kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

A yebaji ga brate.Nikad ne znaš šta te čeka dok ne počneš pilati.A tada je kasno...Ajd sebi ga radiš,za svoj gušt;)Probaj naći utjehu u tome
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Ma normala je to ja nisam neradnik covjek ja cu ga raditi, samo jbg mislio sam da sam uzeo bolje auto jer nisam ovo zelio, ja sam ga kupio za otic na fax i po gradu, konto ga regat i to je to, ali jbg kad sam izbacio iz gepeka stvari neke itd.. vidio sam sta je na stvari tako sam i poćurio na pod i vidjeh da je sjebana situacija!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

[size=medium]Brate 700km je previse dati za auto u ovakvom stanju neregistrirano prakticki nemas nista zdravo sve nanovo moras radit! Meni nema smisla, mogao si bilo kakvu sklopociju uzeti i uraditi je bolje za te pare sto ces uloziti u to. veliki pozdrav od mene.
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

da se nadovezem na post iznad,sory na off u garazi
gogo brate realno gledajuc za 700km ne mozes na nikakvo auto da je regan,u voznom sanju i bez packe hrdje ,takvi se prodaju u auto salonu kao novi:icon_smile:
da razjasnim situaciju,ja sam to auto uzeo za sebe da radim pored calibre i sam sam ga platio 700km i imao sam nekih ulaganja u njega(prommjenio ulje,filtere,lamelu i par crjeva),vozio ga 9 dana i ponudim ga maketu uz odredjene uslove placanja,sta je ispod bilo ja ne znam niti sam mogao znat jer ja sam to autoo u tih 9 dana samo vozao bio sam na odgodjenom test day u mostaru itd presao oko 2000km s njim,ja razumijem da je make perfekcionista kao i sam i voli da too bude sve pod crtu al brate za te pare ja mislim da je vise nego dobar ja neznam sta je jos ko ocekivao,izvinjavam se jos jednom na ovom postu al me nervira kad pljujete tu po autu ko da plujete po meni,
ok staro auto to razumijem obara mu cjenu al brate u drugu ruku je to oldtimer sa 40g svana u savrsenom stanju,normalno da su sjedista losa sta treba ocekivat skoljke iz RS4 ,mislim ima posla na autu a da je se mogao vozit mogao je jer sam ga ja vozio i nisam ni primjetio tu rdju jer je zakamuflirana bila a sta ocekivat na calibri su mi skuplje felge nego cjeli kadet pa nisam puno ni zagledao jer sam mislio u njeg ulozit jednu svotu novca al jednostavno puno mi je radit 2 auta istovremeno i zato sam ga prodao...
i da napomenem da je kilo lima na otpadu 0.40 feninga i da se u otpad proda moze se dobit 400km tako da bih molio da se manete suvisnih komentara puno je il nije
to je izmedju mene i maketa i mi to rjesavamo kako mi hocemo.;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Ma brate necemo o ovome ovdje jbg ja sam pito neke stvari koje si reko da su ok pa nisu ispale kad smo se dog za cjenu i ostalo jbg nisi ni ti znao i ostalo dog ce mo se na msn!
 

MTR

Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Gogo , vaki kadeti u njemackoj su po 500 eura ako se ne varam zadnji put kad sam pregledao Mobile , ev jednog za primjer : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=130029521&__lp=18&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1970-01-01&maxFirstRegistrationDate=1980-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

i evo jedan odradjen nije puno ni skup http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=129142720&__lp=18&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1970-01-01&maxFirstRegistrationDate=1980-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=17

druze samo nastavi tako , auto se ubilo za sredit , normalno je da ce imat hrdje , sta sad nije nov jbt , samo mu zaroraj kakvu azdahu unutra :cool:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

700KM nije realna cijena za ovako losh auto. Mislim Opel je i oni fakat truhnu, a i star je, al' da je vako propo. Uffffff. Imaces toliko posla da ces j*ati i Opela, i hrdju i djavola koji te natjera da ga kupish.

Pokusat cu ti saznat dal su ovi iz SA na prodaju.. Stoje sa ispuhanim gumama po parkinzima, a u dobrom su stanju, bash sam zagledao... Mozda za nekih 200- 300KM da uzmesh jednog.
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

e moj drug i ovaj je bio u dobrom stanju vidio si slike prve sto sam ga ja uzeo sa tih slika a kasnije sto sam maketu slikao,al sta se krije ispod tepiha to ne znas dok ne rastavis,on je izvana stvarno fino izgledao i meni je bio kao dobra osnova e sad kad krenes kupusat sta te ceka boga ti pitaj,ako su po 200-300km daj broj telefona oba cu kupit i tebe pocastit sa 100km ako su u ovakvom stanju kao ovaj bez gledanja uzimam,nemoj mislit da serem i naklapam ozbiljno ti govorim ako ima javi
065800268 sreto
opet ja odo u off nek admini malo pobrisu ove moje postove;)
 
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

ja cu ti samo pozelit srecu u nastavku, ima tu posla pola godine, a i ja mislim da je puno para. pozzz
 
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Ma samo rokaj, nije to nista...2 table lima 0,8 ce to sve pokriti...Oguli zastitu, kvalitetno zadihtaj, zastiti i gas....Moza sada izgleda kao "saka u oko" ali kad slozis i bacis djir sve muke ce nestati ;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Vazi Sreto, pokusham skontat brojeve vlasnika. A slikat cu svakako.
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

roki_actros je napisao(la):
Ma samo rokaj, nije to nista...2 table lima 0,8 ce to sve pokriti...Oguli zastitu, kvalitetno zadihtaj, zastiti i gas....Moza sada izgleda kao "saka u oko" ali kad slozis i bacis djir sve muke ce nestati ;)

:cool::cool: sretno od srca
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Evo danas sam ponovo pilo ispilo sam i vozacevu stranu citav komplet je struo morat cusve ispilat trebo bi i pragove ali raspast ce mi se sasija kad jos pocmem gepek pilat nece na dobro izac trebat ce mi 4 kvadrata lima! MTR brate ako je ovo njemacka ja sam Mahatma Gandi brate! Nekazem ja da je njemu motor ok i unutrasnjost ili podvozje ili nesto pa hajde nego auto trebam odpocetka radit sto se tice svega definitivno! Slike veceras novog pilanja!
vw_damir ajde vidi objavi slike ovdje i pozz!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Ma samo laganini, auto je bas za projekta, znam da ces ga dovest u red, malo ces se pomucit al na kraju ce vrijediti ;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pocelo pilanje str. 2

Make pazi kako pilas i koliko pilas da se ne ulegne auto...ali respekt za hrabrost ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top