jetta mk2

jetta mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
jbg. velik dio sam ja sa prijateljima uradio i moj stari,sam izljevo i postavljao;)
 
BHT Ovisnik
eh ovako,davno sam jos kupio dvosistemce x-plod
1721

dzabe mi stoje pa da ih ubacim u vrata,njih sam ubacio,zvuk je fin za razliku nekih starih koji su u autu odkad je dodjeran iz njemacke oko 99
dscn0531.jpg

sad me zanima kako da skinem visokotonce iz table
dscn0526q.jpg

kako se taj dio skida gore
zatim zelim da provučem sve nove kablove i nazad da stavim ovalne zvučnike,ali evo kakav je slucaj table u jette
dscn0529m.jpg

sa čime je najbolje da to isječem:icon_question:
ako tko zna da mi to sve pojasni,hvala:cool:

evo slika unutrašnjosti jette
dscn0528.jpg
 
BHT Ovisnik
probat cemo i tako,nadam se da nemoze nista naškoditi sto isječem taj lim za zvučnike,al da li netko zna kako skinuti onaj dio sa table
 
označio sam ti na slici taj mali dio se isčupa najbolje tankim šarafcigerom ili nožem i iza se krije mali šaraf da odviješ taj poklopac i praktički si došo do zvučnika i vrlo bitna napomena prilikom odvijanja zvučnika treba ti kratki šarafciger jer sa velikim nemožeš dira u šajbu a pozadi sam ja kod sebe sjeko dok sam imo audija makazama za lim al ima tu posla bolje nabavi zvučnike za ovaj promjer koji je tvornički isječen

ev slika šta trebaš skinut označio sam ti

 
BHT Ovisnik
hvala vam:cool:
@dado,probao sam ove zvučnike nazad,ali nemoze,ovim zvučnicima promjer 13cm inemoze stati,naprijed u knap stali,bas fin zvuk,al jbg,isjeć ću to,samo cu mislim morati naci novu dasku za nazad jer sam probusio ljetos rupe za ove zvucnike pa nije odgovaralo
 
BHT Ovisnik
momci hvala vama,neutralizirao sam visokotonce(bolje d ane pokazujem kakvi su bili),mlo je tesko bilo odvrnut od šajbe al sam uspio,e sada moram na novo provesti sve kablove sto i nij eneki velik problem,ali mi je problem da li moram da skidam prednju tablu,jel to velik posao,stara hoće da goni električaru,ali ocu da to sam uradim:cool:
 
netrebaš skidat tablu već se skinu donje police lijeva i desna a i nemoraš već samo izvadiš muziku i provučer na lijevu i desnu stranu drži se plusa i minusa i to je to malo je tjesno al da se ja sam sebi provlačio bez problema s tim da sam ja skino donje ona nastavke ljevu i desnu uzeo ono za provlačenje kablova i sve rješio
 
BHT Ovisnik
hvala,vidit cu to sutra,sad mi jos samo ostaje vidjeti gdje i kolko je para kabal:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top