kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

ovako nekako je izgledao i moj kec :lol::lol:
druze zelim ti mnogo srece i zivaca da ustrajes u ovom...
ja sam tako keenuo u neki projekat i stao ni tamo ni vamo.. i sad imam samo auto od tacke A do tacke B u koje sam ulozio mnogo novca a ne primijeti se....nemoj da se to tebi desi..znaci ulazi ali pametno...i imaj volje do kraja
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

puno srece drug,mene ovo sve pomalo cudi ajd znam staro je i sve al ispade da samo sajbe valjaju na njemu pa se onda zapitam sta sam ja vozao 10 dana i jesam li ga uopste vozao mozda sam zamisljao samo:lol:
malo mi svaki ovaj post izgleda kao prebacivanje neko pa me vec pomalo zivcira da budem iskren...
sitne su to pare da bi ja gubio obraz za njh nisam jos dotle dogurao,ok razumijem bilo je prikriven rdje,razumijem treba ponesto sredit ali ja brate sam na tom autu popusio oko 200km neracunajuc svoje ruke sto sam sam radio da bi na kraju neko rekao da sad ni motor ne valja.....
ja sam stvarno fleksibilna osoba i da se samnom dogovorit i ne gledam u sitnice preci mi je obraz i drugarstvo al mi svaki post lici na to kao da sam ti podvalio nesto a ne bih volio da imam takvu reputaciju jer ko me zna dobro zna da nisam p* nikad bio,
kao sto rekosmo mozemo nastavit preko msn a mozemo i ovde,slobodno iznesi svoja misljenja i predloge pa da vidimo sta cemo...
uglavnom drzim se teze da cemo ja i ti nadam se nadzivit tog kadeta pa je prece da ostanemo ok nego da se tu nalazimo u kontestu nekih recenica ili sam ja to pogresno protumacio
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Ma brate sve 5 ja i ti ce mo se dog na msn-u necemo ovdje ovo je garaza i nije mjesto za to ljudi smo! Sve u svemu cujemo se, veliko hvala na podrsci svima!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Vidis i to sto kazes tibore drzi ga tunel od kardana i dva relativno trula praga, ja ga nisam mislio vozit u limara nego cu ga na labudicu i prevest, mada nemam labudice ali jbg :D pokust ce mo nesto! Juce je se malo sjeckalo :( Evo slikica!
Evo jedna u gro planu!

Ljeva solja ima kod bombine nisam stigo ispilat

Desnu solju jos moram debel lim pa nemogu

Crijevo od vode zamjenjeno!

Lektronika :D

I jedna kako je izgledalo prije laganog pilanja!

Evo i mene u akciji da neko nekaze da mi neki lever pila auto!

Evo ispilano u dobra doba

Kriza moro sam otpilat nosac sica onda me je hrđa usrecila i vidio sam da je ima dokraja!

Nazalost tako je i na drugoj strani, sve citav pod!

Evo jedna za kraj nisam mogo vise radit

Danas se patnje nastavljaju probat cu ispilat pod iza siceva i gepek u dobra doba, boze pomozi!
 

MTR

Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

trebo si ti to opjeskarit brate , ale nema veze , dje nema ruda nema ni rezultata ,samo nastavi :cool::cool:
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

Nemam sta dobit s pjeskarenjem, samo trulez pilam a ono cu obrusit gdje je povrsinski i to je to!
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

Udri brate;)

Mogao si napravit jedan party,zovnut nas mostarce da pilamo.Ponesemo pive,pržimo ćevape brenerom...Extra zabava:cool::cool:

Sretno dalje

Respect
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

:icon_eek::icon_eek: al go covjek rusi heheh,svaka cast samo naprijed;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

jesu ga misevi pojeli :D,al brate svaka ti cast ;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

braco moja neznam ni ja ali ga je nesto pojelo naopako jos danas da gepek ispilam i iza sjedista i to ce biti to! Onda sabloni lima i moram ostrugat ovo sve s njega da moze covjek varit, nesmje biti nicega na njemu! Onda kasnije brusit varove temeljna boja i na kraju bitumen! Mama moja sto me rodi!
 
Administrator
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

nek je sa srecom drug... ne sumnjamo da ces ti to dovesti do perfekcije.... samo sto ovu temu nisi otvorio u projekte, pa da nam to fino slazes da ne lutamo po temi ;);)
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

Ma mogo sam ali mi je ono bezveze npr. uplodam jednu sliku moras cekat 10min dok ti otvori sve one sto si vec pogledo sto puta zbog jedne na kraju pa mi je to niđe veze! A i nije problem adminima da to rijese da ga prebace u projecte clanova!
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

nek je sa srecom jarane ...dabogda bio bolji od predhodnog kadje ...ne sumnjamo mi u tebe;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g PILANJE U PUNOM ZAMAHU nove slike str.3

imao sam i ja pacijenta za ovoga:icon_sad: i da bidne bolji od predhodnog
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top