kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

opa vidi ti sto se neko bacio na starke :)

u svakom slucaju neka ti je sa srecom i da napravis ono sto si zamislio!

Jel u planu neka ljuta masina unutra nekad?


Citam i vidim zalis se na hrdju pa sta si ocekivao od opela starog skoro 40kuka :D

Neka je sa srecom i da sto prije zavrsis!

;););)
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

U make brate...Polako i sretno sa radovima zovi ako sta treba ta susjedi smo djeli me citavih 4 minute i 30 sekundi do tebe...Pa da sarafamo nest kad ja vec nisam u mogucnosti pare me koce a sve moram sam financirat ako ista mislim pocinjat pa bi se zadovoljio i malim sarafanjima :D
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

Sretno brate moj u svim radovima! ;) Imas podresku od brata ;)
 
Član
RE: kadett c limo 71g

cnic_gsi je napisao(la):
Hvala svima pao sam sinoc od umora nisam mogo nije mi se dalo stavljati slike preumoran sam bio okupo se i zaspo odmah! Cole i dado nek se prodaje ko ga j.... mene boli briga za njega napio sam se par puta i prebolio ga :D a sada novi project u ruke i lagano! Enesse hvala sto si mi pozelio srecu jer ce mi trebat, moram onog bivseg nadmasiti tako da nece biti lako! A tibore ljubavi mozda imas vise konja ali ja imam 700kg :smajli28:

i ucinilo mi se da si mi se malo udebljao :D
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

samo polako drug ;),j*i ga neke stvari nisam ni ja znao jer ga nisam rastavljao kod mene je bio 9 dana i sa njim sam presao skoro 2000km a ipak je prevalio 40g preko ledja gledajuci na godine dobro se drzi:icon_smile:...
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

old schoool baby :cool::cool::cool:
samo tako bratac , imas punu podrsku :smajli12:
 
BHT Ovisnik
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

nek je sa srecom u radovima,ajd bar imas imas posla:D

salim se,izvest ces ti to kako treba,kađo je bio ko bombona,ne sumnjam da ce ovo biti jos bolje:cool:
 
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

na prvi pogled s vana sam ostao iznenađen inače nisam fan opela al izgledao mi je pravo dobro i ocuvano unutra je haos al sve se to da fino povarit i ojačat da bude ko boca zdravo neznam sta da kazem vise brate sretno nadam se da ćeš ovo uradit kako treba ako nemoze radije odustani i trazi nesto bolje i novije lp
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

Uh braco svoja ima puno posla, svaka ti cast za ambiciju kad imas da ovako nesto radis ;)

Al lijepo je vidjet da e neko trudi da i ovo sacuva od zaborava i propadanja :icon_smile:

Imo je od starog prijatelj metalik zelenog mozda ga je neko i u TZ vidjo perfekt ocuvan al je bio kupe onaj,pitat cu ga jel mu ostalo kakvih dijelova pa ti javim dugo godina je bio kod njega .....


I sretno ti u nastavku radova ne odustaj ;):cool:
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

Svaka čast na projektu;)

Treba zasukat rukave pa udarit na ovo:icon_eek:

Nije stanje uopće loše ako uzmeš u obzir opelovu reputaciju sa hrđom.Viđao sam mnogo novijih kaddeta u sličnom stanju.

Samo nemoj da zakažeš sa motorom.Probaj mu gurnuti neku mrcinu pod haubu.

Sretno
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

Sretno:cool:
Imaju dva u Sarajevu. Ne voze se, truhnu, ispuhane gume.... Eo kontam dal' su im uopste vlasnici zivi :D. Al imaju sve na sebi, od karambolki pa do stopki.
 
Član
RE: kadett c limo 71g UPDATE SLIKE!

Hvala svima puno na podrzci stvarno iskreno i od srca puno mi znaci! Nekazem ja star je ali kontao sam posto je radjeno auto i posto mu je cjena 700km barem sam mislio nesto dobiti u dobrom stanju sad vako kad saberem nemam nista osim trula lima! Unutrasnjost propala moram trazit negdje siceve i klupu zadnju, instrument tablu, cajger, citav onaj dio za grijanje jer je sve polomljeno, oko volana plastike, mjesto za osigurace jer se sve istopilo itd... Motor moram sredit pusta ulje i nabrojo sam da imam problem s mjenjacem i difom neznam ni sam! Bilo kako bilo potrosio sam prvi noz na fleksarici danas kupujem jos 3 nadam se da ce doteci da ispilam sve! Evo i slikice sta sam uradio suvozacevo mjesto i pod haubom malo oko solja zaboravio sam uslikat sutra to sve kad izrezem poslikam i to!



Evo i prag ispilan u dobra doba

Zaboravih napisati da mi je propo amort, ljevi pa zato stoji nakoso :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top