Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za sada je super, stavljene zimske gume pa autic ide dosta lepo, a lepo i staje...tu su i lanci ako zatrebaju, znaci, FULL za ovu zimsku sezonu, za sada nikakvih problema nema, nadam se da ce tako i da ostane....
 
Početnik
ma pola ih laze ... kakvi kljucevi kakvi dilovani .. normalno je da na minusu teze pali nego na plusu .. e umene pali na trecini kljuca eto .. jos u garazi +5 ..eto :icon_confused:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
ma pola ih laze ... kakvi kljucevi kakvi dilovani .. normalno je da na minusu teze pali nego na plusu .. e umene pali na trecini kljuca eto .. jos u garazi +5 ..eto :icon_confused:

hahaha
dobar zivota a a mii ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
vala bas, svima eto sad pali na pola kljuca, kako li je tek ljeti:icon_question: nisi ni kontakt dao on upali:icon_question:

kod mene normalno zavergla i upali, ali ne kao ljeti...
 
Član
Mene zeza akumulator... toliko je slab da kad okrenem kontakt samo pišti nešto a lampice jedva da se vide da gore... Sreća pa twingać ima dobro paljenje, sastavi na po ključa... Samo još zamijeniti akumulator i miran sam paljenja što se tiče :icon_biggrin:
 
Član
Ma samo dobar akumulator za benzinca a za dizela grijači i akumulator i nebi smjelo bit frke, kakav god da je minus....
 
sta cete ljudi tako vam je :icon_smile:
dobra instalacije u autima :cool::cool::cool:
visoki napon:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sorry za OFFtopic

Malo sale;)
 
Pa i nemam bas problema sa tim moja kola pale ko blesava, a i komsijama sam sredio auta pre zime da me ne bude svako jutro kad nastane ova zima i minusi ispod nule. :icon_smile:
 
pali kao i ljeti. sve redovno odrzavam, akumulator Bosch S4, 50 Ah, kupljen ljetos, svjecice bosch Super PLUS (sa Ytrium elektrodom) zamjenjene prije 2 mjeseca, novo ulje u motoru propisane viskoznosti... gorivo OMV Super 100... da ne pali razlupao bih ga :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top