Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam ja jedno bolje pitanje: Kako vam auto ide po minusu i klizavici? Kod mene dobro ide, ali lose staje... :)

[attachment=27436]
Kazaljka za brzinu se zakocenula od hladnoce...:lol:

P.S.
Ovo je slikano na povratku sa bazena...
 
Uf, ja teme.
Pali ko munja, prvo me je*avao 2 dana golfac, nece pa nece, odvezao majstoru nakon sto sam sve sam izmjenjao, covo dopunio akumulator i kresnuo mu od prve.
Sad pali ko lud, kao da je ljeto.

A ovo drugo, passat, sta reci, elektronac, iz prve, nema razlike ljeto - zima.
Ali me juce iznevjeri, pukao dihtung na nosacu uljnog filtera, buraz krenuo u grad, sreca komsija vidio da mu curi ulje i rekao, ovaj ostavio ja tek jutros uzeo u razmatranje, sve mu iscurilo, ni kapi ulja nema, a bez kanala i alata ne mogu ni pomisliti nista prije sutra, tako da danas pauzira....

Inace, oba auta vani na parkingu...
 
Član
ove godine ce se akumulatori prodavati kao prosle godine grijalice:lol::lol::lol::icon_exclaim:
 
Član
pali na pola kljuca... krese ko benzinac jos nije garaziran samo zaklonjen od vjetra i padavina, malo dima izbaci i to je to... :D :spam:
 
Član
juce oko pola 6 ujutro, upali lijepo samo drzi kvacilo da lakse okrene i nema problema..a i novi je akumulator
a pokazivao je temp -18.5.....


i jos sam nasuo na pun rezervar 4 litra benzina..
 
Član
trebali se ista u benzin tociti da ne smrzne, posto moram u planinu tamo ako bude -30 gori :lol::lol:
 
Član
Ja nisam imao problema s paljenjem al mi je npr. i pored sto auto stoji u garazi sledili retrovizori i prozori...
tako da ih nisam mogao micati.
 
ford siera 86' god zatrpana snijegom dva dana..ja nisam mogao vjerovati kad je covjek rekao da ce je upaliti sa pola kljuca....medjutim,slomio se, pola ostalo u bravi,pa vazda pali sa pola kljuca :D
 
Kad je prvi snijeg pao 2 dana bio pod snijegom i nisam ga palio. Ocistim ga pali ko mina, prosle godine novi akumulator stavljen, jos benzin na pola okretaja kljuca i ne garaziran a ide fino i staje fino, danas mu uzeo jos dvije nove zimske gume :icon_smile:

golf 3 1.4 94"

Ready for snow to show what I know......:lol::lol::lol::lol:
 
Član
kod mene naopako jbg. dok je bilo 25° u plusu tesko palio. a sad samo sto okrenem kljuc sastavi, i uopste nemam problema. akku bog sami zna kadasnji je, dobio ga kad sam kupio. a auto je 24h napolju, ni pod drvetom nije cak :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top