Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pa dajte nam neke savjete koji nam mogu pomoci bez mjenjanja ovih komponetnti .. akumulatora , svjecica .. cuda ..:icon_question: umene pali odlicno al zanima me zato sto mi komsije voze askone stare i nikad im ukresat pa me zovu da stavljam kleme sa akumulatora na akumulator il da ih poslepam da upale??:icon_sad:
 
Član
Toyota fercera prilicno dobro :) ruku pod volan , cok do kraja prema sebi i PALI :D
Corsa i vishe nego odlicno nov akumulator zima izgleda ne skodi opelovom benzincu :D
Audi za nijansu bolje i od Corse,pa sta reci AUDI ;)

Ali evo upravo slusam kameleon mori time da ce sutra otopljenje za cca30 stepeni :D
Pa da vidimo i to cudo ;)
 
Početnik
sandi_azra je napisao(la):
pa dajte nam neke savjete koji nam mogu pomoci bez mjenjanja ovih komponetnti .. akumulatora , svjecica .. cuda ..:icon_question: umene pali odlicno al zanima me zato sto mi komsije voze askone stare i nikad im ukresat pa me zovu da stavljam kleme sa akumulatora na akumulator il da ih poslepam da upale??:icon_sad:

pa gdje su sad ovi pametni da napisu nesto pametno??? ovi sto im pali na pola kljuca???:icon_question::icon_question::lol::lol:
 

IGY

Član
pali bez problema hvala Bogu
a exide maxxima 900DC je kod mene, tako da sto se toga tice nema zime ;)
 
Član
haman smo svi savjesni i lijepo smo se pripremili za zimu :D:D kod mene jutros i na -18 upali... dok svi ostali u porodici... moraju sa kanticom vrele vode... ici prema autima
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
pa dajte nam neke savjete koji nam mogu pomoci bez mjenjanja ovih komponetnti .. akumulatora , svjecica .. cuda ..:icon_question: umene pali odlicno al zanima me zato sto mi komsije voze askone stare i nikad im ukresat pa me zovu da stavljam kleme sa akumulatora na akumulator il da ih poslepam da upale??:icon_sad:

pa gdje su sad ovi pametni da napisu nesto pametno??? ovi sto im pali na pola kljuca???:icon_question::icon_question::lol::lol:

Preventiva?

ne postoji preventiva za akumulator star 13-14 god !! kao ni svijecice i ostale komponente, zamjeni pa tek onda cuvaj da duze traje :D

danas sunce pa ga necu ni palit, kad je onako na -17 'ko mina' strah me sad da ne bude atomska :lol:
 
Član
jutros sam palio megana bilo je oko -20, malo je duze (5 sek) verglao, izgleda akumulator ostario, ja ga nisam mijenjao, a kod mene je auto vec 2 godine i ne znam kad je mijenjan.
PS: kad ne bude htio da upali imam punjac, razvuci produzno, spoji kablove i kresat ce;)
 
Član
Tempra benzinac, boli je briga i da je -50, a Brava dizel pali kao i ljetos....mozda cak i mrvu bolje.....jutros na bordu -17 pokazuje.....zatrkelja malo na leru prve 2-3 sekunde i onda kao sat.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top