kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

teretanas je u pravu, prosipate suplju do maximuma. Informisi se na tehnickom ili u MUPu , nisi ni prvi ni zadnji kojem je istruhao broj sasije, uradi se provjera da je auto regularno i onda se nakuca isti broj na drugo mjesto, sve legalno.
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Kazem vam bio sam s momkom koji radi na teh. pregledu vozila u eurohercu reko mi je ako ga neprekucas davalja nema ti rege, a oni nemogu ako nemas bas nista od broja kao ja jer ja kad sam ga poceo pilati broja vec nije bilo :icon_question: kako ce saznat da je to bas to auto itd... Ali eto za svaki slucaj otici cu jos jednom do njih pa ih pitati! Jer kod bjelog gsi-a mi je bila situacija da mi u papirima pise da je 2.0 ali da ima 85kw umjesto 110kw slagop se br. motora u autu i u papirima sve ali momak vidio i reko ovo je 16v itd... doslo skoro do uzimanja auta...
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

cnic_gsi je napisao(la):
Kazem vam bio sam s momkom koji radi na teh. pregledu vozila u eurohercu reko mi je ako ga neprekucas davalja nema ti rege, a oni nemogu ako nemas bas nista od broja kao ja jer ja kad sam ga poceo pilati broja vec nije bilo :icon_question: kako ce saznat da je to bas to auto itd... Ali eto za svaki slucaj otici cu jos jednom do njih pa ih pitati! Jer kod bjelog gsi-a mi je bila situacija da mi u papirima pise da je 2.0 ali da ima 85kw umjesto 110kw slagop se br. motora u autu i u papirima sve ali momak vidio i reko ovo je 16v itd... doslo skoro do uzimanja auta...

Da se meni slagao tako broj motora s onim u papirima tako bi ga elegantno odj*ao....
"jel blok dobar? jeste? odj*aus miki maus......16v, pa sta, ja stavio glavu od 16v, boli te kur*c kako sam uspio postaviti je"

Nego za trenutnu situaciju, pa nije valjda da ima broj sasije samo na jednom mjestu u autu? Znam da kod opela inace bude po pragovima broj, mora biti negdje jos neko mjesto....

Jel' bas NISTA od njega , originalnog mu lima, nije ostalo?
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Pogledaj prvu sliku kad sam tek digao podni tapacirung! Nema nista osim rupe i tonu hrđe!
 
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Nista strasno...Dodji na www.oldschoolhr.com tamo imas doktore za Kadete C ..Ta situacija sa trulim brojem se prijavi u MUP napravi se zapisnik, dodje ciko pregleda, fotografise, i onda krece dalji "proces" dobijes novi broj kad zavrsis auto odes na tehnicki, tamo ti cike ukucaju novi broj i nemas problema! ;) Sretno i polako..Ne predaji se panici...
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Slag na kraju kadett c se nije proizvodio 71 godine nikako! Sreto me je zvao cim je sazno i zvao je lika sto ga je njemu prodao sin mu se javio info. kasnije! Sreto je ispao fer do bola saznao je prije mene i zvao me svaka cast!
http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Kadett
:(
Odavno sam prijavljen na oldschool kad sam s onim prijateljom radio c cupea i prestavljen je tamo!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ma nisu normalni,j*o te bog znas kolko mi je krivo bilo sto ga je ova hrdja zadesila al ovo je zaj* godine ma k* ovako nisam bio nategnut nikad,jesam imo situacija da nisam mogo auto prevest zbog kazni al ovo je sranje ne vidjeno,sam polako nije mi niko osto duzan pa nece ni on j*o mater svoju....
kud sam stetovo na autu kud jos i ovo sranje da mi je zenica samo malo blize prvo bi ga udavio pa bi pito za obrazlozenje
 

MTR

Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

sreto je napisao(la):
cekam poziv kad ce me nazvat a potegnu cu i nek veze u zenici da mu se malo i zaprjeti,j*em ti hlj* radim sa autima i svim vec sto godina al da cu ovako nasjest nisam vjerovo bog te j*o uvali mi muda pod bubrege ovo je sto make kaze slag na tortu:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ko ti je prodao ovaj kokosinjac boga ti :icon_mad:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

taksista neki,vozi dzetu 2 teget boje,cevap ga zovu...
jebat ga s vana je dobro izgledo nisam ga ni zagledo puno nisam vjerovo da neko oce rizikovat svoju kicmu za 700km

de make napisi i ime i prezime covjeka ti imas kopiju licne njegovu
 
Početnik
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

u jbt, belaja....pisi obavezno ko je lik, to mi je komsiluk..i ja inace nisam nikad bas dobro poslovao sa Zenicanima, mafija je to..

zao mi je zbog auta, drug..
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

E jest krenulo naopako :icon_sad:

Ma kod nas u Ze takve gamadi koliko hoces, kad samo vidis ko sve felge prodaje i sve ti bude jasno :icon_mad:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Salčinović Ahmed, 3.11.1956, Zenica JMB 0311956190008 to su ti informacije nepise mjesto prebivalista itd...
 
Legend
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

e pa decki naplatite svoje ,....jbg vi samo znate kako vam je ,jes zalosno kakve gamadi ima , samo vi pametno jbg moze opet gori belaj ispasti , nikad ne znate , sretno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top