kadett c limo 71g bye bye str. 13

kadett c limo 71g bye bye str. 13

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

znam vrlo dobro kako ti je i meni se nesto slicno desilo prije par godina samo sam puno vishe platio auto!
ugl na kraju pokazao malo zube i vratio svoje pare
samo budi pametan i nemoj da nedaj Boze sebi samo veci belaj napravis
 

MTR

Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Znam ko je taj taxista , bude dole kod autobuske stanice na standu, s tim autom je i taksirao nekad ako se ne varam , al me cudi za njega da je odradio nekog :icon_confused: , mozda ni on nije znao pravo stanje :icon_question:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

trebalo bi vidjeti sa atest kućama može li se šta oko tog broja izganjati... Trebalo bi biti neko rješenje...
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Evo cuo se sa sretom govori covjek ha bu on uveo sasiju, br motora nije isti u autu i papirima, nema broja sasije nikako papiri 71 od kadetta b a meni na plocici fino pise kadett c itd... Sad govori dat ce 2 motora itd... Sta ce mi motori koji k... j*o te kupio auto niđe niscim nije svezano!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ne znam druze sta da ti kazem,on tvrdi da je sve regularno i da dodjemo da odemo zajedno u mup sa papirima i autom,i kaze da nije isti broj motora al da ima i stari i jos jedan pa kao zaboravio mi ih dat postio sam ja na brzinu otisao,ja sam vec organizovao ljude da idu danas pokupit te motore ako nisi voljan provjeravat brojeve itd da ga rashodujemo i u djelove da vadimo svoje pare sta nam drugo preostaje,ne znam kakav je zakon u zenici kad je ova drzava u kurcu i u svakom gradu drugacije kod njih mozes auto prepisat ako ima skazni a u brckom nemozes nikako,u odzaku je motor bio potrosna roba a tako i u orasju a u brckom i samcu nije,neznam sta bi ti reko dobro razmisli pa cemo se skontat sta dalje,jbg ja sam nasjeo nisam gledo a nisam ni znao a i ti si isto tako nasjeo i sad oboica pusimo,nadam se da ce mo i ja i ti barem dogurat do pozitivne nule....
A MTR ako ga znas slobodno otidji i pitaj ga posto je prodo kadeta i posalji pm maketu jer u ugovoru pise 300km a to je stavljeno samo onako jer svi dobro znamo da se uvjek manje stavlja zbog dazbina....
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

nek vam je bog na pomoci da rijesite to, a ovako fina zemlja a ovolika sranja to je nemoguce:icon_sad:
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

ak ja vidim tu dzetu pitacu ga posto je prodao,zivim odmah pored tog taxi standa na glavnoj stanici
ne mogu da vjerujem kakvih kretena ima:icon_mad:
 

MTR

Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Ma ljudi sav se narod izvratio :icon_mad: , treba pazit i kad 2 marke dajes , a cudi me bas aj da te je Nagib ili Sandala odradio , sve je to normala ,ko koga zaj*e - samo nek je posteno :D
al ovi koji su bili ok i oni postali prevaranti bas mi ne ide u glavu nikako , a i ti me Sreto cudis , j*em ga radis sa autima , trebao si sve fino pregledat od-do pa onda dat pare .
Moja vam je preporuka da sve zavrsavate preko ovlastenih tehnickigh pregleda i MUP-a , nista sila i svadjanje a kamo li kakvi belaji i tucnjave , nije to vrijedno toga .
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

a j*o ga hlj* ja sam to auto konto za rejsa i cupat motor i druge trapove itd,al moram calibru zavrsavat i nemogu imat 2 auta,ispala mi prilika za rjesavanje motora na calibri i ponudim maketu auto uz odredjene uslove placanja,tako da je meni cilj bilo zaj*at ne bi davao na otplatu vec bi uzeo pare i okreno se...
sto se tice gledanja motora broja nit sam znao gdje je nit sam gledao svejedno sam mislio jaci stavljat a sasije broj nisam ni znao gdje stoji kontam j*o te nece neko za 700km kucat auto i sad covu zovem on se javi i kaze sve je legala,ja zovnem maketa make kaze nije ni broj isti ja njeg nazovem onda on govori da je stari motor izvadjen i da ima taj i da dodjem i po taj motor,ako ima ko kakav predlog nek slobodno pise
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

najbolji prijedlog, pokusajte se rijesiti tog auta, cak i ako neko bude malo u minusu, nije to nikako dobro, nista ni s cim se ne poklapa, ebes sad i motor i sve, gotovo je sad... vidite koliko bi dobili na otpadu i sa tim drugim motorom, prodajte ga u zenici kad ga uzmete... ne vidim nikako da ce to na dobro izaci, kad nista nije kako treba.. ja ne bi vise imao zivce ni sastavljati to.. al opet vi najbolje znate kako ce te i sta ce te..
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Evo ostali smo na tome da ce sreto jos vidjeti s njim ako ne kadet se melje u zeljezo, neki djelovi ce ici na prodaji i to je to od njega, ja sam za sada 500 donji sreto oko 400 pa ce mo nesto probat izvuc i to je to! Popusih ga naveliko ali sta se moze idemo dalje!
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

cnic_gsi je napisao(la):
Evo ostali smo na tome da ce sreto jos vidjeti s njim ako ne kadet se melje u zeljezo, neki djelovi ce ici na prodaji i to je to od njega, ja sam za sada 500 donji sreto oko 400 pa ce mo nesto probat izvuc i to je to! Popusih ga naveliko ali sta se moze idemo dalje!

ovo ti najpametnije,a dalje ulaganje u ovo auto se ne isplati da ne znam koliko je regularno.
 
Član
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

Ja vojih 500 nema sanse da izvucem tako da sam sj*an do bola a konto sam imati auto za svaki dan i vidi sta dobijes ostanes i bez auta i bez para i sta nista! Koga kriviti sta uraditi kad je sj*ano sve nema dalje! Ima li iko da bi kupio nesto s njega itd...! Prijedlozi dobro dosli

Nezelim biti supak prema sreti mada sam ga od njega uzeo da ja sebi pare izvucem mada i kad prodamo auto u zeljezo i sve nema sanse da uzmemo 500km sta ciniti nista poklopit se po usima i ranit se u koljeno!
 
RE: kadett c limo 71g Pomoc ako iko zna str.4

brate mili rjesavaj se ovoga i ubuduce malo pametnije razmisljaj nema druge divim ti se da imas volje i zivaca za ovakva sranja uzmi nesto novije kad se mogne i budi svoj covjek nije lako al bolje sacekat nego ulagat u rupu bez dna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top