jetta mk2

jetta mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma vw krsh brate cole ... :lol::lol::lol::lol:


salim se ... nema sta gledao sam onaj klip ide ko zmaj...
 
BHT Ovisnik
:cool:
evo dobio sam jos nekih 20-ak konjica:icon_twisted:
slika342u.jpg
 
BHT Ovisnik
e danas sam taman mislio napravit temu da mi netko objasni za sta su koje žice,jer je bio nemoguce velik snop zica ispetljanih od zvucnika iza HU,al sam skontao sta je za struju,a sta za zvucnike i sam sam se zaprepastio sta su isprespajali mehaničari kad su davno stavljali CD player,spajali su na neke žice koje uopce nemaju svrhu pa sam sve to odpetljo i povadio i sve na novo stavio,naprijed kako sam vec naveo sony xplod dvosistemci nazad trazim 10cm zvučnike neke,ostavio sam za njih kablove,al sam do tada malo iskoristio kenwood iz sobe,nazalost nemoze ostati jer auto je stalno puno tepiha,al moze se ubacit i izbacit za sada,naravno bez pojačala je,al hajd jos nemam polozeno pa valja opet,bar je fin zvuk,na normalnoj jačini:icon_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=WwXq2eraGBg
 
BHT Ovisnik
evo sinoc je malo rasklapao,ima i sa strane lajsne se otkacile,to sam zaboravio,al nista strasno
04092009178.jpg


sada je u ovakvome stanju

04092009180.jpg

al sredit ce se:cool:
 
BHT Ovisnik
joj,jutros sam popzdio,trebala je doci sad ova 2-3 dana nekada,al govori mi majka da je stari nasao povoljno rolo vrata za garazu na daljinski,jer imamo trokatnicu i velik poslovni prostor pa jedna smo uzeli i sad nasao ova jeftino i oce da mu ja posudim para za njih,pa sad trebam vidit sa njim kad dođe kuci sta kaze,ulaganja u kucu uvijek ima,al vidit cu s njim danas sve,ne smijem mu nista prigovarat jer sam razbio ovu jettu,neki dan mu kadetta sasadio,tek danas ja reko mehanicaru ovome da sam przio kadetta,al nece me on izdat,pa tako mirujem,vidit cemo:cool:
 
Član
e bas ti se ne da s tim autima, pa strpi se malo dok polozis pa onda negdje sasi u banderu:lol::lol::lol::lol:

salim se naravno, pomalo
 
BHT Ovisnik
ma kad polozim druga je prica,onda mogu kud ocu i fino voziti,ovako sam ogranicen i policijom i roditeljima,par puta smo jedva umakli od policije,pa tako se iživim kud mogu,a inace bi laganini:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ma kad polozim druga je prica,onda mogu kud ocu i fino voziti,ovako sam ogranicen i policijom i roditeljima,par puta smo jedva umakli od policije,pa tako se iživim kud mogu,a inace bi laganini:cool:
nije ti ovo dobro razmisljanje nikako :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top