koji digitalni uzeti ?

koji digitalni uzeti ?

BHT Ovisnik
takav mi je odgovor trebao,hvala mnogo,pogledam jos jel ima koji canon,ako ne uzimam taj :)

de mi samo reci kakve su slike po noci bez blica gdje ima svjetlosti :)
 
BHT Ovisnik
otisao danas u megamarkt,kad ovaj kenjon 230km,odem u mercator kad ovaj kenjon 139km samo,odmah ga uzmem :)
 
BHT Ovisnik
jucer ja gledao u mercatoru 160km kostao,danas dosao kad 139, nisam ni usao reko dajte ovaj canon :D,kako sam ga sad malo isprobao odlican aparat :) hvala na pomoci ina slici jer su me najvise ovakve slike zanimale:cool:
 
BHT Ovisnik
vidjeti cemo:cool:
samo ne razumijem ovo sto je boki stavio,da li je u priliku moguce napraviti ovakvu sliku s ovakvim aparatom:icon_rolleyes:
slowshutter_31.jpg
 
Član
moguce je :D u scenama ja mislim izaberes LONG SHUTTER od 1 sec do 15 sec.... i dobijes ovo ali treba ti biti mirna ruka ili ce brljoke biti ovo je slikano sa stativim ili postavljeno na nesto....
 
BHT Ovisnik
ahaaaa,sada sam malo oprobao bezze,e sada kakva je razlika izumeđi 1 i npr. 13,osim sto ovo kasnije uslika ? :)
 
Član
hoce kasnije uslikati a zavisnost od expozicije moze ti u tih 13 secundi da sve bude bljestavo hehehe ali snacit ces se ti to je samo vremenski okidac koliko ce biti otvoren objektiv i znaci sve sto prodje ispred objektiva to ce zapistati na sliku :D
 
Legend
postavis na manualne postavke,onda odaberes iso na nekih 100,shuter speed na najduzi i okini da vidimo kako je ispalo,ali aparat ti mora biti na stalku,jer iz ruke nece dobro ispasti,probaj :)
 
BHT Ovisnik
pomalo ga kuzim :D
evo jedna na 5 shuter speed iz moje kancelarije u garazi:D
img0045za.jpg


sad u garazu parkirao,upalio svijetlo u jetti,stavio iso400 i oplalio da vidim kakvo je,ja zadovoljan:D

img0041mg.jpg
 
Top