinovica je bila trkaca 8V Integrale, vidis da ima rollbar. Ova zuta dole je cestovna - Integrale Kat. model, bila je u Tuzli i dugo se prodavala. Imam ja slike tog auta prije nego je lik obojio, bila je sive boje. Kad je obojio u zuto prodao je nakon nekih godinu dana.

I ako se prodaje ova druga zuta, daj mi broj lika :icon_biggrin:

ja mislim da je tako, nije to auto uopste isto.. ova zuta je Bodina iz Capljine i sad je stvarno u losem stanju al.. nece Bobo da je proda pitao sam ga ja, iso dole do njega... a sta je s ovom Krajininom ko zna.. :icon_rolleyes:

CoL3 je napisao(la):
delta je odlicna,viđam te cesto po gradu,bas je nekako agresivna izgledala s onakvom haubom :)

tnx drug... ;) sad kontam odradit haubu carbon folijom vidjet cemo kako ce izgledat...
 
BHT Ovisnik
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

mislim da bi to bila extra kombinacija,jer onako je bas strasna izgledala :icon_twisted:
 
Član
RE: Delta HF_turbo + nova hauba od integralke :D

VR6Boki je napisao(la):
Nije isto, to su dva razlicita auta, 100%

U pravu si, iako je Krajina Delta dugo bila kod nas ;)

Bobo je prodao tu Deltu sa druge slike, samo nisam siguran komu.
 
Top