kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ljudi ovo je j*ena situacija skroz,maloprije opet nazovem covjeka i on fino kaze dodji u zenicu i idemo zajjedno u mup kaze sve je legalno,on je to odradio prije 10g i kaze da imaju papiri vjerovatno u mupu,pitam ga onda xa broj kaze zaboravih ti rec ima i taj motor sa brojem iz saobracajne da ce dat i njeg i jos jedan valjda 1.2 iz kadeta kako sam ga raazumio,sad sa maketom se cuo da mi spremi papire postom pa cemo vidit da jaa odem do njeg da odemo u mup posto je maketu daaleko da dodje pa da provjerimo i to ako se moze kakav papir dobit kao potvrda i dopejat taj motor iz saobracajne :icon_question:
 
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Ma cuvaj se ti da ne dobijes preko ledja, ebes i Kadeta i te price i pricice..Nazalost, prevarant, ocigledno neki svercer cim svaki puta ima neku drugu pricu...
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Slazem se s rokijem brate nema te sanse papiri od kadett-a b a kadett c sasija nema sanse nitiikakvog smisla sreto probaj nesto para izvuc ako nista ja i ti ce mo se nekako dogovorit da nepanemo na glavu opasno! Bit cu i ja covjek necu sve pare sam uzeti koliko dobijem za njega na otpadu dio para tebidio meni ako mognemo motor prodat i ostalo valja ako ne naglavi i gotovo! Mislim da nam je to neizbjezno ja bi najradije da tebi auto dotjeram da ti meni pare dadnes i gotovo ali i to je nemoguce sada tako da je u k... sve!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Tu je najvjerovatnije mjenjana skoljka tj.komplet auto,postojala je opcija prije par godina da se na stariji model nekog auta mogao uvesti mladji stim da ostaje isto godiste u papirima, ja sam imao merca 190 83gp. i uvezao sam na njegove papire 92gp i legalno ocarnio stim da je u saobacajnoj ostala 83gp,mozda je i ovde taj slucaj mada ne vjerujem..

Porvrdu o regularnosti nece niko izdati napamet bez vjestacenja,mislim da je tu odradjena cista klasika,taj kadet b je vjerovatno bio unisten,cova je nasao ovog i nabacio papire,da je isao ovom gore precedurom izasla bi ga skuplja pita neg tepsija...
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Slazem se u potpunosti! Sigurno a on moze lagati sta hoce da je to ovako onako ovo je nemoguce da je ok!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Evo samo i slikica kako je zavrsio moj kadilak! Jbg steta vise srece drugi put!




Prvo jedan ode iz moji ruka nepravedno sad drugi oba kadett-a oba bjela! Pa sta je vise
 
Član
RE: kadett c limo 71g bay bay str. 13

nema onog lika,ne mogu ga naci druze :(
kadett se nije pomjerio od onda otkako sam ga slikao
a fkt tuzno vidjet kako ode u presu :(
 
Član
RE: kadett c limo 71g bay bay str. 13

jasta brate ali jbg nisam mogo nikako ga iskemijati! Ali kako doc do covjeka ***** mu sunce! Aj molim te ako upratis ciku pitaj ga pooz i hvala jos jednom!
 
Član
RE: kadett c limo 71g bay bay str. 13

ma otisao bih ja njemu na vrata da znam ko je to...al nikad nisam ni vidio ko ga vozi...jedno vrijeme non.stop mijenjao parking mjesta,a sad kao za inat,ni da ga upali :mad:
 
Član
RE: kadett c limo 71g bay bay str. 13

2 endoze kad me hoce onda me bas hoce nista ako ti nebude tesko pitaj ga sta sada :(
Al brate jbg previse je bilo da su mu papiri bili ok radio bi ga nema veze sto je struo ali ovaki nista se nepoklapa sta sam mogo drugo nego ga samljeti! Jbg jos volju nisam izgubio ali ako mi se treci sjebe bgm odustajem od ovoga!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top